Editörler : cihan27E.Kayı Han
14 Mart 2015 12:49

Memur-Sen Tarafından Düzenlenen ''100 Yılında Çanakkale Ruhu ve Gençlik''

Konfederasyonumuz tarafından düzenlenen ''100 Yılında Çanakkale Ruhu ve Gençlik'' adlı programda Gençliğe Hitap eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sizlerin bir farklılığı var. Sizleri bu ülkede molotofla, demir bilyelerle yakmakla yıkmakla değil, bilgiyle kültürle sevgiyle mücadele eden bir gençlik olarak görüyorum dedi.

Buradaki her bir genç kardeşimin kim var diye seslenildiğinde sağına soluna bakmadan ben varım diyeceğine dava taşını gediğine koyacağına yürekten inanıyorum. Buradan milletime sesleniyorum burada gördüğünüz gençler gezide gördüğünüz vandallar değildir. Bu ülkenin gençliği etek giyerek sokakları ateşe veren provokatörler değildir. Bu ülkenin gençliği masum kızlarımızı katleden o ırz düşmanları hiç değildir. Bu ülkenin gençliği işte buradadır.

dünyada zulümlere gözünü kapatan batı dünyasına da ''EY BATI KENDİNE GEL KENDİNE'' diye seslenen Sayın Cumhurbaşkanımız Mısır'da Esmalarımız şehit oldu. Myanmar'da, Somali'de acılar oldu. Dünya seyrediyor. Suriye'de 2 milyon kişiye ev sahipliği yaparken, Bütün batı sadece 250 bin kişiye sahip çıktı dedi.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
14 Mart 2015 12:54

Program kapanışında Mehmet Akif Ersoy'un ''Ordunun Duası'' isimli şiirinin son paragrafını okuyan Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutan Ulu'l Emr Recep Tayyip Erdoğan ayakta alkışlandı salon tekbir sesleriyle inledi.

Amin desin hep birden yiğitler

Allahu ekber gökten şehitler

Amin! Amin! Allahu ekber

t.adorno
Kapalı
15 Mart 2015 17:59

@adıyaman020202 sen inanılmaz bir zeka sahipsin komutanının danışmanı ol bence

t.adorno
Kapalı
15 Mart 2015 18:02

Bana vereceğin cevapta emparyal Batılı fikirlerle dolu kaba Marksist falan diye saçmalıklar işte

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
20 Mart 2015 17:48

Sayın Cumhurbaşkanımızın liyakatli ve yeterli sayıda danışmanı var.

Hem batıl'a karşı daha ağzımdan bir kelime çıkmadan neden savunuyorsun.

t.adorno, 9 yıl önce
Bana vereceğin cevapta emparyal Batılı fikirlerle dolu kaba Marksist falan diye saçmalıklar işte

t.adorno
Kapalı
28 Mart 2015 20:39

Çünkü cahilin sözü her zaman dilindedir adıyaman0202

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
29 Mart 2015 15:22

İnsanda dil olmazsa, insan söz söylemezse, surete bürünmüş bir varlıktan yahut başıboş bırakılmış otlayan bir hayvandan başka ne olabilir ki.

Rabbim cahillerin şerrinden hele de okumuş cahillerin şerrinden bizleri korusun.

t.adorno, 9 yıl önce
Çünkü cahilin sözü her zaman dilindedir adıyaman0202

t.adorno
Kapalı
30 Mart 2015 19:05

Aynen haklısın her Hayvanın dili vardır. Ama sizi farklı kılan beyin diye bir Organdan haberdar olmamanızdır.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
30 Mart 2015 20:56

adam olana bir söz yeter

t.adorno
Kapalı
13 Nisan 2015 19:18

Iste siz o bir sözü anlamıyorsunuz. Ağzında dini sığınak olarak kullanan kelimeleri çok dolaşan kişi en büyük yalancıdır. Bir hadiste mü'min yalan Söylemez diye net bir ifade var

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
14 Nisan 2015 13:36

Yüce İslam insanlığın hepimizin sığınağıdır.

t.adorno, 9 yıl önce
Iste siz o bir sözü anlamıyorsunuz. Ağzında dini sığınak olarak kullanan kelimeleri çok dolaşan kişi en büyük yalancıdır. Bir hadiste mü'min yalan Söylemez diye net bir ifade var
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi