Editörler : supporters.

Kapalı
16 Mart 2015 09:22

Tkdk Uzman, Denetçi ve Destek Personeli Sınavı (03/05/2015)

bekleyen herkese hayırlı olsun. 33 kamudan ve 107 açıktan uzman, 5 kamudan ve 4 Açıktan Denetçi, 25 tanede destek personeli alınacaktır.

şartlar kısaca,

sözlü mülakat gelmiş,

başvuru sistemi değişmiş,

beş il tercihi gelmiş,

alımlar hepsi doğu bölgeleri...

link : http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=c64cb6a7-e4a3-4fc2-9d99-1ae63e1b8d02

o.b.
Kapalı
16 Mart 2015 09:35

kamudan alım bizim için çok kötü olmuş. benim anlamadığım sıralama açıklanacak, şurda bir sıkıntı var. elektronik başvurular yapılıp sıralamalar belirlenecek ve yazılı sınava girecekler belirlenecek diyor. sonrasindakinded sınav kurulu inceleyip 20 nisanda yazılı sınava girecekleri ilan edecek diyor. yani iki defa kontrole tabi tutulacak.

Lüks Immemorial
Aday Memur
16 Mart 2015 09:52

Elektronik başvuruda sunulan bilgiler kontrol edilecektir. Hatalı veya sahte başvuru yapanların ayıklanması için.

o.b.
Kapalı
16 Mart 2015 10:15

peki oyle basvuru yapan belirlenirse yeri doldurulacakmi

S355JRG2
Memur
16 Mart 2015 10:31

İlan yayınlanmış hayırlı olsun. İlandaki iller bana pek uygun olmadığı için başvuru yapmayacağım. Burada yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Başvuracaklara şimdiden başarılar, umarım herşey gönlünüzce olur.

awsedrzxc
Daire Başkanı
16 Mart 2015 10:52

Ilan herkese hayırlı olsun, bundan sonra burdan devam edelim arkadaşlar,, Kurumlararası cok fazla alim var bu karar cok yanlis, bu kadar yeni istihdam yaratma şansı varken yakışmamış, ikinci bir eksik ise destek personeli icin p3 puanı 70 sinir iken uzmanda 60 olmasi(yanlis okumadıysam, yanlışsam affola) bu da mantık çerçevesinde karar degil, ama sonuc olarak bir yıl sonra ilan cikti herkese hayırlı olsun insallah herkes istediği yere atanır...

dgfrt
Memur
16 Mart 2015 11:08

Geçen sene iptal edilen alımda batıdan tercih edebildiğim yerler vardı şimdi yok.Nasıl dolduruldu o yerler?Geçen sene mülakat yoktu şimdi var.Benim gibi arkası olmayanların şansı yok denecek kadar az artık

o.b.
Kapalı
16 Mart 2015 11:09

iptal olmamasi dilegiyleğY~?

karatay3061
Aday Memur
16 Mart 2015 11:13

İİBF uzman açıktan alımlar için iller:

AĞRI, DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERZİNCAN,KARS, MUŞ,VAN, ORDU

İlan çok kötü.Merkez yok.Hep doğu.(Ordu hariç)

Başvurmayı düşünenler, var mı :(( puanlarınız?

Dil puanı bu ilana yazık olur.Diğer alım ne zaman acaba?

awsedrzxc
Daire Başkanı
16 Mart 2015 11:15

Bu ilan gerçekten cok kötü hepsi Doğu illerinin de Kötüleri,,, arkadasa Katılıyorum Batıda açılan yerler vardı nasıl doldu onlar. Sanırım kurum Doğudan batiya geçiş filan yaptırdı,, Neyse tekrar diyorum hayırlı olsun, batıda issiz olmaktan Doğuda uzman olmak cok daha iyidir :)

Adversary
Müsteşar
16 Mart 2015 11:21

yazıklar olsun bunlara.. geçen sınavda da hakkımızı yediler. şimdi de mülakat gelmiş. düzen iyice çürüyor!

unherr
Şef
16 Mart 2015 11:22

kamudan geçiş sayısı çok az. keşke daha fazla olsaydı.

iibf sayısıda çok az. iller de hep doğu. hayırlı uğurlu olsun.

16 Mart 2015 12:07

Dil puanı gerçekten çok yazık olmuş bu ilana

kermen44
Aday Memur
16 Mart 2015 12:49

bu şehirlerde çalışılır mı aklım çok karışık. ibbf için. gümrük de çok fazla kadro var ama yabancıyım o işlerede . ne yapcam bilmiyorum.

insaatmühendisi
Aday Memur
16 Mart 2015 14:30

hadi bakalım hayırlısı, uzun süredir beklediğim ilan. geçen sene iptal edildiğinde çok emek vermiştik.. rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin..

dinersin
Aday Memur
16 Mart 2015 15:44

kurumlararasının nesi çok... iibfliler için 1 kişilik kadro var. gerisi zaten tarım bak.nın kadrolar

awsedrzxc
Daire Başkanı
16 Mart 2015 15:54

Bence hic Olmamalı Kurumlararası(kişisel görüşüm Katılmak zorunda değilsiniz),, adam gibi puanla girsin millet, ben IBF icin bir şey demedim, zaten Göze batan ziraat..ama o kadrolar boş kalıp diğer bölümlerden oralara kayabilir bence, ziraatte yds 60 olan cok az kisi var...

o.b.
Kapalı
16 Mart 2015 16:07

arkadaslar kurumdaki personel yeterli tecrube kazandi. ben kamudan alimin gereginin olmadigini dusunuyorum.

tys26
Şube Müdürü
16 Mart 2015 16:07

Dediğiniz şeye pek imkan vermiyorum. Ziraat mühendisliği ondan fazla bölümün birleşmesinden oluşuyor. Ve bu alıma başvuru yapacak yığınla boş ziraat mühendisi var. Tarım bakanlığına bağlı bir kurum olan ve kırsal kalkınma üzerine çalışan bu kuruma ziraat mühendisi alınması fazla göze batmamalı bence. Nitekim ziraat mühendisleri kırsal konularda çalışmak için eğitim alıyorlar. Hatta sadece tarım ekonomisi bölümünden bile ayrı alımlar yapılmalı bu kurumda.

awsedrzxc, 9 yıl önce
Bence hic Olmamalı Kurumlararası(kişisel görüşüm Katılmak zorunda değilsiniz),, adam gibi puanla girsin millet, ben IBF icin bir şey demedim, zaten Göze batan ziraat..ama o kadrolar boş kalıp diğer bölümlerden oralara kayabilir bence, ziraatte yds 60 olan cok az kisi var...

awsedrzxc
Daire Başkanı
16 Mart 2015 16:27

Neyse hocam sana gore ziraat muh lazımdır kuruma bana gore gıda muh baskasına gore IBF ama bunun kararını verense yönetimdir...doğrudur yanlıştır ama boyle uygun görülmüş... Ama yine söylüyorum uzman p3 taban puAninin destekten az olmasi akla yatkın degil.. (Telefondan baktım yanılıyorsam düzeltin, ki umarım yaniliyorumdur)
Toplam 2008 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi