Editörler : ayşegül bgm

umid-21
Aday Memur
27 Mart 2015 19:36

böyle bir bölüme fazla ihtiyaç yok bundan daha öncelikli bölümler var boşuna gündem oluşturmayın

umid-21
Aday Memur
15 Nisan 2015 10:15

ar kadaşlar son gelişmeler benim tahminlerimi doğruluyor. haberiniz olsun

par26
Kapalı
15 Nisan 2015 13:26

neymiş son gelişmeler

umid-21, 9 yıl önce

ar kadaşlar son gelişmeler benim tahminlerimi doğruluyor. haberiniz olsun

par26
Kapalı
15 Nisan 2015 13:33

zamanın da paramedik 1500 alımı da gördü nedir bu şaşkınlığınız alındığında görürsün...

akqulonur
Aday Memur
15 Nisan 2015 22:05

Abilerim ablalarim hepinizden acil yardım istiyorum sağlık meslek lisesi anestezi bölümü son sınıf öğrencisiyim üniversite tercihi yapicam işime aşık olmama rağmen alanima devam etmek istemiyorum düşünmüyorum sebebi de an.tek atamalarının gülünçlüğúnden anlasiliyodur bende paramedik devam etmeyi düşünüyorum ama ygs puanim çok düşük dershaneye gitsemde devlet yada tam burslu kazanamam bende özel okumayı düşünüyorum babamdan yana sıkıntı yok ama o kadar para ve emek verip atanamamaktan korkuyorum asıl sorum paramedik okursam 2 sene sonra bitecek kaç puan alırsam atanabilirim? 2014 atamalarına baktım kpss taban 66 bu dogrumudur ? eğer 66 ise ben mezun olana kadar en fazla kaç puana kadar yükselir? Bunlara net olarak kimsenin cevap veremeyeceginin farkındayım tahminlerinizden yaşam tecrubeleriniden bi yardımcı olsanız lütfen gerçekten kafam çok karışık

par26
Kapalı
15 Nisan 2015 22:10

paramediğin 2 yıl sonra ne olacağı belli değil bence lisans hemşirelikten devam et onların ataması her daim çok olacak 68 lerle atanıyorlar belki daha düşük bana kalırsa öyle yap yine tercih senin

akqulonur, 9 yıl önce

Abilerim ablalarim hepinizden acil yardım istiyorum sağlık meslek lisesi anestezi bölümü son sınıf öğrencisiyim üniversite tercihi yapicam işime aşık olmama rağmen alanima devam etmek istemiyorum düşünmüyorum sebebi de an.tek atamalarının gülünçlüğúnden anlasiliyodur bende paramedik devam etmeyi düşünüyorum ama ygs puanim çok düşük dershaneye gitsemde devlet yada tam burslu kazanamam bende özel okumayı düşünüyorum babamdan yana sıkıntı yok ama o kadar para ve emek verip atanamamaktan korkuyorum asıl sorum paramedik okursam 2 sene sonra bitecek kaç puan alırsam atanabilirim? 2014 atamalarına baktım kpss taban 66 bu dogrumudur ? eğer 66 ise ben mezun olana kadar en fazla kaç puana kadar yükselir? Bunlara net olarak kimsenin cevap veremeyeceginin farkındayım tahminlerinizden yaşam tecrubeleriniden bi yardımcı olsanız lütfen gerçekten kafam çok karışık

Toplam 66 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi