Editörler : Pangaea

possible01
Kapalı
11 Ocak 2016 21:58

evet ordan kıt beynim olduğunu anladın çünkü mühendislik tamamlama denilen şeyin ne kadar saçma bir şey olduğunu savundum :D klasik teknik öğretmen , ya o bu değil de sen bir teknik öğretmensin acaba gerçekten beyninin benle tartışmaya yetebileceğini sanıyor musun ? gerçekten konuşayim mi yani istiyor musun ? devrelerin yanmasın sonra ? hani en iyi dediğiniz marmara mezunlarının bile sinyal dersinden 0 aldığını görmek (bildiğin 0) çok komikti , o yüzden diyorum ki bence össde ilk 5 bine giren biriyle hiç tartışmaya girme , içinden çıkamazsın yazık olur sana , siz dediğim gibi aile toplantılarına gidin orda konuşun "aslında biz gerçek mühendisisiz" , hani kalite diye bir şeyin olduğunu sizi gördüğümde anladım , o mühendislik tamamlamaya gelen insanların boş konuşmaları boş hareketleri , o boş beyinleri , 0 ingilizceleri , hani hangi birini anlatsam bilmiyorum. bir gün birisi sınıfa geç girdi hocaya "girebilir miyim" dedi hoca da "in english" deyince öyle bir rezil oldu ki o teknik öğretmen 5-6 el hareketi yaptıktan sonra türkçe konuşmaya başladı "ben teknik öğretmenim bir kelime ing bilmiyorum" dedi :) bak işte sen kendini aşağılatmak için uğraşıyorsun , bunu anlatmayacaktım aşağılamıyacaktım ama gerçekten siz kaşınıyorsunuz , acıyorum sizlere gençler kafanızı mühendislik ile yormayın çünkü gerçekten beyniniz yetmiyor

xrugzoxx, 8 yıl önce

Senide anlamak gerek hazmedemiyorsun ama gerçekten buradaki arkadasların yapabileceği birşey yok :) .. Tıpçıların yada psikologların formu varsa oraya yaz. Çok zoruma gidiyor bir türlü bu adamları hazmedemiyorum falan anlat içindekileri rahatlarsın...Türev,integral,diferansiyel,laplace sonlu elemanlar falan bunları dünyada sadece kendin biliyorsun sanıyorsun(psikologa bunuda söyle :),muhtemelen de sadece adını biliyorsun, yada kıytırık formulasyonlarını yoksa bu kıt beyninle fiziksel olarak ne anlama gelir kavrayabileceğini zannetmiyorum... milletin bilmediğini iddia ettiğin şeyleri bu kadar gözünde büyütmene gerek yok bu dersler her yerde işleniyor zaten kaldıki mühendislik tamamlama yapan adam bunşarı iki defa gormus oluyor ...birde su dusuk puanla girdiniz sacmalıgına gelirsek; sen hangi dünyada yasıyorsun ? memleketin yarısı paralı ünv dolu 4 yıllık barajını geçtigin anda parayı bastınmı istediğin mühendislik bölümünde okursun...Rahat ol minik beynini mesleğinle ilgili şeylere yor ki yarıştığın insanların önüne geçebilesin....

11 Ocak 2016 23:51

ergenmsin ?

possible01, 8 yıl önce

evet ordan kıt beynim olduğunu anladın çünkü mühendislik tamamlama denilen şeyin ne kadar saçma bir şey olduğunu savundum :D klasik teknik öğretmen , ya o bu değil de sen bir teknik öğretmensin acaba gerçekten beyninin benle tartışmaya yetebileceğini sanıyor musun ? gerçekten konuşayim mi yani istiyor musun ? devrelerin yanmasın sonra ? hani en iyi dediğiniz marmara mezunlarının bile sinyal dersinden 0 aldığını görmek (bildiğin 0) çok komikti , o yüzden diyorum ki bence össde ilk 5 bine giren biriyle hiç tartışmaya girme , içinden çıkamazsın yazık olur sana , siz dediğim gibi aile toplantılarına gidin orda konuşun "aslında biz gerçek mühendisisiz" , hani kalite diye bir şeyin olduğunu sizi gördüğümde anladım , o mühendislik tamamlamaya gelen insanların boş konuşmaları boş hareketleri , o boş beyinleri , 0 ingilizceleri , hani hangi birini anlatsam bilmiyorum. bir gün birisi sınıfa geç girdi hocaya "girebilir miyim" dedi hoca da "in english" deyince öyle bir rezil oldu ki o teknik öğretmen 5-6 el hareketi yaptıktan sonra türkçe konuşmaya başladı "ben teknik öğretmenim bir kelime ing bilmiyorum" dedi :) bak işte sen kendini aşağılatmak için uğraşıyorsun , bunu anlatmayacaktım aşağılamıyacaktım ama gerçekten siz kaşınıyorsunuz , acıyorum sizlere gençler kafanızı mühendislik ile yormayın çünkü gerçekten beyniniz yetmiyor

xrugzoxx
Aday Memur
12 Ocak 2016 20:15

Laf salatası yapma ÇAKAL. Yazdıklarımı ya adam gibi oku mantıklı bir cevabın varsa yaz yoksa sus kendi formuna doğru uzaklaş...Nasıl bir beyinciğe sahip olduğun yazdığın kelimelerin arasından kendini gösteriyor ne mal olduğunu anladık :))) reklama lüzum yok...

possible01, 8 yıl önce

possible01
Kapalı
12 Ocak 2016 21:21

evet klasik teknik öğretmen :D "ÇAKAL"

xrugzoxx, 8 yıl önce

Laf salatası yapma ÇAKAL. Yazdıklarımı ya adam gibi oku mantıklı bir cevabın varsa yaz yoksa sus kendi formuna doğru uzaklaş...Nasıl bir beyinciğe sahip olduğun yazdığın kelimelerin arasından kendini gösteriyor ne mal olduğunu anladık :))) reklama lüzum yok...

xrugzoxx
Aday Memur
13 Ocak 2016 09:57

Senin ÇAKAL olduğunu anlamak için teknik öğretmen olmaya gerek yok :))))) güldürdün beni...

possible01, 8 yıl önce

evet klasik teknik öğretmen :D "ÇAKAL"

Toplam 105 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi