Editörler : crops35
27 Mart 2015 03:14

Merkezi Atama Mücadele Grubu - Ankara Etkinliği

Arkadaşlar, Ankara'da Merkezi Atama Mücadele Grubu tarafından yürüyüş/eylem yapılacaktır. Biliyorsunuz ki, bu tip etkinliklerde katılım çok çok önemli -örneğin; öğretmenlerin eylemini hatırlayın-.

Fax göndermediğimiz, telefon açmadığımız, bizzat gitmediğimiz yetkili kurum kaldı mı sizce? Kalmadı tabiki. Son çare olarak, artık bu işi fiziksel etkinliğe dökmeliyiz. Klavye başında mücadele ancak bir yere kadar oluyor. Son kez herkes elinden geldiğince fedakarlık yapmalı ve bu etkinliğe katılmalı.

Bu etkinliği, tabiki gerekli izinleri aldıktan sonra yapacağız.

Katılacak arkadaşlar, katılacaklarına dair bir şeyler yazarsa, en azından ortalama kişi sayısı belli olur.

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
27 Mart 2015 03:33

Bence de yapılacak tek ve son şey bu olsa gerek. Ben bizzat katılırım, Allah'tan bir mani olmazsa.

"Armut düş, ağzıma düş." düşüncesini atıp, herkesin destek vermesi gerekir bence. Neticede, ben makine bölümü mezunuyum ama şimdiye kadar "makineye kadro" demedim, demem de. Hepimiz insan evladıyız ve hepimizden beklentileri olan kişiler var. Herkese kadro diye başladık, inşallah böyle de devam eder.

Katılım ne kadar fazla olursa, o kadar etkili olur, 20-30 kişi olursak bu etkinlikte, en fazla 3-5 hacı amca oturur karşımıza, yakar sigarayı izler, başımızı öne eğip, Güven Park'tan dolmuşa binip kaçarız. Fakat, en az 600-700 kişi olursak da, ...

tolgasvn
Kapalı
27 Mart 2015 10:39

Arkadaşlar sanki üstünüzde ölü toprağı var.Silkinmek gerek artık.Birlik ve beraberlikle bu işin üstesinden geliriz.Biz kendi hakkımıza değer vermezsek karşımızdakiler sizce verir mi?Sizlerden muazzam bir katılım bekliyorum.

LooRD
Aday Memur
28 Mart 2015 01:15

20 - 30 kişi değil 2 kişi olsa yine gelirim yer ve zaman bildirmeniz yeterli.

EsraBircan
Kapalı
28 Mart 2015 19:08

bende gelirim.

donus_yildirim
Aday Memur
30 Mart 2015 10:26

+

Euran09
Daire Başkanı
30 Mart 2015 15:24

+