Editörler : swat3410
28 Mart 2015 16:00

Komiser yardımcılığı sınavı mağdurları

KPSS şaibesi ifşa oldu sıra komiser yardımcılığı sınavlarında

onrmry
Memur
28 Mart 2015 17:01

2012 de kari koca kazananlari herkez taniyor insallah ceza evinin yolunu beraber tutacaklar

14lüBR
Kapalı
28 Mart 2015 20:07

Arkadaşlar kpss operasyonu gibi bu 2012-2013 komiser yardımcılığı sınavlarının da idari veya adli devam eden soruşturması var mı??,Basında veya duyumlarla hiç gündeme geldiğini duymadım, olsa bir sürü malzeme var ortada çok derin bir soruşturmaya bile gerek yok aslında ,bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz ve biraz da olsa rahatlarız,soğuruz...

ercan_erdogdu
Kapalı
28 Mart 2015 23:11

Arkadaşlar hem 2012 hemde 2013 sınavlarına girmiş biri olarak bu sınavlarda soruların cemaat tarafından çalındığına eminim ama ne var ki somut bir delil ortaya koymak kolay değil. Eğer bildiğiniz somut olaylar varsa korkmadan ilgili makamlarla paylaşın lütfen. Sözde din adına hareket edip her türlü hırsızlığı, iftirayı, yalanı mübah sayan, seçilmiş bir hükümeti illegal yollarla devirmeye çalışan, dış ülkelerin istihbarat örgütü gibi çalışan, ajanlık yapan bu kirli örgütten kurtulma vakti geldi.

Bu örgüt içerisinde yer alan meslektaşlarıma da seslenmek istiyorum; Artık nasıl bir yapıya hizmet ettiğinizi görün. Vicdanınız rahat değil biliyorum, kendinizi kandırmayın, bildiklerinizi anlatmaktan çekinmeyin, eminim dağdan inen pkk lıyı affeden devletimiz sizi de affedecektir. Birçoğunuzun iyiniyet ve samimiyetine inanıyorum lakin her şey ortaya çıktıktan sonra haine destek verende haindir...

2004panzerci
Daire Başkanı
28 Mart 2015 23:55

soruAYturmanA±n gizliliAYi var yapilan bA¼tA¼n hirsizliklar bir bir gA¼n yA¼zA¼ne cikaca calanlarin yanina kar kalmayacak kkpss baAYlangA±A§ ve buyuk ihtimal KPSS de soru calip memur olanlarda atilacak dmk kanununda bu madde mevcut

2004panzerci
Daire Başkanı
28 Mart 2015 23:58

beyler bununla ilgili Mufettis raporlari her. AYey savcilikta has sunu sAyleyeyim TCK da aktif pismanlik diye bir AYey var bundan yararlanmak isteyenler ahiretini dA¼AYA¼nenler gitsin her AYeyi anlatsin is isten geA§meden cA¼mle alem biliyor bu sorularA±n calndigini

onrmry
Memur
29 Mart 2015 00:07

bosuna cagri yapmayin ! onlar telefon numaralarini degistirip bu isten kacacaklarini saniyolar. iste kafalari bu kadar calisiyor.

zek16
Şef
31 Mart 2015 16:49

slm arkadaşlar bir an önce kpss de olduğu gibi komiserlik sınavlarıda açıklığa kavuşur inşallah...bekliyoruz....

serttepki1905
Genel Müdür
23 Nisan 2015 16:55

Dinsiz imansızlar nasıl, Allah Kitap adını kullanarak bu hırsızlığı yapıyorlar? Kul hakkından haberleri yok mu bunların.

Allah, bu şeresizliği yapanlar her kimse, buna cevaz verenler her kimse bin türlü belasını versin... inşallah, Kahhar sıfatı ile helak eylesin.

serpolis38
Şef
07 Mayıs 2015 00:10

2007 de bende girdim, 15 gün evden çıkmadan çalıştım, belki 1500-2000 soru çözdüm daha fazlada olabilir ama ne hikmetse kazanamadım. Her kim hakkımızı yediyse Allah bildiği gibi yapsın.Kimseye küfredip seviyesine düşmek istemem. Sorumluların cezasını çekmesi gerek.

14lüBR
Kapalı
11 Mayıs 2015 15:25

http://www.polisinsesi.com/f-komiserlere-operasyon-hazirligi/2054/

Umarım doğrudur ,bekleyip göreceğiz.Demek ki şimdiye kadar hiçbir işlem ,soruşturma yapılmamış hayret bi durum,ilgiiiinnç !!!!!!!! Pekiii buraya yazan veya sadece okuyan canı yanmış, hakkı yenmiş arkadaşlar siz bu durumu ateşlemek,kaşımak için ne yaptınız,nereye başvurdunuz,oturup beklediniz mi,sadece birileri gibi beddua mı ettiniz??? çoook ayıp,hele ki bu devirde internet çağında oturduğun yerde her kuruma,idareye sanal olarak ulaşma imkanı varken....

14lüBR
Kapalı
11 Mayıs 2015 15:27

GÜNCEEEEEL TUTALIIIIIMM

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi