Editörler : crops35
30 Mart 2015 11:47

Ben bir taşeron işçiyim ve

atanamayan bir iibf liyim

ve şunu açık ve net bir şekilde söylemeliyimki

kpss siz taşerona kadro verilmesi bir hak ihlalidir.

böyle bir saçmalık mümkünmü yaaa

kimse kimseyi kandırmasın ,taşerona işe girerken hepimiz birilerinin vasıtasıyla işe girdik

şimdi hiç yok yerden havadan memurluk ,

neresi bura muz cumhuriyetimi ?

ha nedir

taşeronların şartları iyileştirilebilir,ücrette bir arttırıma gidilebilir

nöbet sistemi değiştirilebilir

ama kadro nedir yaaa ?

o kadar kolaymı ?

murat özcan
Daire Başkanı
30 Mart 2015 12:20

O kadar kolay arkadasımm bu forumda 100 kere 1000 kere yazdık taşeron calışanlar hic kimse memur statüsünde kadro almayacağı alınırsa bile işci statüsünde kadro verilir. yani herkes birbirinin hak yenildiği iddaa ediyor 100 bin sözl. kadro alınırken nerde bu kpss alım yapılsın diyen arkadaslar 100 bin sözl. kacı kpss puanı ile bulunduğu kuruma girdi??? taşeronda calışan kpss girmeyen kimse varmı o riski göze alınır mı bi hak ihlali yok sorun sistem kaynaklı ve bu sorunu cözcek olan hükümettir. yani hak hukuktan bahsetme.

karayolcutaseron
Aday Memur
30 Mart 2015 17:46

Kimse beni yanlış anlamasın baştan söylenmesi iyi olur. Arkadaşlar ben karayollarında çalışan taşeronum bizlerin işçi statüsünde kadrosu oluyor herkes yok emsal di falan diye söyleniyorda bizim karayolları ne yapıyor yol bakım onarım vs. işçi statüsünde olan işleri. Sağlık bakanlığında çalışanlar ne yapıyor hemşire büro işleri vs. şimdi akıl mantık yürütün sağlık bakanlığı karayollarını emsal gösterebilirmi hayır veya karayolları sağlığı emsal gösterebilirmi hayır. Avukata veya Sendikayla görüşlerini alıp daha ayrıntılı bir bilgi elde edilebilir. Ben işçi statüsünde kadro verirlerse alabilirim bana memurluğu veremezler. Çünkü Karayolları işçi çalıştıran kurumdur.

uçurum79
Kapalı
30 Mart 2015 23:00

türkiye burası olsun o kadar taşerona kadro ma ne olmiş

snnsrk
Kapalı
21 Nisan 2015 22:20

Helal olsun sana çıkarına ters olduğu halde doğruyu söylemişsin

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler