Editörler : supporters.
31 Mart 2015 21:09

Ankara Kpss a dersane önerisi

Merhaba arkadaşlar. Pegem Akademi ile Themis arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz.

muhittinbora
Kapalı
01 Nisan 2015 12:04

ikisi arasındaysan themis

köy-cemil
Aday Memur
01 Nisan 2015 13:35

themis mi yaklaşım mı ?

muhittinbora
Kapalı
01 Nisan 2015 18:20

themis bence

pump priming
Aday Memur
01 Nisan 2015 20:39

2016 kpss ıcın bu yılkı hoca kadrosu degısmeyecekse themis.

yvonne
Aday Memur
09 Nisan 2015 15:05

kuzey akademı..

abdullah0682
Aday Memur
11 Nisan 2015 13:08

hacettepe son sınıf öğrencisiyim arkadaşlarla dersane araştrdık çok fazla yerede gitmedik bi makro akademi bide yaklaşım kariyer ile görüştük. makronun sınıflar çok kalabalık fiyat olarakta 3000 tl söylediler. yaklaşımda ise sınıflar normal sayıda ve fiyat olarakta 2500 tl gibi bi rakam verdiler.

iki dersaneden de hoca isimleri aldık hocaları araştırıp ona göre karar vereceğiz.

damlayurt
Aday Memur
20 Haziran 2015 17:39

bende bu yıl A grubundan sınava hazırlanacagım. birkaç dersane ile görüştüm ihtiyaç, pegem ve

Kuzey Akademi. ihtiyaç pek içime sinmedi açıkcası çünkü kalabalık bi dershane, pegem ise çok

ilgisiz. bana dershaneye başlayınca açıklarımı kapatma konusunda yardımcı olabileceklerine dair bi güven vermediler. kuzey akademiyi ise daha önce duymamıştım ama mayıs ayında hakimlik

kampı yaptıkları internette ve metroda afişte görmüştüm. gidip görüştüm kadroları oldukça iyi ve a grubundan kendi yayınlarının olması da benim için tercih sebebi.

gamzeturan85
Aday Memur
20 Haziran 2015 17:55

geçen hafta bizde kardeşim için kuzey akademiye gittik. kardeşim işletme mezunu onun için

dershane araştırırken tesadüfen duyduk kuzey akademiyi. çok samimi bulduk kayıt bile yaptırdık. A grubundan sınava hazırlanan biri için gy-gk'de çok önemli. Kuzey akademi 380 saat gygk dan ders veriyormuş. A grubunu destekleyici bi gygk ders programları var.

hsynzlp33
Kapalı
21 Haziran 2015 13:25

Makro akademi,dosya,monopol ve themis arasından sizce en iyisi hangisidir?Acil

soruncevaplayım
Aday Memur
22 Haziran 2015 17:15

yaklaşım

ekonomistt06
Aday Memur
23 Haziran 2015 16:47

Arkadaşlar bende dershane araştırıyordum başkent kariyerle görüştüm çok ilgilendiler hoca kadrosunu araştırdım ve olumlu yorumlar aldım sonunda başkent kariyere kaydoldum.

in-the-rain
Kapalı
24 Haziran 2015 12:22

alışılmışın dışında kpssye yönelik aktif bilgiler verebilecek bir dershane lazım özelliklede tarih vatanaşlık ve genel kültür konularında bilen varsa yazarsa sevinirim

ekonomistt06, 9 yıl önce

Arkadaşlar bende dershane araştırıyordum başkent kariyerle görüştüm çok ilgilendiler hoca kadrosunu araştırdım ve olumlu yorumlar aldım sonunda başkent kariyere kaydoldum.

ekonomistt06
Aday Memur
25 Haziran 2015 10:55

Dediğim gibi ben hocalar ve ders anlatışları hakkında olumlu yorumlar aldığım için başkent kariyere yazıldım hatta kayıt yaptırdığımda bana güncel bilgiler kitapçığı da hediye ettiler inceledim güzel bilgiler var içinde ben kendi adıma beğendim yani gidip görüşmekte fayda var kendin hocalar hakkında daha iyi bilgi alırsın

in-the-rain, 9 yıl önce

alışılmışın dışında kpssye yönelik aktif bilgiler verebilecek bir dershane lazım özelliklede tarih vatanaşlık ve genel kültür konularında bilen varsa yazarsa sevinirim

in-the-rain
Kapalı
26 Haziran 2015 10:51

teşekkürler arkadaşım iyi araştırmak lazım

ekonomistt06, 9 yıl önce

Dediğim gibi ben hocalar ve ders anlatışları hakkında olumlu yorumlar aldığım için başkent kariyere yazıldım hatta kayıt yaptırdığımda bana güncel bilgiler kitapçığı da hediye ettiler inceledim güzel bilgiler var içinde ben kendi adıma beğendim yani gidip görüşmekte fayda var kendin hocalar hakkında daha iyi bilgi alırsın

gökhanyener
Aday Memur
27 Haziran 2015 10:05

tarih konusunda kuzey akademiyi tek geçerim 2014 kpss tarihte 24 soru yakalamışlar. çok büyük başarı. dershane düşünüyosan kuzey akademiyle görüşmelisin mutlaka. evde hazırlanmayı düşünüyosan da kuzey akademi yayınlarını tavsiye ederim. gerçekten çok başarılılar.

in-the-rain, 9 yıl önce

cankrkut
Aday Memur
27 Haziran 2015 15:01

gidip yüzyüze görüşmek en iyisi aslında muratı araştırın derim

piize
Aday Memur
27 Haziran 2015 18:02

hacettepe maliye bölümü olarak arkadaşlarla toplanıp yaklaşıma kayıt yaptırdık 2500 tl hocalarını araştırdık.maliyede alparslan hoca bizim fakülteden hocamız ki gayet iyi bir hocadır. iktisatta fatih hoca murat hoca hukuk kadrosunda bütün derslere farklı hocalar derse geliyor.muhasebe perihan hoca gelecekmiş.verdikleri hoca isimleri bunlardı biz araştırdık ve kaydımızı yaptırdık hakkımızda hayırlısı.

vyslbankpss
Aday Memur
29 Haziran 2015 13:42

murat eğitim olabilir tecrübeli bir kurum

in-the-rain
Kapalı
29 Haziran 2015 17:21

şu az sayıda tarih kitabı basıldı denilen kitabın yazarı mı ?

gökhanyener, 9 yıl önce

tarih konusunda kuzey akademiyi tek geçerim 2014 kpss tarihte 24 soru yakalamışlar. çok büyük başarı. dershane düşünüyosan kuzey akademiyle görüşmelisin mutlaka. evde hazırlanmayı düşünüyosan da kuzey akademi yayınlarını tavsiye ederim. gerçekten çok başarılılar.

hüseyin şahinn1
Aday Memur
29 Haziran 2015 18:53

kesinlikle hayır, o yazar gibi tek bir kitapta değil birçok yayının toplamında bu sayıda soru yakaladılar.

in-the-rain, 9 yıl önce

şu az sayıda tarih kitabı basıldı denilen kitabın yazarı mı ?

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi