Editörler : crops35
01 Nisan 2015 09:34

TMO da Çalışan Mühendisler

TMO ya geçmeyi düşünüyorum, mühendis çalışma çartları nasıl

constructinengineer
Aday Memur
03 Nisan 2015 10:18

TMO'da mühendislik yapamazsın. Pişman olmamak için bin kere düşün derim.

memur-müh
Aday Memur
03 Nisan 2015 10:45

Şu an bulunduğum kurumda da mühendislik yapamıyorum.Yaptığımız tek iş yazışma.Memleketimdeki TMO ya geçmek istiyorum,ben endüstri mühendisiyim TMO da endüstri mühendisleri çalışıyor mu?

constructinengineer
Aday Memur
03 Nisan 2015 15:09

Şimdi TMO'nun şubelerde yalnızca makine, inşaat ve elektrik mühendisleri bulunur. harita, gıda, bilgisayar vs. mühendisleri şubede bulunmaz. Genel müdürlük bünyesindedirler. Ancak kurumun ne şubelerde ne de genel müdürlüğünde endüstri mühendisi çalışmıyor.

İnşaat, elektrik, bilgisayar, makine, ziraat, gıda, çevre, kimya, harita... Bunlar var yalnızca. Alternatif kurumlara yönel derim.

ebrubs
Aday Memur
14 Haziran 2015 20:06

bilgisayar mühendisiyim Ankara ve Kırıkkale tmo birer kişilik kadro açmış durumda. Eş durumundan başka bir ile tayin şansım olur mu ?

constructinengineer, 9 yıl önce

Şimdi TMO'nun şubelerde yalnızca makine, inşaat ve elektrik mühendisleri bulunur. harita, gıda, bilgisayar vs. mühendisleri şubede bulunmaz. Genel müdürlük bünyesindedirler. Ancak kurumun ne şubelerde ne de genel müdürlüğünde endüstri mühendisi çalışmıyor.

İnşaat, elektrik, bilgisayar, makine, ziraat, gıda, çevre, kimya, harita... Bunlar var yalnızca. Alternatif kurumlara yönel derim.

memur54321
Aday Memur
15 Haziran 2015 09:21

Tmo ya gelirsen pişman olursun kardeşim Bence baska kurumları tercih et

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2015 09:56

Hocam biraz bilgi verebilir misiniz neden ?

memur54321, 9 yıl önce

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2015 09:58

Ben bu atamada inşaat müh olarak yazmayı düşünüyorum hocam biraz bilgi verebilirmisiniz?

ebrubs, 9 yıl önce

bilgisayar mühendisiyim Ankara ve Kırıkkale tmo birer kişilik kadro açmış durumda. Eş durumundan başka bir ile tayin şansım olur mu ?

ebrubs
Aday Memur
15 Haziran 2015 13:05

Hocam bende aynı durumdayım bu atamada tercih yapacağım o yüzden özellikle eş durumu tayin olayını araştırıyorum

Civil.Müh, 9 yıl önce

Ben bu atamada inşaat müh olarak yazmayı düşünüyorum hocam biraz bilgi verebilirmisiniz?

7Haziran
Şef
15 Haziran 2015 15:43

bıraz daha fazla bılgı hadı arkadalar ...Ilk gırenın maası rotasyon var mııı zorunlugu rotasyon tıgeme gore kıyasla nasıl .....

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2015 12:27

Güncel

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2015 01:21

Güncel

cowboy from hell
Aday Memur
30 Haziran 2015 18:14

Neden pişman olunur mesela?

memur54321, 9 yıl önce

cowboy from hell
Aday Memur
30 Haziran 2015 18:15

TMO ile ilgili genel olarak bilgi verebilecek bir çalışan arkadaşımız var mı?

oktaysword
Aday Memur
30 Haziran 2015 23:28

tmo o da eş durumu veya başka bir sebepten tayinler yerine göre çok zordur arkadaşlar. yani atanacagınız yer neresi bunu yazarsanız bilgi sahibi arkadaşlar daha net ve doğru cevaplar varebilir.

ebrubs
Aday Memur
01 Temmuz 2015 18:59

bilgisayar mühendisiyim kırıkkale tmo yu yazıyorum daha sonra ise eş durumundan kayseriye geçmeye çalışacağım mümkün mü acaba

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi