Editörler : "eskiyara"Pangaea
02 Nisan 2015 21:56

müdürlükten istifa ettiğimde tayin hakkı?

merhaba.

.25.01.2012 tarihinde büyükşehir merkezde görevime başladım ancak

04.12 .2014 te müdürlük atamalarında ilçeye müdür olarak atandım. istifa edip öğretmenliğe dönmek istiyorum .

1. süreç nasıl işler??

2. il merkezinde öğretmen olmak için ne yapmam gerekli?

en yakın ne zaman merkezde kadrolu öğretmenliğe dönebilirim (görevlendirme vb uğraşamam)

moralim çok bozuk insanca şeyler yazacak olanlar cevaplarsa..yararlı olur.

02 Nisan 2015 22:38

hocam önce kadrosu boş olan bi okul bulun..istifa dilekçenize aşağıda norm kadro açığı bulunan... okuluna öğretmen olarak atamamın yapılmasını istiyorum diye dilekçe yazın..evraklarıelden takip ederseniz kararnamenizin çıkması ve yeni okulunuzda göreve başlamanız 10 günü bulmaz

SAMETEGE
Memur
02 Nisan 2015 23:15

teşekkür ederim hocam inşallah olur

emrah16
Aday Memur
22 Nisan 2015 12:27

pekı ıl ıcındekı norm kadro acıgı okulllar nasıl ogrenilebılıyor.bunu ogrenmek yasal bır hakmı yoksa il yada ilçede tanıdıgı olanmı ogrenıyor?

aykutak.80
Şef
25 Nisan 2015 18:59

sametege hocam,şimdi iyiden iyiye ben de istifa etmeyi düşünüyorum.yönetmeliğe baktım.istemesi ve boş kadro olması halinde önce kendi okulunda yoksa ilçe içerisinde o da yoksa il içerisinde uygun bir kadroya atanır.ve istifa edenler bir yıl geçmeden tekrar yönetici olamazlar diye yazıyor.

Ruslan
Aday Memur
26 Nisan 2015 10:23

Yakında il içi atama var. İl içi atamadan tayın ister gidersiniz böylelikle kendiliğinden istifa etmiş olursunuz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi