Editörler : Pangaea
05 Nisan 2015 23:05

haziran

Ben umut ediyorum ve Inaniyorum atama yapacaklar yapmazlarsa zaten yeni sinava hazirlanmadim benim icin 2015 iptal allah yuzumuze bakar insallah

adası
Kapalı
17 Nisan 2015 14:49

Az kaldı sabırla... Atama - yer değiştirme yönetmeliğin yayınlanması işleyişin en önemli aşaması idi. MEB de tüm işleyişin yol haritası netleşmiştir artık. Herkes kendi beklentisine bir yanıt bulmuş oldu. Öyle ya da böyle. Göreceksiniz diğer alt başlıklarda zamanla gerçekleşecek. Umutla...

suursuzpanda
Kapalı
17 Nisan 2015 15:04

insanlari burda heveslendirme. calisma sevklerini kirma. atama olmayacak. bos nagralar atarak 2015 sinavina hazirlanan kisilerin haklarina tecavuz etme!

adası
Kapalı
17 Nisan 2015 15:13

Tüm açıklamalarım kendime aittir. Hiçbir yorumumda saygı sınırlarını zorlamadım.

Kimseye umutta vermem, umutsuzlukta...Seviyenin düştüğü anda ben yazmıyorum. Biline...

Saygılarımla...

suursuzpanda
Kapalı
17 Nisan 2015 15:20

arkadasim kendi dusuncem diyosun, kendi dusunceni buralarda aciklayarak binlerce ogretmen adayinin psikolojisiyle oynuyosun. elinde herhangi bir somut veri yokken gelip buralara yazilar yazarak ogretmen adaylarinin aklini karistiyosun. 2015 sinavina hazirlanip atama bekleyen binlerce yeni mezun ve 2 alimda atanamamis kisileri dusunmeden, bencilce yorumlar yapma! ondan sonra kelime oyunlari yaparak siyrilmaya calis. birakin bu isleri. sinava kalmis 2.5 ay. herkesin dusuncesi agustos atamasi. olmasi gereken bu. esit sartlarda mucadele veriyor bu kisiler.

adası
Kapalı
17 Nisan 2015 15:43

...

Besyo0505
Aday Memur
17 Nisan 2015 15:45

Ağzına sağlık kardeşim nokta

evrengzr
Aday Memur
18 Nisan 2015 16:02

arkadasım adam nisan ataması ile ilgili konu açmıs ogustostan bahsedicek hali yok sen ve senin gibiler girmesin o zaman buraya atama olmucak atama olmucak diye gezmesin buralar- da benim önümde 1 kişi kaldı Allah sizin gibileride aynı duruma düşürür inş ......

suursuzpanda, 9 yıl önce
arkadasim kendi dusuncem diyosun, kendi dusunceni buralarda aciklayarak binlerce ogretmen adayinin psikolojisiyle oynuyosun. elinde herhangi bir somut veri yokken gelip buralara yazilar yazarak ogretmen adaylarinin aklini karistiyosun. 2015 sinavina hazirlanip atama bekleyen binlerce yeni mezun ve 2 alimda atanamamis kisileri dusunmeden, bencilce yorumlar yapma! ondan sonra kelime oyunlari yaparak siyrilmaya calis. birakin bu isleri. sinava kalmis 2.5 ay. herkesin dusuncesi agustos atamasi. olmasi gereken bu. esit sartlarda mucadele veriyor bu kisiler.

besyo8138
Aday Memur
18 Nisan 2015 17:53

2015 temmuzda sınava girecekler asla mağdur edilsin istemem bu amaç uğruna emek weren herkes karsılığını alsın atansın ama onlarda kabullensınler artık mayıs hazıran gıbı olacak atama gerçeğini !

suursuzpanda
Kapalı
18 Nisan 2015 19:27

emekten kastiniz ne sizin? sinava girecek herkesin atanmasi falan mi? birsuru adam aldilar. 67 puana kadar dustu atama. bu puanlari alamayip alakasiz bir bicimde sirf secim var deyip tehdit ederek nisan atamasi isteyip milletin hakkina goz diken adamin burda da obur taraftada karsisinda olurum. nisanda atama verilmesi demek agustosta alinacak sayinin da diger senelerde alinacak sayinin da azalmasi demek. degil sizin, feristahinizin dahi boyle bir duruma sebep olmaya hakki yok. sen bu sekilde beddua etmeye devam et. doner dolasir ayagina dolasir. seni ve senin zihniyetindeki insanlari Allah'a havale ediyorum..!

adası
Kapalı
18 Nisan 2015 20:02

İki sene once 4200 sinif ogrt. Beden egitimine alan degisikligi yapti. Gikiniz cikmadi simdi burada 67 puan alan-alamayan edebiyati yapiyorsun. Sen git dersini calis. Secim gunune kadar bu mucadele surecek. Omrumuz bu sinavin sacmaligi ile gecti. Ogreneceksin guc olacak ama surundukce atanamayip yillar gectikce ogreneceksin. Bu sitelerde zaman harcama otur ders calis. Saygilarimla...

besyo8138
Aday Memur
18 Nisan 2015 23:13

Emekten kastım sınava çalışmayıp sosyal medyada nisanda atama olmasınn veyaa nisanda atama olsun diye konuşanlarr değill oturup adam akıllı ders çalışsanlarr görüyorum ki su an o emeği cekmek yerıne başkalarının umutlarının söndürmekle meşgulsünüzz çok yazık bu sınava bi kez olsun giren ne demek istedğimi çok iyi anlayacaktır ama aksi asla anlayamaz. Hiçkimseye verilecek ne bi borç var nede haksız yere elde edilen bişey bahsi gecen her atama haberleri bizim umudumuzu dahada artıyo boşunada değil görücezz.. Ve bu kötü sözlerle anca kalbinizi karartırsınız size kolaylıklar..

adası
Kapalı
26 Nisan 2015 09:02

TÜRK EĞİTİM-SEN : 27 NİSAN'DA SAAT 10.30 DA MEB ÖNÜNDEYİZ

NİSAN?DA ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER İÇİN TÜRK-EĞİTİM-SEN, EĞİTİM-SEN VE DİĞER EĞİTİM SENDİKALARIN KATILMALARI HALİNDE 27 NİSAN PAZARTESİ GÜNÜ 10.30?DA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖNÜNDE ?NİSAN?DA ÖĞRETMEN ATAMASI? YAPILMASI İÇİN KİTLESEL BASIN AÇIKLMASI YAPILACAKTIR. TÜRKİYE KAMU-SEN VE TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANI İSMAİL KONCUK VE EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANI KAMURAN KARACA?DA KATILACAKTIR. KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.

YER: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖNÜ

TARİH: 27. 04. 2015

SAAT: 10.30 (MEB PERSONEL)

TARİHİ FIRSAT!!!

ÇOK ÖNEMLİ BİR BASIN AÇIKLAMASI. TÜM SENDİKALAR DESTEK VERİYOR.

TÜM ARKADAŞLAR DESTEK LÜTFEN . HEPİMİZ ORADAYIZ.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi