Editörler : supporters.

Yasaklı
12 Nisan 2015 18:24

fikir verin arkadaslar

Arkadaslar a grubu bir iste calisiyorum fakat su ara ciddi ciddi universiteye geceyim mi diye dusunmeye basladim.biraz arastirip nabiz yoklayinca puanlarin cok dusuk oldugunu ogrenci kalitesinin yerlerde oldugunu ve genclerin hicbir yer kazanamayip oylesine geldiklerini duydum. sizce iibf nin gelecegi ne olur ogrenci kalitesinin artma ihtimali var mi. yoksa daha da kotulesip iibf biter mi.

universiteye gecip hayal kirikligina ugrar miyim gorusleriniz nelerdir.

sayistayicdenetcisi
Şube Müdürü
12 Nisan 2015 18:36

a grubu bir işte çalışıyorsunuz bu işi bırakıp tekrar iibf okumayı mı düşünüyorsunuz tam olarak idrak edemedim

mufettis2015
Yasaklı
12 Nisan 2015 18:42

yok hocam iibfye asistan daha sonra hocalik icin

sayistayicdenetcisi
Şube Müdürü
12 Nisan 2015 18:47

a grubunda durumunuz ne bilmiyorum ama şahsen ben bu yolu tercih etmezdim. a grubunda daha yüksek hedefler koyup o doğrultuda ilerlemek daha doğru sanki. bana göre iibf'nin geleceği ise hiç parlak değil. şöyle bir örnek vermek gerekirse iibf'yi geçtim 6 sene önce gazi üniversite hukuk eşit ağırlıkta ilk 2bini alırken şu an 12bine kadar düştü. şu an eşit ağırlıkta 30bininci olan dahi devlet üniversitesine bir hukuk okuyabiliyor varın iibf'nin durumunu siz düşünün.

mufettis2015
Yasaklı
12 Nisan 2015 18:53

hocam kariyer hedefim yok gibi sabit goreve gecemezsem 65 kadar turne ankarayi da pek sevmiyorum gitmeyi dusundugum sehir kucuk ve yasanilacak bir yer.ama ogrenci kismi sıkıntılı su ara full ama 5 yil sonra iibf boyle giderse ya kimse gelmez ya da baraji gecen gelir.

12 Nisan 2015 22:20

Gece gündüz forumda iibfyi kötülemeyi şiar edinmiş maaşlı bir işsizin açtığı başlık.. İibfnin istikbali sana mı kaldı? Çalıştığın kurum seni bırakmaz ama çok çalışkansın belli ki.

mufettis2015
Yasaklı
12 Nisan 2015 22:29

hcm iibf ortamin nabzina baktim millet ne dusunuyor diye benim dedigim yerin ygs puanlari da dusuk baya bitirince is bulmalari zor mezunlarin. belki aof iibf ikinci ogretim olirsa ve hukuk gibi taban siniri koyarlarsa gelecekte iyilesebilir. fikirlerim bunlardi kimsenin umrunda olmadi bende biraktim zaten. su durumda universiteye gecsem durum kotu iibf nin motivasyonum duser ya da profesyonel davranip kimsenin gelecegi beni ilgilendirmez deyip makalelere dalarim

mufettis2015
Yasaklı
24 Nisan 2015 12:32

guncel

Agrupcuyuzaga
Daire Başkanı
24 Nisan 2015 14:00

Fikir zamlandı veremiyorum sana maalesef zira elde yok ithal edecem ama dolar aldı başı gitti yani fikrim yok var olanda çok zamlandı almak ister misin özelden ulaş :p

malthusyenizm
Kapalı
24 Nisan 2015 14:36

Hocam sende bir müfettiş sin bildiğim kadarıyla. Müfettişlik devlet yapılanmasının temel direğidir. Belki son zamanlarda çok yara almış, geri plana itilmeye çalışılıyor olsa da. Müfettişler olmadan üst yönetim düşünemezsin. Çünkü bütün işi pratikte öğrenmekte olan bu yapıya her zaman bir kurtarıcı olarak bakılmıştır. Hiç şüphen olmasın ki gün gelecek hak ettiği yeri alacaktır. Eskiden nasılsa yakın gelecekte de öyle olacaktır.

mufettis2015, 9 yıl önce

guncel

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi