Editörler : Pangaea

umudunukaybetme34
Aday Memur
16 Nisan 2015 14:48

Bi fakültenin Hakkı bu kadar yenir.arkadaş almayacaksınız Kapatın o Fakülteleri.yazık değil mi o kadar gence.bi umut okuyorlar bi dünya harcıyorlar.öğrenim kredisi Alıp ödeyemiyolar.

vay marsu
Kapalı
16 Nisan 2015 15:36

resmi sitede duyurular var

pera kedisi
Yasaklı
17 Nisan 2015 12:02

Başbakan açıklama yapmış adliyelere basın büroları kurulacakmış ama biz bu kadar uyuşuk davranınca onuda katiplere yaptırırlar çıldırmamak elde değil.

kazansak da gitsek
Aday Memur
17 Nisan 2015 13:46

aynen böyle giderse onları da kaptırırız hakkımız olanları alsak şimdiye on kere atanmıştık

pera kedisi, 9 yıl önce
Başbakan açıklama yapmış adliyelere basın büroları kurulacakmış ama biz bu kadar uyuşuk davranınca onuda katiplere yaptırırlar çıldırmamak elde değil.

vay marsu
Kapalı
17 Nisan 2015 18:58

iste o zaman yaparim o adliyeleri

vay marsu
Kapalı
17 Nisan 2015 19:07

Ya bi haberde de soyle okudum bu basin burolarindan kasit gazetecilerin dinlenecekleri haberlerini hazirlarken ortam bulmalari falan bu tarz hakeme odasi gibi bisey be.

kazansak da gitsek
Aday Memur
17 Nisan 2015 23:34

benim okuduğum bir haberde de hukukçuların alınması ile ilgili birşey vardır karışık yani :D

vay marsu, 9 yıl önce
Ya bi haberde de soyle okudum bu basin burolarindan kasit gazetecilerin dinlenecekleri haberlerini hazirlarken ortam bulmalari falan bu tarz hakeme odasi gibi bisey be.

vay marsu
Kapalı
18 Nisan 2015 00:34

iste artik o zaman ticarete atilirim .)
18 Nisan 2015 00:54

bu devlette iletişim okuyanlara iş yok milletin zamanını çaldılar kpss felan ile bir yere girmek piyango artık. Ne özelde ne de devlette iş var asgari ücrete iş kovalamaktan başka çare bırakmadılar millete artık çok dikkat çekmeye başladım(k) işsiz güçsüz dolaşmaktan zaman da geçiyor bir yandan..

vay marsu
Kapalı
18 Nisan 2015 21:20

Ya hic sorma ya ozel dusunmeye basladim ben artik ya .((
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi