Editörler : ayşegül bgm
16 Nisan 2015 23:53

Gerçekten bu afaki laflara inananlar var ya

yok 12 tercih yok şu kadar paramedik yok şu yok bu arkadaşlar resmi yazıyı görmeden çıkıntı bir organdan üretilen laflara itibar edip moralinizi bozmayın bence

par26
Kapalı
17 Nisan 2015 00:48

par att yi tanıyorum araştırmadan konuşmadan birşey yazmaz buraya o gerçekten üstünüze alınmayın burada tahminlerle konuşanlar var onlar sadece tahminle bunu yazanın ise görüşmediği yok her yerde eli var...

par26
Kapalı
17 Nisan 2015 00:51

zaten şu bu demiyoruz duyumlar bu yönde mayısa birşey kalmadı zaten hepimiz görücez neyin ne olduğunu az daha sabır

yamin24
Memur
17 Nisan 2015 01:05

Ankaraodyo arkadaşa aynen katılıyorum tahminde bulunmak başka bişey yanlız böyle gercek dışı resmi bir kaynağı olmayan haberlere bende kesinlikle itibar etmiyorum

17 Nisan 2015 08:35

Par26 senin hayal kırıklıgına ugramanı o kadar çok istiyorum ki anlatamam par att belliki senin gibi biri arastırsa eline ne gecebilirki bakanlıktan ?

biyofener
Aday Memur
17 Nisan 2015 09:16

herkes kafasına gore sayı atıp tutuo.ınsanlar zaten gergın ,verılen sayılar yalan,2 hafta kldı,sabır

par26
Kapalı
17 Nisan 2015 22:10

hayal kırıklığına uğramam mutlu mu edecek seni bu konuları bakan tek başına yürütmüyo dağılımları da kendi yapmıyor bana çok kızıyorsunuz istediğiniz kadar laf söyleyin beni etkilemiyor bende şu kesin bu kesin şu şöyle bu böyle demiyorum duyumlara göre birşeyler yazıyoruz inanıp inanamak size kalmış inanmıyorsanız da çok kurcalamayın niye takılıp kalıyorsunuz ki ben pazitif bi insanım pozitif de düşünüyorum ah olmayacak almazlar böyle şöyle diyip niye moralimi bozayım gerileyim atanırım veya atanmam atanmasam da iş mi yok gider özelde çalışırım hayatımı devam ettiriri herkesin memur olması imkansız çok çalıştım emek verdim gerisi allaha kalmış....

AnesthesiaA, 9 yıl önce
Par26 senin hayal kırıklıgına ugramanı o kadar çok istiyorum ki anlatamam par att belliki senin gibi biri arastırsa eline ne gecebilirki bakanlıktan ?

şencam
Aday Memur
18 Nisan 2015 12:29

par 26 kardeşim inşallah atandığımız günü burada sevinç nameleri atacağız çünkü ne sen nede ben başkasının hayel kırıklığına uğrasıması için dua etmedik sürekli hak eden atansın herkesin gönlündeki olsun diye dua ettik kardeşim ALLAH ta bunu biliyor o yüzden herkin hakkında hayırlısı diyelim olsun bitsin

par26, 9 yıl önce

hayal kırıklığına uğramam mutlu mu edecek seni bu konuları bakan tek başına yürütmüyo dağılımları da kendi yapmıyor bana çok kızıyorsunuz istediğiniz kadar laf söyleyin beni etkilemiyor bende şu kesin bu kesin şu şöyle bu böyle demiyorum duyumlara göre birşeyler yazıyoruz inanıp inanamak size kalmış inanmıyorsanız da çok kurcalamayın niye takılıp kalıyorsunuz ki ben pazitif bi insanım pozitif de düşünüyorum ah olmayacak almazlar böyle şöyle diyip niye moralimi bozayım gerileyim atanırım veya atanmam atanmasam da iş mi yok gider özelde çalışırım hayatımı devam ettiriri herkesin memur olması imkansız çok çalıştım emek verdim gerisi allaha kalmış....

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi