Editörler : "eskiyara"Pangaea

wolverine16
Aday Memur
22 Haziran 2015 13:49

arkadaslar ocak ay?nda da egitim ve arastirma ya da uni hastanelerinden olacak dediler ama k?lavuz bi yay?nland? devlet ve özel hastaneyi de kabul ettiler bu kar?s?kl?k döneminde ugrasamazlar ve yine eski yönetmelik uygulanir diye dusunuyorum

m.nizam
Şef
22 Haziran 2015 18:03

inşallah dediğiniz gibi olur ama atama ve yer değiştirme daire başkanlığı eskisi olmayacak dyor

wolverine16, 9 yıl önce
arkadaslar ocak ay?nda da egitim ve arastirma ya da uni hastanelerinden olacak dediler ama k?lavuz bi yay?nland? devlet ve özel hastaneyi de kabul ettiler bu kar?s?kl?k döneminde ugrasamazlar ve yine eski yönetmelik uygulanir diye dusunuyorum

m.nizam
Şef
23 Haziran 2015 23:55

BAKANLIKTA KESİNTİSİZ 3 YILDA SON DURUM NEDİR !!!Değerli Öğretmen Arkadaşlarım; kamuoyunda 3 yılın kaldırılmasına ilişkin haberler yanlış anlaşılmaktadır. Bu 3 yıl kesintisiz çalışma şartı halen "DEVLET MEMURLARININ YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİK" de yer alan bir maddedir. Öğretmenler de devlet memuru olduğu için bu yönetmeliğin bağlayıcılığı vardır. Bu yönetmelikte değişiklik yapılmadığı müddetçe ortadan kaldırıldı ifadesini kullanmamız yanlış olur. Bakanlık, DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI ile bu yönetmeliğin değiştirilmesine ilişkin çok uğraş verdi ancak sonuç alınamadı. Bu çözümsüzlük de Bakanlığın inisiyatif kullanmasına sebep oldu. Eğer önümüzdeki 2 ay içerisinde olağan dışı bir durum olmaz ise Bakanlık bu yaz ki eş özrü atamalarında 3 yıl şartını uygulamayacak, bunun yerine eski yönetmelik ( SON 2 YILDA TOPLAM 360 GÜN) uygulanacaktır. Şuan Bakanlıktaki yer değiştirme hazırlıkları eski yönetmelik hükümlerine göre yapılmaktadır.

arkadaşlar face paylaşılan bir gönderi bu durumda sağlık özrü de eskisi gibi olur diyebilir miyiz?

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi