Editörler : ayşegül bgm

par26
Kapalı
20 Nisan 2015 17:09

valla yıpranmışlık falan filan ben hiç uğraşamam bana göre değil dostum :) :)

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 17:13

2 sene çalışıp evlenecem demişsin bu konulardada ortaklıklarımız var belli ki ancak biraz daha bekleyebilirsin o da kısmet tabi :D , şunu diyebilirim beğenirsin temiz bir kızsa da kaçırmazsın atandıktan 2 3 yıl sonra yapılacak evlilik gayet mantıklı kardeşim haklısın hklsn99 kardeşim devam böyle ;) .

cagataykursat, 9 yıl önce

att yim 2013 mezunuyum kardeşim bende , sen 8-9 ay ben 24 ay beklemiş olcam yani :) :) , senin bölüm okul nedir puan nedir kardeş

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 17:17

sen özgürlükçüsün demek ki sen de öyle devam ne diyeyim :D , şaka bir yana atamalar şu bu herşey problem iken konu iyice nereye saptı ya , şimdi asıl mayıs alımı olacak mı tek mesele bu halbuki

par26, 9 yıl önce

valla yıpranmışlık falan filan ben hiç uğraşamam bana göre değil dostum :) :)

par26
Kapalı
20 Nisan 2015 17:22

olacak olacak anlatmaktan sıkıldım ama secim var müezzinoğlu her yerde söyledi olmak zorunda bide ilk açıklamasıydı daha önce mart diyorlar da martta alıcam falan demedi hep dediği mayıs alımıydı olacak da kendine yatırım yapacak tekrar bakan olabilmesi için

cagataykursat, 9 yıl önce

sen özgürlükçüsün demek ki sen de öyle devam ne diyeyim :D , şaka bir yana atamalar şu bu herşey problem iken konu iyice nereye saptı ya , şimdi asıl mayıs alımı olacak mı tek mesele bu halbuki

hklsn99
Şube Müdürü
20 Nisan 2015 17:25

Benimki hemsrlk 81 kardeşim:) benimbirisi var liseden beri uuzatmaya gerek yok diye dusunyruz bakalimy hayrlsii:) mayista alim olacak kesin:) rahat olun.senin sirlama nedir

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 18:02

alan bazı 58 kardeş ,

hklsn99, 9 yıl önce

Benimki hemsrlk 81 kardeşim:) benimbirisi var liseden beri uuzatmaya gerek yok diye dusunyruz bakalimy hayrlsii:) mayista alim olacak kesin:) rahat olun.senin sirlama nedir

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 18:05

hadi bakalım bekleyelim ve görelim inşallah artık son noktaya gelindi gerisi takdiri ilahi ,

par26, 9 yıl önce

olacak olacak anlatmaktan sıkıldım ama secim var müezzinoğlu her yerde söyledi olmak zorunda bide ilk açıklamasıydı daha önce mart diyorlar da martta alıcam falan demedi hep dediği mayıs alımıydı olacak da kendine yatırım yapacak tekrar bakan olabilmesi için

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 18:11

güzel düşünüyorsunuz da atanır atanmazda nikahına alma derim bence , en azından şöyle düşün ailene de destek olabilirsin veya ihtiyaç yoksa bile kendine bi yatırım yaparsın ev ya da araba gibi vs. , düzen kur sonra da mutlu son , hayatın ikinci yarısı zorlu kadın kaprisi kadın derdine dayanmak için allahtan güç kuvvet yani üstü kapalı söylenmiş hali= bir ömür mutluluklar :D :D tabi bunlar sohbetimizden ötürü birkaç makara şaka herşeyin hayırlısı elbette özel hayat tam bir kumar gibidir allah hayırlısına denk düşürsün de sonradan pişman olmayalım , konumuza gelincede iyi ki forumda sizlerle konuştum hem daha çok bilgi öğrendim hem moralim düzeldi 2 3 gündür yüzüm gülüyo felan iyi oldu fikir alışverişi sağolun :)

hklsn99, 9 yıl önce

cagataykursat
Aday Memur
20 Nisan 2015 18:13

teşekkürler yorumlardan fikirlerden bilgilerden ötürü par26 :)

par26, 9 yıl önce

hklsn99
Şube Müdürü
20 Nisan 2015 19:03

Tabi yani isin özel boyutu nereden acldi bu konulrr:) tbki aileme yardım ve araba alican falan o işlerde var ama baklm berber her isin ustsnden glrz biz:) buradaki her birimiz için birbrmzle knsmak iyi geliyor:) umut oluyor moral bozklgu yartnlr hariç tabi.sen kesin atnrsn kardsm siraamn çok iyi hayrlsi bakalim:)

80bck
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 19:58

sizce asgari ucret hemsirelik bi klinikte nekadar mantikli bu surecte? 1708 siralamayla baslamali miyim?

hklsn99
Şube Müdürü
20 Nisan 2015 20:18

Başla tabiki katan dglr.atamlri okdr takmzsn atanrsnda suprz olur.başla atndm derken bir ay gecer

80bck
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 21:22

saol haklsn99 inan benmde cok kafam karisik baslasam mi napsam diye dusunmekten.

cagataykursat
Aday Memur
21 Nisan 2015 00:31

inşallah kardeşim inşallahta yalnız beni korkutan bir söz oldu bu ( kesin ) sözü , o yüzden o sözü duymak hiç iyi gelmiyor inan ki hep altından birşey çıkıyor , ama umarım forumda umut etmiş ve de forum dışında umutlanmış atama bekleyen tüm kardeşlerimizle birlikte atanmamız mutlu olmamız gülmemiz dileğiyle inş , :)

hklsn99, 9 yıl önce

Tabi yani isin özel boyutu nereden acldi bu konulrr:) tbki aileme yardım ve araba alican falan o işlerde var ama baklm berber her isin ustsnden glrz biz:) buradaki her birimiz için birbrmzle knsmak iyi geliyor:) umut oluyor moral bozklgu yartnlr hariç tabi.sen kesin atnrsn kardsm siraamn çok iyi hayrlsi bakalim:)

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi