Editörler : supporters.

mrvee07
Aday Memur
11 Haziran 2015 22:22

söyledikleri hocalardan sadece birkaçı girdi dersimize sözleşmede isim yazmadık güvenip ders zamanı da her hocanın aynı olduğu söylendi bi de böyle düşün sadece ismini kullanıyorlar bence bazı hocaların

11 Haziran 2015 22:26

öyle bir ihtimale karşı sözleşmeye kesinlikle isim yazdırılmalı zaten

mrvee07, 9 yıl önce

söyledikleri hocalardan sadece birkaçı girdi dersimize sözleşmede isim yazmadık güvenip ders zamanı da her hocanın aynı olduğu söylendi bi de böyle düşün sadece ismini kullanıyorlar bence bazı hocaların

11 Haziran 2015 22:29

peki bu yıl nasıl hazırlandınız ve kazandınızmı herhangi kurum?

mrvee07, 9 yıl önce

11 Haziran 2015 22:30

tecrübeleriniz nelerdir acaba yada önerebileceğiniz dersane varmı mesela

sonşans2016, 9 yıl önce

peki bu yıl nasıl hazırlandınız ve kazandınızmı herhangi kurum?

mrvee07
Aday Memur
11 Haziran 2015 22:39

başkaları yıl içinde sıkıntı çekmesin kayıtta dikkat etsin diye kendi hatalarımı yazdım sadece başka bir dersaneyi de bilmem nasıldır hoş her kurumda farklı şikayetler duyuyorum arkadaşlarımdan herkesi aynı anda memnun etmek zaten imkansız sınavdan sonra tecrübemi yazacağıma şüphen olmasın. nelere nasıl çalıştığımı o zaman memnuniyetle paylaşırım sadece burada bir çok dersanenin reklamı yapılıyorken bunların dersaneciler tarafından da yazıldığını unutmasınlar diyorum

sonşans2016, 9 yıl önce

öyle bir ihtimale karşı sözleşmeye kesinlikle isim yazdırılmalı zaten

11 Haziran 2015 22:47

en azından hukuk için hangi soru bankası ve konu anlatımından faydalandığını söylersen bize ışık tutmuş olursun birde yörünge hukuk kadrosuna çok güveniyor.dersane bazında değilde hoca bazında değerlendirirsen hukukçular dedikleri kadar varmıdır acep :)

mrvee07, 9 yıl önce

başkaları yıl içinde sıkıntı çekmesin kayıtta dikkat etsin diye kendi hatalarımı yazdım sadece başka bir dersaneyi de bilmem nasıldır hoş her kurumda farklı şikayetler duyuyorum arkadaşlarımdan herkesi aynı anda memnun etmek zaten imkansız sınavdan sonra tecrübemi yazacağıma şüphen olmasın. nelere nasıl çalıştığımı o zaman memnuniyetle paylaşırım sadece burada bir çok dersanenin reklamı yapılıyorken bunların dersaneciler tarafından da yazıldığını unutmasınlar diyorum

mrvee07
Aday Memur
11 Haziran 2015 22:52

hakimlik dersanesi o alanda elbet açık vermeyecekler ancak anayasa idare sıfır listedeki hoca değildi medeni borçlar icra hocası gayet iyiydi zaten yörünge hakimlik üzerine kurulu dediğim gibi

sonşans2016, 9 yıl önce

en azından hukuk için hangi soru bankası ve konu anlatımından faydalandığını söylersen bize ışık tutmuş olursun birde yörünge hukuk kadrosuna çok güveniyor.dersane bazında değilde hoca bazında değerlendirirsen hukukçular dedikleri kadar varmıdır acep :)

mrvee07
Aday Memur
11 Haziran 2015 22:53

çalışırken de ders notlarımı kullandım okuldan ve dersaneden toparladıklarımı sorularda çıkmış sorular sadece açıklamalı olan kitaplar

11 Haziran 2015 23:06

Allah sınavda başarı nasip etsin iyi çalışmalar

mrvee07, 9 yıl önce

çalışırken de ders notlarımı kullandım okuldan ve dersaneden toparladıklarımı sorularda çıkmış sorular sadece açıklamalı olan kitaplar

laylu
Aday Memur
11 Haziran 2015 23:39

dershane ile ilgili görüşlerimi tabiki de dershane ile ilgili başlıklarda yapıcam ki fikir edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabileyim. yörüngeye gittim ve memnun kalmadım. sadece 1 tane kitle dershanesi yok ayrıca birsürü tanınmış dershane var. reklamını yapmak istesem açıkca ismini verip şu hocalar var, bu hocalar var, kadrosu çok iyi bilmem ne derim. ben bir dershaneye gittim ve memnun kalıp kalmadığımı burada öneri isteyen arkadaşlara belirttim. ha sana da tavsiyem şu ki ; şu kadro iyi, hocaları iyi, bence dershane bu yüzden iyidir, demek yerine istersen önce bir dershaneye yazıl, herhangi bir hizmet al. ondan sonra memnun kalıp kalmamana göre buraya gelip yorum yapıp insanları yönlendir.

sonşans2016, 9 yıl önce

http://forum.memurlar.net/konu/2084495/3.sayfa#

http://forum.memurlar.net/konu/2119772/#

arkadaşım her dersane başlığına girerek aynı lafları tekrar ediyorsun acaba reklamcı olan sen olabilirmisin.kitle dersanesine gidin diyerek alttan alttan murat demeyemi çalışıyorsun.yeni taktiğiniz bumudur acaba :)

12 Haziran 2015 11:09

arkadaşlar elimde bulunan KPSS kaynaklarını satmak istiyorum...liste olarak yazacağım...hepsi çok temiz kaynaklar...2012-2015 yılları arasındaki kaynaklar...ama gerçekten hepsi sıfır...

kaynak listesi:

--İHTİYAÇYAYINLARI GY-GK MODÜLER SORU BANKASI (2012)

--PEGEM KONUANLATIMI MODÜLER SET

--UZMANKARİYER 24 DERSTE MATEMATİK 6 FASİKÜL

--TARİH SORUBANKASI (İSTANBUL KARİYER YAYINLARI)

--İHTİYAÇANAYASA HUKUKU KONU ANLATIMI

--İHTİYAÇMEDENİ HUKUK KONU ANLATIMI

--BEYAZKALEM VATANDAŞLIK KONU ANLATIMI (2015)

--İHTİYAÇVATANDAŞLIK KONU ANLATIMI

--XYAYINCILIK VATANDAŞLIK DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--XYAYINCILIK TARİHÇİNİN DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--PEGEMEĞİTİM BİLİMLERİ ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

--X YAYINCILIKÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

--XYAYINCILIK ÖLÇME DEĞERLENDİRME DERS NOTLARI

hepsini 200 TL' ye satıyorum...kargo ücreti alıcıya ait...en uygun fiyata kargoya vereceğim...

isteyen arkadaşlar bana mail atabilir...

KPSS sınavı ile ilgili olarak âcizane bir şeyler yazayım tecrübeme göre...1. si sınav ilk önce zamanı yetiştirme açısından sıkıntılı bir sınav...son 2-3 yılda bu durum daha da zorlaştı.. sayısal ve sözel mantık soruları geldi.. özellikle bu tip sorular yabancı değil ALES soruları gibi... bu nedenle bu tip sorulardan çokça ve değişik soru çözmek lazım...diğer dersler için ise bilgi kısmını hallettikten sonra özellikle bol bol ayrı yayınlardan süre tutarak deneme çözmek gerekiyor...soru bankaları da çözün ama genel de denemelerin soruları daha iyi ve hatasız olur...

bunun dışında sınavda daha az heyecan ve mutlaka her ihtimale karşı sınav kötü giderse iyi kötü bir B planı.. bu düşünce sınavın daha rahat geçmesini de sağlar...hepinize başarılar dilerim...

buraksaban
Aday Memur
05 Temmuz 2015 23:51

4t-yörünge akademi-themis-data-kuzey akademi arasında kaldım sizce hangisi daha iyi

sabirlim22
Aday Memur
11 Temmuz 2015 09:51

Maşallah kitabevi gibisin kardeşim.....:)

mühendis2014, 9 yıl önce

arkadaşlar elimde bulunan KPSS kaynaklarını satmak istiyorum...liste olarak yazacağım...hepsi çok temiz kaynaklar...2012-2015 yılları arasındaki kaynaklar...ama gerçekten hepsi sıfır...

kaynak listesi:

--İHTİYAÇYAYINLARI GY-GK MODÜLER SORU BANKASI (2012)

--PEGEM KONUANLATIMI MODÜLER SET

--UZMANKARİYER 24 DERSTE MATEMATİK 6 FASİKÜL

--TARİH SORUBANKASI (İSTANBUL KARİYER YAYINLARI)

--İHTİYAÇANAYASA HUKUKU KONU ANLATIMI

--İHTİYAÇMEDENİ HUKUK KONU ANLATIMI

--BEYAZKALEM VATANDAŞLIK KONU ANLATIMI (2015)

--İHTİYAÇVATANDAŞLIK KONU ANLATIMI

--XYAYINCILIK VATANDAŞLIK DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--XYAYINCILIK TARİHÇİNİN DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--PEGEMEĞİTİM BİLİMLERİ ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

--X YAYINCILIKÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

--XYAYINCILIK ÖLÇME DEĞERLENDİRME DERS NOTLARI

hepsini 200 TL' ye satıyorum...kargo ücreti alıcıya ait...en uygun fiyata kargoya vereceğim...

isteyen arkadaşlar bana mail atabilir...

KPSS sınavı ile ilgili olarak âcizane bir şeyler yazayım tecrübeme göre...1. si sınav ilk önce zamanı yetiştirme açısından sıkıntılı bir sınav...son 2-3 yılda bu durum daha da zorlaştı.. sayısal ve sözel mantık soruları geldi.. özellikle bu tip sorular yabancı değil ALES soruları gibi... bu nedenle bu tip sorulardan çokça ve değişik soru çözmek lazım...diğer dersler için ise bilgi kısmını hallettikten sonra özellikle bol bol ayrı yayınlardan süre tutarak deneme çözmek gerekiyor...soru bankaları da çözün ama genel de denemelerin soruları daha iyi ve hatasız olur...

bunun dışında sınavda daha az heyecan ve mutlaka her ihtimale karşı sınav kötü giderse iyi kötü bir B planı.. bu düşünce sınavın daha rahat geçmesini de sağlar...hepinize başarılar dilerim...

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi