Editörler : crops35
20 Nisan 2015 20:55

aile sosyal güvenlik bakanlığı

Kim aile sosyal güvenlik bakanlığı kim tercih edenler buraya toplanalım

Bravo991
Aday Memur
20 Nisan 2015 21:00

ben edecem

Bravo991
Aday Memur
20 Nisan 2015 21:03

en çok rahat yer bence tercihe değer

bedem
Şube Müdürü
20 Nisan 2015 21:07

Yavrucum sen şizofren misin :)) tamam anladık çok tatlısın da çorum hakkında ne düşünüyonuz söyleyin bakalım aile sosyal güvenlik bakanlıgı çorumu tercih edecek misiniz :))

Bravo991, 9 yıl önce

en çok rahat yer bence tercihe değer

slower
Memur
20 Nisan 2015 21:12

reis en rahat aile sosyal güvenlik bakanlığı hastane ruh sağlığa veriyor istersen yaşlı bakıma da veriyorlar senin isteyene bağlı ama çooooook rahat yer

slower
Memur
20 Nisan 2015 21:13

bravonun dediği doğru çok rahat yer

heiken
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 21:20

editör abilere şimdi sitem etsem kırılırlar ama artık bu tiyatro kabak tadı verdi be adam alenen multi hesap artı tercih sürecine suikast yapıyor

birde nasıl bir moronsa mebi web, politikaları güvenlik yaptı okuyamıyorda zağar :D

slower
Memur
20 Nisan 2015 21:32

Kardeş en rahat aile sosyal bakanlığı siz anlamasınız rahatlıktan

slower
Memur
20 Nisan 2015 21:34

Asıl sen siukas yapıyorsun dutturdun corum diye

heiken, 9 yıl önce

editör abilere şimdi sitem etsem kırılırlar ama artık bu tiyatro kabak tadı verdi be adam alenen multi hesap artı tercih sürecine suikast yapıyor

birde nasıl bir moronsa mebi web, politikaları güvenlik yaptı okuyamıyorda zağar :D

heiken
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 21:41

sana ne gardaşım ? çorumu yazacaksam orayı yazacak 90 puanlı 8 arkadaşlı eleman düşünsün sen onlarla aynı kişi misin yoksa ? :D

slower, 9 yıl önce

Asıl sen siukas yapıyorsun dutturdun corum diye

slower
Memur
20 Nisan 2015 21:43

Nasıl hani??????

heiken, 9 yıl önce

sana ne gardaşım ? çorumu yazacaksam orayı yazacak 90 puanlı 8 arkadaşlı eleman düşünsün sen onlarla aynı kişi misin yoksa ? :D

heiken
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 21:51

sen nereyi yazdın bir söyle bakalım :D

slower, 9 yıl önce

Nasıl hani??????

tedas19800
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 21:55

Editor kardeslerim bu şahsi tercihler bitene dek uzaklastirmaniz forumdaki duzen adina onem teşkil ediyor.bu kişi açıkça olaylari sabote etmekte.tercihler bitene dek alacagi bir ceza gerekmekte.hayirli aksamlar

Karargahx
Daire Başkanı
20 Nisan 2015 22:07

bu hala konuşuyormu ya baydı harbiden ...

slower
Memur
20 Nisan 2015 23:58

Aile sosyal bakanı yazdım cok rahat yerdi ye zaten uzman yazdı

heiken, 9 yıl önce

sen nereyi yazdın bir söyle bakalım :D

slower
Memur
21 Nisan 2015 00:05

Sen bizi baydın beni başkası sandın tuttuydun sende bir sorun mu var yoksa banami öyle geliyor sen yalancısın senin puan düşük güzel şehre konmak istiyorsun corum diye bizi bunattun karargx ne iş

Karargahx, 9 yıl önce

slower
Memur
21 Nisan 2015 00:08

Sen bizi baydın beni başkası sandın tuttuydun çorum diye sende bir sorun mu var yoksa banami öyle geliyor sen yalancısın senin puan düşük güzel şehre konmak istiyorsun corum diye bizi bunattun karargx

Karargahx, 9 yıl önce

ugurcvk
Şef
21 Nisan 2015 00:24

bir zamanlar haydar vardi buda o olmasin simdi aklima geldi :)

slower
Memur
21 Nisan 2015 00:29

Karargahx sen bizi baydın almışsın düşük puan ondan sonra puanım güzel diyorsun diyor ki benim puan güzel coruma atanirim diyor kafaya bak ya herkezi kandırıp 70 yada 73 puanla coruma atanacak sen neyin kafasısın ya kardeş senin bildiğin kadar benim unuttuğum var sen milleti kandırırsın ama beni asla bunu unutma yeter şimdi saygılarımla

Karargahx, 9 yıl önce

Karargahx
Daire Başkanı
21 Nisan 2015 02:36

he herkesi kandırıcam 50 puanla atanıcam puanımı fazla söylemişssin 70 çok. :) Nerden buluyor bu tipler beni bi anlasam..

slower, 9 yıl önce

Karargahx sen bizi baydın almışsın düşük puan ondan sonra puanım güzel diyorsun diyor ki benim puan güzel coruma atanirim diyor kafaya bak ya herkezi kandırıp 70 yada 73 puanla coruma atanacak sen neyin kafasısın ya kardeş senin bildiğin kadar benim unuttuğum var sen milleti kandırırsın ama beni asla bunu unutma yeter şimdi saygılarımla

ugurcvk
Şef
21 Nisan 2015 02:52

sn editorum bu olaya bi el atsaniz :)
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi