Editörler : crops35
25 Nisan 2015 14:50

İki mülakata girdim ikisinden de elendim

mübaşirlik ve ikm olmak üzere iki mülakata girdim 1 ay içinde ikisinden de elendim. çok da iyi geçmişti oysa mulakatlar.torpil bul diyen adamlarla dolu çevrem.ne yapayım arkadaş yüzlerce kisinin hakkına mı gireyim. hepimiz inançlı insanlarız. boşu boşuna mulakata girip cıkıyorum sanki.ne koyuyor bi bilseniz. seçim önü atanıp gitsek iyi olacaktı. şimdi neler olacağı belli değil. isyan etmiyorum ama bunaldım be gençler.aile,akraba,arkadaş mahalle baskısından. kötü niyetli olanlarda çok çevremizde. sizlerinde vardır muhakkak.alımlar da az olacak deniyor. kafayı yiyecek durumdayım.

3001.beyazemre
Aday Memur
25 Nisan 2015 14:54

Kardeş kaç puanla girdin mülakatlara...

wesaire09
Aday Memur
25 Nisan 2015 14:56

81.74

ahmeduafi
Aday Memur
25 Nisan 2015 17:12

puanım 92,86

3 mülakata girip en yüksek puana sahip olmama rağmen elediler artık başvurmuyorum bile mülakatlı alımlara

melih3544
Aday Memur
25 Nisan 2015 17:26

bölüm ne kardeş

ahmeduafi, 9 yıl önce

puanım 92,86

3 mülakata girip en yüksek puana sahip olmama rağmen elediler artık başvurmuyorum bile mülakatlı alımlara

mesutdskn
Kapalı
25 Nisan 2015 19:47

ne bekliyordun ki atanmak mı ?

nusenanu
Memur
25 Nisan 2015 19:50

mulakakata girdigim yerde lise 70 puanla katip olundu...ben önlisans 81.29... Adalet in ad? geçti?i kurumda bile adalet yok!!!

mesutdskn
Kapalı
25 Nisan 2015 19:55

zamanla alışırsın bak bize 89 puanla mülakata bile başvurmuyoruz sebebini şimdi anlamışsındır sanırım..

nusenanu, 9 yıl önce
mulakakata girdigim yerde lise 70 puanla katip olundu...ben önlisans 81.29... Adalet in ad? geçti?i kurumda bile adalet yok!!!

ahmeduafi
Aday Memur
25 Nisan 2015 21:19

güvenlik

melih3544, 9 yıl önce

bölüm ne kardeş

btu-han
Aday Memur
25 Nisan 2015 21:20

başvur kardeş kazanamasanda başvur yarın iyi bi işin olduğunda değerini bilirsin binlerce yüksek puanlının işsizin halini görür şükredersin

mesutdskn, 9 yıl önce

zamanla alışırsın bak bize 89 puanla mülakata bile başvurmuyoruz sebebini şimdi anlamışsındır sanırım..

romantik gandalf
Yasaklı
26 Nisan 2015 00:47

bende 2 mülakata girdim. ilki tcdd makinistlikti. alanımla ilgili eksiklerime çalıştım takım elbise giydim ayakkabılarımı boyattım ankaraya gittim. mülakata girdim. mülakatta bana 0 verip düşük puanlıya 100 dahi verseler puanı bana yetişemeyecek adam asil listede ilk 10 a girdi. ben ise listede sondan 2. sıraya geriledim. 14. sırada mülakata girip 118. sıraya gerilemek büyük başarı olsa gerek. 5 soru 3ünü bildim. üçgen sorusu muallakta bir soruyu ise bilemedim. buna rağmen bu gerçekleşti ve hiç saygısızlıkta yapmadım. buda kulağıma küpe oldu.

alınmayacağımı bildiğim mübaşirlik mülakatına da girdim. takım elbise giymedim. komisyonun karşısına geçtim. kendimi tanıttım. ve ilk soruyu sordular badem bıyıklı komisyon üyeleri.

halkçılık nedir?

el cevap.

osmanlı döneminde halk padişahın kulu sayılmakta idi ve köleleştirilmişti. atatürk geldi cumhuriyeti kurdu halkçılığı getirdi ve herkes eşit olarak kölelik kalktı. bunun kıymetini bilmeniz lazım :D

ikinci soru kazık

üçüncü soru kazık

kıpkırmızı suratlarla teşekkür edip beni yolladılar :D

en azından listede sonuncu olmadım :D

yine tcdd mülakatı var. görüşeceğim onlarlada :D

yasin2744
Aday Memur
26 Nisan 2015 02:31

bu ülke böyle 5 yıldır askeri sınavlar adliye mülakatı banka sınavları girmediğim mülakat kalmadı sonuç hüsran

26 Nisan 2015 02:57

torpili olanları alırlar,torpilsisizleri kader-kısmet-nasip-fıtrat deyip şutlarlar

27 Nisan 2015 01:19

iyi güzel de arkadaşlar mülakattan ne bekliyordunuz dayı amca olmadan :) mucize gibi bir şey olur girmek öyle olmasaydı ben şu an en az 20 kere ya memur ya da kadrolu işçi olmuştum :) merkezi atama en güzeli diğer türlü zaten sinir katsayısı yüksek olan bünyemizi daha sinir etmekten öteye geçemiyoruz

naazlı
Şef
27 Nisan 2015 11:33

soru derken ne gibi soru soruyorlar arkadaşım genel kültür mü.

romantik gandalf, 9 yıl önce

bende 2 mülakata girdim. ilki tcdd makinistlikti. alanımla ilgili eksiklerime çalıştım takım elbise giydim ayakkabılarımı boyattım ankaraya gittim. mülakata girdim. mülakatta bana 0 verip düşük puanlıya 100 dahi verseler puanı bana yetişemeyecek adam asil listede ilk 10 a girdi. ben ise listede sondan 2. sıraya geriledim. 14. sırada mülakata girip 118. sıraya gerilemek büyük başarı olsa gerek. 5 soru 3ünü bildim. üçgen sorusu muallakta bir soruyu ise bilemedim. buna rağmen bu gerçekleşti ve hiç saygısızlıkta yapmadım. buda kulağıma küpe oldu.

alınmayacağımı bildiğim mübaşirlik mülakatına da girdim. takım elbise giymedim. komisyonun karşısına geçtim. kendimi tanıttım. ve ilk soruyu sordular badem bıyıklı komisyon üyeleri.

halkçılık nedir?

el cevap.

osmanlı döneminde halk padişahın kulu sayılmakta idi ve köleleştirilmişti. atatürk geldi cumhuriyeti kurdu halkçılığı getirdi ve herkes eşit olarak kölelik kalktı. bunun kıymetini bilmeniz lazım :D

ikinci soru kazık

üçüncü soru kazık

kıpkırmızı suratlarla teşekkür edip beni yolladılar :D

en azından listede sonuncu olmadım :D

yine tcdd mülakatı var. görüşeceğim onlarlada :D

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi