Editörler : crops35

prens26
Memur
05 Mayıs 2015 11:41

ben bakanlığı aradım pek bilgi vermiyorlar 8ine kadar açıklamayı planlıyoruz diyorlar.

terseser
Aday Memur
05 Mayıs 2015 11:43

Teşekkürler

terseser
Aday Memur
05 Mayıs 2015 11:52

Bakanlıkta çalşan arkadaşlar neden bilgi vermiyor. Forumu okumuyorlar mı. cevap vermek mi istemiyorl

zelaaal
Aday Memur
05 Mayıs 2015 12:08

Arkadaslar bence elimizden hicbirsey gelmiyorsa bile, bu forumda bununla ilgili yani sınavın söylenen tarihten daha erken açıklanmasını talep etmek bile bir faaliyettir. Sessiz kalmakla bir yere var ilamıyor Herkesi burda bir mesaj paylaşmaya davet ediyorum.

blueeye2
Şef
05 Mayıs 2015 13:23

2-3 üç gün sonra zaten açıklanacak. yazılan mesajı mebin görmesi bile bir seneyi bulur:)

bence 8 inde açıklaması bile büyük başarı.

mühim olan kararnamelerin gelmesi.

meb sanki kararnamaleri 5 haziranda son gün olacak şekilde ayarlayacak.oda 22 mayıs tarihine denk geliyor.

umarım daha erkenden kararname gelir.

terseser
Aday Memur
05 Mayıs 2015 15:11

sanmıyorum. Kararnameler zaten sistem üzerinden alınacak otomatik olarak. 40 bin öğretmeni atayıp 2 gün sonra başlatabilen meb kazananları da en kötü 3, 4 günde başlatır. Açıklanınca zaten kararnameler de hazırlanmış olacak. Bazı bölümlerde iş yoğunluğu nedeniyle amir ilişik kesmeyebilir. Bu süreç 1 hafta 10 gün gibi bir zaman alır. bazı kazananlar kendileri de ayrılmak istemeyebilir 10 15 gün geç gitmek isteyebilir. İş toparlama veda hazırlanma vs. Bunlar daha makul sebepler. Ama bence yerler açıklanmıştır. Resmi prosedürler zaman alıyordur. Sisteme kararname atma. Branş, çünkü atama 1 , 2 , saatlik bir iş.

terseser
Aday Memur
06 Mayıs 2015 10:54

Yok mu kimsede bilgi.

prens26
Memur
06 Mayıs 2015 11:36

büyük bir sessizlik var 8 mayıs bekleniyor bakanlık bile net tarih vermiyor telefonda sorunca

terseser
Aday Memur
07 Mayıs 2015 08:48

Bozalım Sessizliği. Bakanlıkta çalışan tekniker adayı arkadaşlar. Sonuçlar hazırlanmışsa lütfen yayımlatın şu tercih sonuçlarını. Bence yerler belli ama açıklamıyorlar.

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi