Editörler : "eskiyara"Pangaea
29 Nisan 2015 15:39

2015 il içi yer değiştirmeler-rotasyon hakkinda tek başlik

ARKADAŞLAR İLİÇİ VE ROTASYON DA KARŞILAŞACAK TEMEL SORUNLAR hakkında tek başlıkta toplanalım

Bence şu anki en önemli konu rotasyon a tabi tutulacak öğretmenlerin kadroları il içinde boş gösterilecek mi

konya29
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 19:09

açıkçası benimde en çok merak ettiğim konu bu yer değiştirmeler eşzamanlı mı yapılacak yoksa ayrı mı..eğer ayrı yapılırsa bu rotasyon muhabbeti tam bir göz boyama olacak

boral 1351
Aday Memur
01 Mayıs 2015 08:38

buradaki temel sorun rotasyon un il içi atama kontenjanlarını nasıl etkileyeceği ? örneğin x

okulda ki boş olan bir kadro rotasyona mı ayrılacak veya rotasyona tabii öğretmenin kadrosu il içi atamada gösterilecek mi ? büyük bir belirsizlik var

""M-_E-_R-_T-__"
Daire Başkanı
01 Mayıs 2015 10:10

ben rotasyonun il dışı atamalardan önce yapılmasını isterim. Böylelikle rotasyondan boşalıcak yerlere il dışında hakkı olan öğretmenler gelebilir.

şı sura takip edilse çok iyi olur

rotasyon - il dışı- il içi -özür gurubu -

boral 1351
Aday Memur
01 Mayıs 2015 22:55

GÜNCEL

Editör; Başlıkların bu şekilde güncellenmesi yasaktır.

http://forum.memurlar.net/konu/2083440/

EVOQUE
Aday Memur
02 Mayıs 2015 14:32

Dikat !!! üşenme oku ve 147 yi ara

Arkadaşlar 147 yi aradım ve iptalini istedim kesin uygulanacakmı ağustosta dedim şuan uygulanack gibi görünüyor fakat atama klavuzu açıklandığında geçici bir madde eklenirse uygulanmaz dediler (yani herkes 147 yi arayıp atamönümüzdeki atama dönemine dair geçici madde ile eşdurumu atamasının eskisi gibi son 2 yıl içinde 360 gün prim şartının uygulanmasını talep edelim nekadar çok istenirse okadar iyi...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi