Editörler : crops35
29 Nisan 2015 20:13

engelli olduğunuz halde size kadrom açtık

engelli olduğunuz halde size kadro açtık adam yerine koyduk bide sizin için uğraşıp normal kpss gibi sonuçları 2-3 günde açıklamamızı mı bekliyorsunuz..

diyorlar sanırım.

Başka izahı yok

slower
Memur
29 Nisan 2015 20:17

kısacası adam yerine konmuyoruz!!!!!

katipb
Aday Memur
29 Nisan 2015 20:18

aynen

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 20:39

ne sabırsız insanlarsınız bee illa hemen olsun diyorsunuz her şeyi daha 1 hafta olmadı amannn offfff sanki atanınca ülkeyi siz kurtarcaksınız öfffff

tedas19800
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 21:09

Acitasyona gerek yok.sabirli olun.

prof.34
Şube Müdürü
29 Nisan 2015 21:10

Ülkeyi değil de kendilerini kurtarmış olacaklar kardeş. Tabi seninki ya garanti yada kazanamayacağın garanti olduğundan böyle rahat takılman normal. Ama herkeste ister istemez bi belirsiz umut var acaba atanabilecek miyim diye...

gercekeleracıdır, 9 yıl önce

ne sabırsız insanlarsınız bee illa hemen olsun diyorsunuz her şeyi daha 1 hafta olmadı amannn offfff sanki atanınca ülkeyi siz kurtarcaksınız öfffff

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 21:28

Ben ilk atamada atandim keyfim yerinde rahat ol sen :)) engelli felan yok kurumun eğitimine gittim engeller de geldi ama hepsi domuz gibiydi ben bi engel göremedim hele kızlar manken gibi Neymiş te engelliymiş pehhh

prof.34, 9 yıl önce

Ülkeyi değil de kendilerini kurtarmış olacaklar kardeş. Tabi seninki ya garanti yada kazanamayacağın garanti olduğundan böyle rahat takılman normal. Ama herkeste ister istemez bi belirsiz umut var acaba atanabilecek miyim diye...

Wilsonnn
Şef
29 Nisan 2015 21:41

o nasıl bi konuşmadır öyle ..engelli demek illa fiziksel bi engelin olcağı anlamına mı geliyor..benim de fiziğim bi çok kişi tarafından beğenilir fiziksel olarak görünüşte hiç bi engelim yok ama ben kronik rahatsızlık sebebiyle engelliyim nolcak şimdi biz engelli olarak atanmayalım mı..

Ben ilk atamada atandim keyfim yerinde rahat ol sen :)) engelli felan yok kurumun eğitimine gittim engeller de geldi ama hepsi domuz gibiydi ben bi engel göremedim hele kızlar manken gibi Neymiş te engelliymiş pehhh

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 21:47

Atan atanda seni onu bilmem ama çoğu yalan, kronik doğrudur ona birşey dediğim yok. daha bbaşka şeyler de var neyse ataninca anlarsıniz

Wilsonnn, 9 yıl önce

o nasıl bi konuşmadır öyle ..engelli demek illa fiziksel bi engelin olcağı anlamına mı geliyor..benim de fiziğim bi çok kişi tarafından beğenilir fiziksel olarak görünüşte hiç bi engelim yok ama ben kronik rahatsızlık sebebiyle engelliyim nolcak şimdi biz engelli olarak atanmayalım mı..

Wilsonnn
Şef
29 Nisan 2015 22:17

genelleme yapıp domuz gibi demen çok yanlış ve hoş değildi..

Atan atanda seni onu bilmem ama çoğu yalan, kronik doğrudur ona birşey dediğim yok. daha bbaşka şeyler de var neyse ataninca anlarsıniz

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 22:34

hele bi kısmetse atanda anlarsın o zaman hocam

Wilsonnn, 9 yıl önce

genelleme yapıp domuz gibi demen çok yanlış ve hoş değildi..

katipb
Aday Memur
29 Nisan 2015 23:22

madem atandın defol git ne işin var burda. bizim derdimiz ayrımcılık yapan yetkililerle

kpss yi erken açıklayıp bunu bekletmelerini kınıyoruz. ösym yetrince gerdi bizi bide senin gibiler çıkıp ahkam kesmesin

Esref Orkin
Aday Memur
29 Nisan 2015 23:30

sen ne dediginin farkindamisin ayarsiz...atandin bari defol git burdan...haklisin bir tane domuz var...

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
29 Nisan 2015 23:36

Gülerim halinize catlayin delirin orda :)))

katipb
Aday Memur
29 Nisan 2015 23:38

burdaki insanların gergin stresli haline sevinip gülüyosan insanlığından şüphe ederim senin. var git işine küfür yemeden

Gülerim halinize catlayin delirin orda :)))

kadersizim42
Aday Memur
30 Nisan 2015 00:46

senin anlatmak istediğini çok iyi anlıyorum arkadaşlar senin düşündüğün gibi düşünmüyorlar o yönden yalnış anlaşıldın her yorumuna imzamı çakarım ben çok iyi anladım domuz tabirini arkadaşlar lütfen bişey var gibi açıklansında açıklansın diyerek tiksindirtmeyelim kimseyi 3 gün 5 gün sonra açıklansın hayırlısıyla önemli olan sonuçlar güzel olsun şu forumda hakaret ederek birbirini kıran arkadaşlarımı kınıyorum ve yakıştıramıyorum

isyanattackrap
Aday Memur
30 Nisan 2015 07:01

İnşallah hepiniz atanırsınız arkadaşlar biraz sabır ve ahlak lütfen. Arkadaşım sana gelince bisiyler anlatmaya çalışıyosun sahte rapor , torpil falan filan anladık eyw. Ama insanları rencide edicek kelimeler kulanmanı gerektirmez. Ha mileten küfür yemek , hava atıp egonu tatmin etmek kişisel fantezinse orasını bilemem.

gercekeleracıdır
Daire Başkanı
30 Nisan 2015 07:08

Domuz tabiri sağlıklı olduklarını belirtmek içindi ama anlamadılar :))

isyanattackrap, 9 yıl önce

İnşallah hepiniz atanırsınız arkadaşlar biraz sabır ve ahlak lütfen. Arkadaşım sana gelince bisiyler anlatmaya çalışıyosun sahte rapor , torpil falan filan anladık eyw. Ama insanları rencide edicek kelimeler kulanmanı gerektirmez. Ha mileten küfür yemek , hava atıp egonu tatmin etmek kişisel fantezinse orasını bilemem.

nurtanes
Genel Müdür
30 Nisan 2015 09:39

Burda bizi biz ilgilendiriyoruz bildiğin varsa kendine sakla konuşman ve yaklaşma biçimin yanlış gıcıklık olsun diye foruma girip yazı yazdığını sanıyorsan yanılıyorsun ukalalığın anlamı yok dışı başkalarını içi kendini yakar insanın her kim olursa olsun ön yarğılı konuşma insanlar için benden sana insanlık tavsiyesi.

Two Way POWER
Kapalı
30 Nisan 2015 10:13

Kalp rahatsızlığı olanlar,şeker hastaları,tek gözü görmeyenşler,kronik rahatsızlıkları,Kulak içi işitme cihazı takanlar.

Fiziksel görüşünü'den anlaşılmayacak olan insanlar hakkında asılsız ihtihamlarda bulunman,sağlıklı insanlara domuz diye nitelendirip kendini yakın gördüğün hayvanı başklarına sıfat olarak takan bir insanın memur olması!

İNSAN OL! SEVİYESİZ UTANMAZ...

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi