Editörler : E.Kayı Han
01 Mayıs 2015 23:48

AKP Milletvekili: Memleketi Kurtarın, İç Savaş Çıkacak

Yusuf Halaçoğlu, partisinin üçüncü sıra milletvekili adayı Süleyman Korkmaz ın Talas ilçesinde seçim bürosunun açılışına katıldı. Prof. Dr. Halaçoğlu, burada yaşadığı bir olayı paylaştı ve şunları anlattı: "Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile girmeden önce AKP li Urfa milletvekili koluma girdi ve "sizinle birazcık konuşabilir miyiz?" dedi. Kabul ettim ve bana, "Hocam ne olursunuz memleketi kurtarın" dedi. Ben de "Nasıl kurtaralım. Siz bu işin içinde değil misiniz" dedim. "Hocam ülke elden gidiyor" dedi. "Kimle konuşacağım" dedim. "Başbakanla" dedi. "Peki başbakan gerçekten başbakan mı?" dedim. "Ağababası var onunla konuşun" dedi. "Bunları o yaptı" dedi. "Onunla konuşsam ne olacak" dedim. "Hocam ne olursa olsun ülkeyi tek siz kurtarırsınız. Ne olursunuz. Yarın ülke elden gidecek. İç savaş çıkacak. Ben de Kürdüm" dedi. İsmini verebilirim ama sadece Urfa milletvekili olduğunu söylemem yeterlidir. Ülkenin geldiği durumu görmek ve özetlemek adına bunun yeterli olacağını düşünüyorum."

http://m.aktifhaber.com/akpli-milletvekili-memleketi-kurtarin-ic-savas-cikacak-1163606h.htm

kızan efem
Müsteşar
01 Mayıs 2015 23:49

AKP nin urfa milletvekili yeni görmüş...

Biz yıllardır yazıyoruz....

02 Mayıs 2015 01:20

Çıkarsa çıksın hainleri denize dökmesini biliriz

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
02 Mayıs 2015 13:13

Ak-Parti iktidara geldiği günden bu yana iç savaş denemeleri pek çok kez yapıldı zaten

mesela cumhuriyet mitingleri, gezi kalkışması ve şu sıralar haziran hareketi.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
02 Mayıs 2015 13:23

Bu ülkeyi Allah koruyor. Müslümanların hayırlı niyetleriyle ve dualarıyla....

Size rağmen!....

kızan efem, 9 yıl önce

AKP nin urfa milletvekili yeni görmüş...

Biz yıllardır yazıyoruz....

adalelet6409
Şube Müdürü
02 Mayıs 2015 21:16

peki aynı kişi şuan milletvekilliğine adaymıymış onu neden söylememiş eğer aday ise hangi partiden eğer akpartiden ise neden tekrar akpartiden aday olmuş değil ise MHP den neden aday olmamış sorular daha da artırılabilir.

kızan efem
Müsteşar
02 Mayıs 2015 21:58

Belki adamın kayıtları mevcut!

Belki haftaya cuma yayımlayabilirler!

Ol@maz mi?

adalelet6409, 9 yıl önce

peki aynı kişi şuan milletvekilliğine adaymıymış onu neden söylememiş eğer aday ise hangi partiden eğer akpartiden ise neden tekrar akpartiden aday olmuş değil ise MHP den neden aday olmamış sorular daha da artırılabilir.

adalelet6409
Şube Müdürü
02 Mayıs 2015 22:48

neden olmasın olabilir tabiki mhp ve chp'de kayıtlar var diye bu kadar sessiz sanırım

kızan efem
Müsteşar
02 Mayıs 2015 23:57

AKP nin yeni reklamı;

"Başkalarının silahla beceremedigini biz silahsız becerdik...

PKK hayal eder AKP yapar!"

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi