Editörler : Pangaea

çevreci.müh
Aday Memur
23 Mayıs 2015 01:30

Hem de ne adaletsizlik.. Ama kimsenin umrumda degıl bu atamdın mı atanamadın mı buna bakarlar sadece.. bide normalde hıcbır faydası olmayıp hal hatır sormayıp, atanınca ne ısmarlıyosun dıyenler yok mu dalga gecer gıbı,onlara cok guzel cevaplarım oluyo aslında ama yutuyorum

karamsarmuhendis, 9 yıl önce

Össde demek istedim

belki91
Şef
26 Mayıs 2015 19:36

bayıldım yaaa cuk:D

TAOKAN, 9 yıl önce

mühendisliği kazanınca Kadir inanır gibi bakış atıyorduk çıkışta emrah gibi bakıoz :(

liverpool1990
Aday Memur
26 Mayıs 2015 20:58

tamda bizi anlatmıssın 1 yıldır işisiz ancak askerlik yeride belli oldu ancak askere gitmeyek belki bi daha bedelli cıkar die işte iş baskısı

30 Mayıs 2015 19:53

sırf çevre baskısı yuzunden saçma bir tercih yapmayın derim bu kadar bekledik en fazla 1 yıl daha bekleyeceğiz ve atanacağız inşallah..

Çotanak91
Memur
01 Haziran 2015 03:31

ytü de gemi inşaatı okuyan bir arkadaş anlatıyor:

kuzenim öğretmenliği bitirip ilk senesinde hasbel kader atandı. bense o yıl bölümü bitiremedim. dedemin yorumu da "oğlum keşke sen de çok çalışıp öğretmen olsaydın". ve ben yerlerde...

02 Haziran 2015 13:03

S.a arkadaşlar gün geçtikçe eriyorum tabiri caizse.Hergün kotu kotu haberler alıyoruz.O kadar canım sıkılıyor,daralıyorum ki bunun tarifi yok.Nasıl bu hallere düştüm hala bir anlam veremiyorum.Atamalar sayisi çok az olcak diyorlar.Bu haziranda olmazsa alıp başımı gidesim var artik.Ele güne karşı rezil olduk.su kadrolar belli olsa tercih sonucumet etsek.Yapacak birşey yok .Sanssiziz.yanlış donemde sınava girdik.

02 Haziran 2015 13:43

Karamsar sen ölmüşsün ağlayanın yok:(( Be güzeldi demi 87 -88 puan aldığını öğrendiğinde ..dedin ki bu genel sıralamaya göre branş Sıralama %5 hadi altı olmadı 7 oldun her türlü Haziran 2015 de atanıyorum dedin..ama branş sıralaması bir açıklandı %11-13 bandı oldu..nerden bu branşı okudum dedin..geçmiş olsun sana be senin gibi olan tüm diğer Arkadaşlara
02 Haziran 2015 13:54

Birader ne boş adamsın ya.Surda sıkıntımızı yazmışız ,gelip kendince moral bozdugunu sanıyorsun.seni tiye almiyorum.Kpss olur veya olmaz,cefasini da cekerim gerekirse.Emek veririm,istedigim yere de gelirim.Belki basarılı da olamam.Ama karakterim baki kalır.Aynı şekilde sen atansan da karaktersizliğin baki kalacak

firatistan81, 9 yıl önce
Karamsar sen ölmüşsün ağlayanın yok:(( Be güzeldi demi 87 -88 puan aldığını öğrendiğinde ..dedin ki bu genel sıralamaya göre branş Sıralama %5 hadi altı olmadı 7 oldun her türlü Haziran 2015 de atanıyorum dedin..ama branş sıralaması bir açıklandı %11-13 bandı oldu..nerden bu branşı okudum dedin..geçmiş olsun sana be senin gibi olan tüm diğer Arkadaşlara
02 Haziran 2015 15:03

Arkadaşım benim hiç kimsenin moralini bozma gibi niyetim yok..boşuna umut tacirliği yapmak ise benim karekterime Yakışmaz..gerçekleri bilmek bazen acıtır..ama bazen insan duymak istediği şeyi duymakta ister..ben de senin için söylüyorum sadece en az 400 kişi alınır hatta bu beş yüze Felan çıkar sende birinci tercihine kesin gidersin..arkadaş yeter mi sen mutlu ol simitini bozma..:)))
02 Haziran 2015 16:03

Aciklansin gorelim tatava yapmayalim:)

firatistan81, 9 yıl önce
Arkadaşım benim hiç kimsenin moralini bozma gibi niyetim yok..boşuna umut tacirliği yapmak ise benim karekterime Yakışmaz..gerçekleri bilmek bazen acıtır..ama bazen insan duymak istediği şeyi duymakta ister..ben de senin için söylüyorum sadece en az 400 kişi alınır hatta bu beş yüze Felan çıkar sende birinci tercihine kesin gidersin..arkadaş yeter mi sen mutlu ol simitini bozma..:)))

bedevi-34
Şef
02 Haziran 2015 18:28

Nasılsın diye soran yok atama noldu diye başlıyolar bari bi selam vereydin hal hatırı geçtik :)

02 Haziran 2015 19:21

Çevre baskısını biz eem ciler bu bölümü tercih ederken çekti..eem yazacağımıza inşaat makina yazsaydık Hemde okuduğumuz yerdendaha kaliteli Ünv.ye giderdik..örnek: Yıldız teknik elo hab okuyacağımıza İTÜ inşaat okurduk..
03 Haziran 2015 17:21

çevre baskısına dayananlar kulübü mü kursak..:)

çevreci.müh
Aday Memur
04 Haziran 2015 22:26

+++++

10 Haziran 2015 14:57

Selam gençler sessizlik hakim.Yaşıyor musunuz?

inş.müh.cnm ya
Aday Memur
17 Haziran 2015 10:09

o ne yapıyon sımdı nerde calısıyon sorularını duymamak ıcın bos zamanlarda dışarıya çıkmıyorum soru iş güce gelmeden lafı değiştiriyorum.yinede soruyolar ama psikoloji yerle bir beyler

fth007
Daire Başkanı
19 Haziran 2015 02:16

Herkes aynı demek bende beklemekten eridim kardeşlerim sağlıklı sporcu bir kişilikken hem bu adaletsizlikler hemde bu çevre olayları etkiliyor insanı Allah hepimize sabır ihsan eylesin Yolumuzu açık kadrolarımız bol en yakın zamanda da atanmamızı nasip eylesin.

neyapam
Aday Memur
19 Haziran 2015 08:22

Baskıya hala dayanmaya çalışıyoruz.Kulaklarımı kapadım elimden geldiğince çevremden kimseye gözükmemeye çalışıyorum.

fth007, 9 yıl önce

Herkes aynı demek bende beklemekten eridim kardeşlerim sağlıklı sporcu bir kişilikken hem bu adaletsizlikler hemde bu çevre olayları etkiliyor insanı Allah hepimize sabır ihsan eylesin Yolumuzu açık kadrolarımız bol en yakın zamanda da atanmamızı nasip eylesin.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi