Editörler : E.Kayı Han
16 Mayıs 2015 10:12

dini musiki kursu

Arkadaşlar ben musiki kursiyer iyim kurs harika hocalar diyanet dışı ve konservatuvar mezunu harika şeyler öğrendik ancak istanbul dan katılanlar harcırah alamadı biz il dışı olduğumuz için ilk 6 ay aldık lojman ise iki daire veriyorlar çünkü dolu ayrıca seneye yeni kiraat ve ihtisas öğrencileri gelecek

ayerdelen
Memur
16 Mayıs 2015 10:14

Aklınıza takılan sorularınızı sorun ben cevaplar ım inşallah girenlere hayırlı olsun ama süper bir kurss

abiyotikim
Aday Memur
16 Mayıs 2015 10:32

hocam iki kere mülakat olacak deniliyor. ne soruluyor mülakatta

hnzl007
Aday Memur
16 Mayıs 2015 11:32

katılmayı çok istediğim halde önlisans mezunu olduğum için katılamadım. lise mezununu dahi mülakata alsa ne kaybedecek diyanet anlamıyorum. her şeyde önümüze 4 yıl şartı getiriliyor. tamam bitireceğiz inşaallah ama o zamana kadar niye kendimizi geliştirmeyelim..

ayerdelen
Memur
20 Mayıs 2015 14:35

arkadaşlar ildeki sınavlardan haberdar değilim çünkü ben direkt ankaraya gitmiştim ordaki sıncada ise kanun eşliğinde ilahi okutuyorlar sesine bakıyolar usul soruyolar ezan okutuyolar bazılarına kuranı kerim veya farklı şeylerde okutmuşlardı onlara verdğiniz izlenim de önemli ayrıca hafız olanlara daha değer veriyolar

ayerdelen
Memur
20 Mayıs 2015 14:39

bakın istanbul içinden gelenlere harcırah vermediler ancak il dışındakiler aldılar ama bu eğitimi parayla alamazsınız ben girmenizi tavsiye ederim şuan ben kursa başlamadan önce notayla alakam yoktu kursun sonunda hiç bilmediğim bir eseri notasıyla deşifre eder hale geldim kursta çok güzel şeyler öğrendim bu bilgilerle bir temel oluşturdum sadece burdaki öğrendiğim eserleri ezberde tutsam devam etirse bir ömür boyu repertua olarak yeter yaklaşık 400 ü buluyorrr 30 a yakın makam geçtik

halilim03
Memur
21 Mayıs 2015 02:51

sanırım 4 yıllık şartını eğitim merkezlerinde görevlendirme yapabilmek için istiyorlar

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi