Editörler : E.Kayı Han

facia777
Genel Müdür
23 Mayıs 2015 21:13

senın ne oldugun bellı degılkı. kadın mısın erkek mısın bellı degıl. profılınde kadın yazıyor askerlık yaptım dıyorsun. baska yazında akpyı gunahım kadar sevmem oyda vermem dıyorsun. ben senın kım oldugunu soylıyım yakında mulakata katılcak bırısın

justlike, 9 yıl önce

Ne 16 ne 36 . 39 yaşındayım. Ama senin matematiğin iyi olmadığına göre ve büyüklerine saygıyı öğrenmedigine göre 9-10 yaşlarındasin herhalde.

memursamo
Yasaklı
23 Mayıs 2015 21:16

:D sevgi çok merak ettim bu cızırtı verme işini elektrik verme gibi bişeyse voltajı yüksek tutmak lazım :)

sevgi2121, 9 yıl önce

allah cızırtılarını verecek az kaldıı...

sevgi2121
Memur
23 Mayıs 2015 21:20

yüksek voltajlı olacak hocam 7 haziranda görecez hep birlikte..

memursamo, 9 yıl önce

:D sevgi çok merak ettim bu cızırtı verme işini elektrik verme gibi bişeyse voltajı yüksek tutmak lazım :)

selim5876
Aday Memur
23 Mayıs 2015 21:40

senin gibiler 7 haziran gecesi cevabını alcak

oylar hdp ye.....

justlike, 9 yıl önce

7 haziran akşamı kaybolmayın sakın

23 Mayıs 2015 21:48

şiddetle evleneceksen gel programına katılmanı tavsiye ediyorum.öğretmen olduğun halde öğretmenlik forumunda değil,burda geziyorsun :)

justlike, 9 yıl önce

Ne 16 ne 36 . 39 yaşındayım. Ama senin matematiğin iyi olmadığına göre ve büyüklerine saygıyı öğrenmedigine göre 9-10 yaşlarındasin herhalde.

23 Mayıs 2015 21:53

seda ile iyi anlaşırsın, hem o da akp li :)

justlike, 9 yıl önce

arelmehmet
Memur
24 Mayıs 2015 04:08

SEN BİLE "Panama Kanalı" diye bir şey duymuşsundur. Bu kanalı ilk Fransızlar yapmaya çalıştı ama yapamadı. Sonra yaklaşık 13-15 sene sonra Amerikalılar denedi ve yaptı. Peki Fransızlar o dönemde her bakımdan ABD'den üstün oldukları halde niye yapamadılar?

-Teknoloji gelişti, ucuzladı. ( 10 sene önceki telefon ne bileyim televizyonlarla şimdiki telefon ve televizyonları ve fiyatlarını kıyaslayarak SEN BİLE teknolojik gelişmeyi anlayabilirsin )

-Fransızlar zamanında işçiler savaşa gitmiş gibi "sıtma" yüzünden ölürlerken ABD zamanında bu hastalığın çaresi bulundu.

1997 yılı ile 2009 yılını karşılaştıran sen, çocuk eğiteceksin ve çocuk büyüyüp adam olacak öyle mi? Ayrıca sen evine fayans yaptırmak için usta çağırsan ve yardım için ondan daha fazla çalışsan fayansı sen mi yapmış olursun? Köprüyü kim hangi firma yapmış bir araştır. Bu devirde bu ne cehalettir yahu?

justlike, 9 yıl önce

Demekki neymiş senin gibiler saçmalar, zirvalar; AK Parti yapar.

Bir sinek vızıltısı duydum sanki.

çaresiz 21
Memur
24 Mayıs 2015 09:09

Yol köprü metro bunlarinn çoğu zaten devletin kasasından para cikmadan yap işlet devret yöntemiyle yapiliyor ve bunlar ihalede yandaslara peşkeş çekiliyor anliycaginiz birakun masrafi bu işlerde ranttt var ranttt

justlike
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2015 09:09

Cahil olan ben değilim efendi. Teknoloji ile ne alakası var bütçe kaldırmaz bahanesiyle köprü yapılmadı.

Şuna bak ya teknolojiymis. Yahu o zaman istanbuldaki boğaz köprüleri yıllar önce nasıl yapıldı. Konuştukça batıyorsunuz üstüne bir de hakaret ediyorsunuz. Çok üzülüyorum halinize durumunuz gerçekten çok vahim. Ne diyeyim Allah ıslah etsin.

arelmehmet, 9 yıl önce

SEN BİLE "Panama Kanalı" diye bir şey duymuşsundur. Bu kanalı ilk Fransızlar yapmaya çalıştı ama yapamadı. Sonra yaklaşık 13-15 sene sonra Amerikalılar denedi ve yaptı. Peki Fransızlar o dönemde her bakımdan ABD'den üstün oldukları halde niye yapamadılar?

-Teknoloji gelişti, ucuzladı. ( 10 sene önceki telefon ne bileyim televizyonlarla şimdiki telefon ve televizyonları ve fiyatlarını kıyaslayarak SEN BİLE teknolojik gelişmeyi anlayabilirsin )

-Fransızlar zamanında işçiler savaşa gitmiş gibi "sıtma" yüzünden ölürlerken ABD zamanında bu hastalığın çaresi bulundu.

1997 yılı ile 2009 yılını karşılaştıran sen, çocuk eğiteceksin ve çocuk büyüyüp adam olacak öyle mi? Ayrıca sen evine fayans yaptırmak için usta çağırsan ve yardım için ondan daha fazla çalışsan fayansı sen mi yapmış olursun? Köprüyü kim hangi firma yapmış bir araştır. Bu devirde bu ne cehalettir yahu?

çaresiz 21
Memur
24 Mayıs 2015 09:15

Cahilsin just ve korsun ama bu normal tipik AKP seçmeni zaten sen ve senin gibilerdir bak simdi kardeş yol köprü metro bunların çoğu zaten devletin kasasından para harcanmadan yap işlet devret yöntemiyle yapilyor ve üstelik ihaleleri yandaşlara peşkeş çekilerek yapiliyor yani tamda AKP ve AKP li yandslarin geçim kaynağı AKP halki değil hep cebini düşündü sen bi gözünü AC

veyselemin
Daire Başkanı
24 Mayıs 2015 09:24

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nissibi_Köprüsü

Şunu bi oku istersen ak troll. 97 milyon dolar nerede 80 trilyon lira nerede..Millete atıp kesme boşa. ak parti zamanında sanayi patladı da bizim mi haberimiz yok. devletin vergi veren en büyük ilk 3-4 şirketi bankalar. sana bu, ülkenin durumunun bir göstergesi olsun. İnsanlar hayatlarını bankalara bağımlı olarak yaşıyor. Asgari ücretin durumu belli. Memura verilen zamlar belli. Emeklinin durumu belli. Maliye bakanın kürdistan haritası paylaşır, diğerleri paraları ayakkabı kutularında götürür, babacım babacım tamam babacım hatırladın mı bunları? ortaya çıkınca 1000 tane polisin yeri değişti kiminin memuriyetine son verildi. Bu kadar temiz senin partin işte. Bakara makara hehehehehe

justlike, 9 yıl önce

97 milyon dolara mal olan Nissibi köprüsünün hikayesini biliyor musunuz? Büyük ihtimal ile bilmiyorsunuz o yüzden 1-2 cümle ile anlatayım.

Bu köprü fikri ilk olarak refah yol hükümeti döneminde gundeme geldi. Dönemin Adıyaman milletvekili , dönemin bayındırlık bakanına gelerek Adıyaman'a bir köprü gerektiğini söyleyince Bakan bey hışımla yerinden fırlayarak sayın vekilim ne dediğinin farkında mısın öyle bir köprüyü bütçemiz karşılayamaz yapamayız mümkün değil der ve bir daha gündeme gelmez ta ki 2009 yerel seçim öncesi AK Parti Adıyaman mitingine kadar. O mitingde bazı Adıyamanlı vatandaşlar köprü istiyoruz diye sloganlar atınca dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan "ne köprüsü " der ve Adıyaman milletvekili F. Hüsrev Kutlu kısaca açıklamasini yapar başbakana ve o gün sayın Recep Tayyip Erdoğan köprü sözünü verir. Ve sonuç 22 Mayıs'ta köprünün açılışı yapıldı bir zamanlar bütçe kaldırmaz denilerek yapılmayan köprü AK Parti tarafından 3 yıl gibi rekor bir sürede 97 milyon dolarlık bir maliyetle yapıldı. Ayrıca hatırlatayım Nissibi köprüsü istanbuldaki boğaz köprülerinden sonra Türkiye'nin 3. büyük köprüsüdür.

Onlar konuşur AK Parti yapar. O kadar.

arelmehmet
Memur
24 Mayıs 2015 17:39

30 yıldır müteahhitlik yapan birini bul. 2009 yılında yaptığı binanın her şeyiyle aynısını 1997 yılında yapsa dolar bazında fiyat farkının ne olacağını sor. Bulamam diyorsan 200 ekran bir tv yi 1997 yılında kaça aldığını 2009 yılında kaça alabileceğini düşün. İşte BELKİ O ZAMAN SEN BİLE bütçeyi anlayabilirsin.

İstanbul'da yapılan köprüye gelince. Sen evinde salonun için yaptığın masrafı balkonun için yapar mısın? Türkiye'de salon İstanbul, balkon ise...

Sana değil çocuk, koyun emanet edilmez. Bu arada bu öğretmen sen misin :D

http://www.internetcafeciler.net/soz-kafecide/104656-cafeme-ogretmen-geldi-bakin-ne-oldu.html

justlike, 9 yıl önce

Cahil olan ben değilim efendi. Teknoloji ile ne alakası var bütçe kaldırmaz bahanesiyle köprü yapılmadı.

Şuna bak ya teknolojiymis. Yahu o zaman istanbuldaki boğaz köprüleri yıllar önce nasıl yapıldı. Konuştukça batıyorsunuz üstüne bir de hakaret ediyorsunuz. Çok üzülüyorum halinize durumunuz gerçekten çok vahim. Ne diyeyim Allah ıslah etsin.

ASERSER
Aday Memur
24 Mayıs 2015 19:33

güncl

1noti
Daire Başkanı
24 Mayıs 2015 19:40

mercedes parasına çerez parası diyen maliye bakanımız var sırtımız yere gelmez.

justlike
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2015 19:48

Terbiyesizlik yapmanın lüzumu yok. Ne derseniz deyin sonuç değişmeyecek. Neyseki devlet sizin gibi küfürbazları atamıyor. Sizin seviyesiz yazısmalarinizi gördükce Allah'a çok şükür ki sizin gibi değilim diyorum.

24 Mayıs 2015 19:52

benim 3 abim memur canım,biz sandığınızda çok fazlayız ;)

justlike, 9 yıl önce

Terbiyesizlik yapmanın lüzumu yok. Ne derseniz deyin sonuç değişmeyecek. Neyseki devlet sizin gibi küfürbazları atamıyor. Sizin seviyesiz yazısmalarinizi gördükce Allah'a çok şükür ki sizin gibi değilim diyorum.

24 Mayıs 2015 19:55

sende edep olsa öğretmen olduğun halde gelip burda iibfliler,mühendisleri vs. kışkırtmazsın

justlike, 9 yıl önce

arelmehmet
Memur
24 Mayıs 2015 20:32

Devlet çok geniş bir kavram. Sanırım atamaları "hükumet" yapmıyor demek daha doğru olur. Attığım linki okudun mu? Bence tavsiyesini dikkate al.

justlike, 9 yıl önce

rintintinn
Şef
25 Mayıs 2015 03:58

Biz de çok şükür "hırsız sevici" değiliz.

justlike, 9 yıl önce

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi