Editörler : crops35
23 Mayıs 2015 15:35

Eve polis geliyor mu ?

merhaba arkadaşlar diyelim bu yargıtayın hizmetli alımında veya haziran merkezi atamasında atandık. eve arşiv araştirma iiçin polis geliyor mu ?

ben aileme söylemek istemiyorum bu memurlugu ve polislerin eve gitmesini istemiyorum herhangi bi sicilim yok bilgisi olan varmı bu konu hakkında

tuncer1606
Memur
23 Mayıs 2015 22:01

sadece adliyelerde geliyor diye biliyorum

fwabagnale33
Şube Müdürü
24 Mayıs 2015 16:01

Eve polis gelmiyor sadece kolukomşuya , muhtara bakkala vs vs senin ve aileni soruyor ; alkol , kumar vs vs var mı diye bazen de gelmiyorlar kağıt üzeri geliyorlar . Eve gelmiyolar ama bi ihtimal olsada gelme olasılığı var .

oksana07
Aday Memur
03 Haziran 2015 22:52

NEYE GÖRE GELİYOR AMA BELLİ Bİ STANDARDI VARMI BUNUN ?

MESELA ADLİYE GÖREVLERİNDE GELİYORMUS YARGITAY DANISTAY ALIMLARINA BASVURU YAPSAK GELİR Mİ ? YADA MILLI EGİTİMDE ONU MERAK EDİYORUM

fwabagnale33, 9 yıl önce
Eve polis gelmiyor sadece kolukomşuya , muhtara bakkala vs vs senin ve aileni soruyor ; alkol , kumar vs vs var mı diye bazen de gelmiyorlar kağıt üzeri geliyorlar . Eve gelmiyolar ama bi ihtimal olsada gelme olasılığı var .

fwabagnale33
Şube Müdürü
04 Haziran 2015 08:16

Hangi kurumda olursa olsun memur adayı oldun mu hepsinde polis gelir seni ve aileni araştırır. O kurum da geliyor da bu kuruma ( meb) başvursak gelmiyorda hepsi hikaye çünkü kanunda güvenlik araştırması var ve yapılır
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi