Editörler : crops35

Endoplazmikretukulum
Şube Müdürü
27 Mayıs 2015 13:57

Bilgi aldığı adam, öyle söylediyse ne yapsın?

Bu adamda sizin gibi kadro bekleyen adam.Yalan borcu mu var.?

f Ener, 9 yıl önce

Ayın 15 inden önce kılavuz açıklanması mümkün değil yazmış 1 inde zaten ösym alıyo kılavuzu ösym yayınlarken dpb ye soracak değil milletin elinde kalan son şeylerini umutlarını da bu şekilde almayın yazıktır

27 Mayıs 2015 14:56

Foruma yazılan telefon numaraları çalıyor, açan olmuyor. ben de dpb nin internet sitesine girip 03124087000 telefon numarasını öğrendim. operatör bayan telefondan herhangi bir bilgi paylaşımının mümkün olmadığını söyledi. hatta daha kötüsü tercih kılavuzu diye bir şeyden hiç haberdar bile değildi :(

27 Mayıs 2015 15:07

zaten 2000 yakın sh kadrosu var yüzde 10 gelmesi imkansız. yüzde 18-20 gelir ortaöğretim

NatasNoiz, 9 yıl önce

0312 408 7247 - murat bey

Arkadaşlar lütfen ısrarla arayın, numara cvp verene kadar arayın. Benim konuştuğum kişinin ağzından cımbızla laf almaya çalıştım ben, yalvardım ama sayı vermedi, sadece 2001in 3 haneyi bulmadığını öğrenebildim, ve de ortaöğretimin %10 oranında pay alacağını 14bin küsür kadrodan.

Lütfen yukardaki numarayı arayın sürekli arkadaşlar. 3 aşağı 5 yukarı kaç kadro geleceğini bilmek 2001cilerin de hakkı.

NatasNoiz
Kapalı
27 Mayıs 2015 18:38

1. Dpbde santrali değil, bilgi veren uzmanlardan birini aradım. Santral memuru elbette klavuz hakkında bilgi sahibi olamaz ama o klavuzu hazırlayan uzmanların, klavuzdan bihaber olmaları imkansız.

2. Murat bey sayısal bilgi veriormuş ama benim görüştüğüm uzmanın ağzı bu konuda çok sıkıydı. Yalvar yakar yazdıklarımı öğrenebildim. Görüştüğüm kişinin yalancısıyım, o bana ne dediyse aynen aktardım.

3. "Dpb tercih robotunu 15inden önce yayınlamaz, yayınlamak zorunda da değil" dedi görüştüğüm kişi. Tekrar ediorum, kendi görüşlerimi değil, görüştüğüm uzmanın ağzından çıkanları yazıorum. O da en net bilgiyi bilmior olabilir ama şimdiye kadar hep tercihler başlamadan 1 hafta evvel dpb bilgilendirme yapmış. Görüştüğüm kişi, bu sene de bilgilendirme tarihinde bir değişiklik olacağını sanmadığını söledi. Ösym belki daha erken yayınlar, orasını ösymye sormak gerek.

4. %10 gelecek demedim, %10 civarı dedim. %11 de olur, %13 de, %15 de ama uzmanın bana dediği ortaöğretimin pek pay alamadığı kadrolardan. Zaten %20 civarı olsaydı, ben "%10 diorlar" dediğimde, %10 civarının ortaöğretim için normal bir oran olduğunu sölemezdi.

5. Boş yere umut etmek isteyen, tek bir güzel haber yokken hayal kurmaya devam etmek isteyen, başlıklarıma uğramasın. Benim gibi resmen şafak sayan 2001cileri bilgilendirmek için paylaşım yapıorum ben. Daha iyisini yapabilen varsa buyursun, daha iyi haberi olan varsa da sölesin.

6. Endoplazmikretikulum, teşekkür ederim arkadaşım. Zaten ben teşekkür etsinler die paylaşım yapmıorum. Klavuz yayınlandığında yine burda olucam. Kasımdan önce hakaret edenler yazmaz oldu kasımdan sonra klavuzu görünce. Dejavu yaşatıor arkadaşlar bana. Ortada umut edilecek hiçbirşey yokken, hala umut vermeye çalışanlarla 15 hazirandan sonra görüşelim. Keşke ben yanılsam, keşke bu hayalci arkadaşlar haklı çıksa da hep beraber sevinsek.

Gökçe95
Aday Memur
27 Mayıs 2015 18:47

Natasnoiz sen 77 cidin ben 117 meslek hari

Gökçe95
Aday Memur
27 Mayıs 2015 18:49

Natasnoiz sen 77 ben 117 yim meslek hariç sölermisin bizim durumumuz ne başkasını düşüne iyırum artık biz gidebilirmiyiz benim genel sıra 170 bu arada ne durumumuz

Gökçe95, 9 yıl önce

Natasnoiz sen 77 cidin ben 117 meslek hari

Cigi burgen
Aday Memur
27 Mayıs 2015 18:52

Ya kardeşim o uzman bozuntusu %10 normal demişte sen demedin mi peki normalse bu açıktan alınan torpilli sağdan soldan parti kanalıyla oy için alınan 6000 2001 ortaöğretim mezunu nedir merkezi alıma gelince mi normal oluyormuş bunlar bide utanmadan sıkılmadan normal demiş zihniyeti kanı bozuklar. bu çirkeflik 2 yüzlülük kayırmacılık nasıl bir dikta rejiminde yaşıyoruz hak mıdır bu nasıl bir zulümdür bu ya !

NatasNoiz
Kapalı
27 Mayıs 2015 18:59

Sıralama 79du benim gökçe, kasımdan sonra 72ye inmişti. Bugünden sonra hiç umudum kalmadı desem abartı olmaz. Düz memurluk sanırım bir elin parmağı kadar ya da belki 2 el. Hizmetli desen, geçmiş senelerin çok ama çok altında. Yani dostum olsak olsak hizmetli olabiliriz ancak, o da kesin değil çünkü 20 de 2 basamaklı bir sayı, 90 da.

Acil atanman gerekiosa haziranda, işini şansa bırakma dostum. Yargıtayla danıştayın mülakatlarına muhakkak git. Klavuz 15ine kalırsa yargıtaya gidicem ben, pişman olmak istemiorum klavuzu gördükten sonra. Kasımı yaşadık malum, iyimser olmamıza neden olacak tek haber de yok o zamandan beri.

Gökçe95, 9 yıl önce

Natasnoiz sen 77 ben 117 yim meslek hariç sölermisin bizim durumumuz ne başkasını düşüne iyırum artık biz gidebilirmiyiz benim genel sıra 170 bu arada ne durumumuz

Gökçe95
Aday Memur
27 Mayıs 2015 19:29

Natasnoiz sence hizmetli kadrosu mebemi ait?

NatasNoiz
Kapalı
27 Mayıs 2015 19:36

Duyduğuma göre meb haziran için 550 kadro istemiş. Bunun büyük çoğunluğu önlisansa gidecekmiş. Belki 50 hizmetli kadrosu gelir mebden. Daha yüksek miktarda YH kadrosu talep eden bir kurum da yoktur.

Gökçe95, 9 yıl önce

Natasnoiz sence hizmetli kadrosu mebemi ait?

harry kewell26
Kapalı
04 Haziran 2015 09:32

murat bey telefonu açt? 2001 koda az kadro var dedi. sayi veremem 15 hazirani bekleyin robot yayinlanacak dedi. 3 haneyi bulmazmi?

NatasNoiz
Kapalı
05 Haziran 2015 11:43

Keşke baya ısrar etseydin, belki sölerdi üç aşağı beş yukarı bir sayı. Üç haneyi bulmayacağını bana diğer uzman sölemişti, murat bey de yalanlamamış çok az dierek. Geçmiş olsun 2001cilere.

harry kewell26, 9 yıl önce
murat bey telefonu açt? 2001 koda az kadro var dedi. sayi veremem 15 hazirani bekleyin robot yayinlanacak dedi. 3 haneyi bulmazmi?

Cigi burgen
Aday Memur
05 Haziran 2015 13:41

Uzmanlar seçim öncesi size neden bilgi versin ben onu anlamadım.

harry kewell26
Kapalı
05 Haziran 2015 19:17

100 ve üzeri gelir mi dedim 2 defa. sayı veremem ama bulmaz 2001 için kadro az dedi. zaten seçim sonrasına kalması böyle bir şeyin olacağını işaret etmişti.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi