Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Mayıs 2015 23:25

3yil sarti

Zorunlu hizmet ertelicem esimden 3yil sigorta sartti isteniyor. Kesinti olmadan is degisikligi gecerli mi

28 Mayıs 2015 17:26

hangi il?

ferideerel
Aday Memur
28 Mayıs 2015 21:57

edirme

29 Mayıs 2015 16:22

Ankara/Sincan da 3 yıl istedi erteletmek için. hazirana kadar bekleyin ksinleşir dedi, belgeleri kabul etmedi.

zfr-g
Memur
29 Mayıs 2015 16:27

Kesinti olmadan aynı ilde olması gerek. İşyeri farklı olabilir ama aynı ilde olması ve kesinti olmaması gerek...

belengaz04
Şef
31 Mayıs 2015 10:52

bazı yerlerde eski yönetmeliğe göre istenmiş bu nasıl oluyor her il farklı mı

zfr-g
Memur
01 Haziran 2015 09:07

Öyle bir söylenti var... Bu sene ilk defa erteletme yapacak olanlar yani ilk defa belge verecek olanlar yeni yönetmeliğe göre önceki yıllarda erteletenler gene eski yönetmeliğe göre evrak belgelendireceklermiş. Bu hafta içi bakanlık netleştirecektir tahminim.

fen82
Memur
01 Haziran 2015 19:29

Arkadaslar 3 yıl sigorta ve kesintisiz sigortayla ilgili çok mağdur var..belki de bu yüzden evlenemeyecek evliyse de eşinin yanına gidemiycek binlerce mağdur. ..forumlarda dolaşırken bu başlık dikkatimi çekti bir de bu boyutu varmış diye:esten dolayı zorunlu hizmetin ertelenmesi. Yazdıklarını za göre keyfi uygulamalar da olabiliyor ilden ile.sizlerden ricam bu zulme ve adaletsizlik ve aile bütünlüğü için lütfen alo 147 ye eski Yönetmeliğin uygulanması yönünde talep bildirebilirsiniz. Sosyal medyayı ya da fax yolunu da kullanabilirsiniz veya bimere yazabilirsiniz.yogun talep karsisinda 3 yıldan 2 ye Çekicez dendi ve buralar çalışmalar var bununla ilgili.biz diyoruz ki son "2 yılda 360 gün " hakkımız a dokunulmasin. Sizin ve çevrenizdekilerin katılımını bekliyoruz...ayrica forumda baslik da açıldı gelişmelerden birbirimizi haberdar ediyoruz.umarim bian önce olumlu bi adım atilir simdiden Teşekkur ederim..

turkce34
Şef
02 Haziran 2015 15:00

aynı durumu bugün ben de yaşadım arkadaşlar

lütfen bakanlığa ulaşalım 147 yi arayalım

edithinwonderland, 9 yıl önce

Ankara/Sincan da 3 yıl istedi erteletmek için. hazirana kadar bekleyin ksinleşir dedi, belgeleri kabul etmedi.

02 Haziran 2015 19:49

hangi il hocam?

turkce34, 9 yıl önce

aynı durumu bugün ben de yaşadım arkadaşlar

lütfen bakanlığa ulaşalım 147 yi arayalım

02 Haziran 2015 20:08

bimere yazalım arkadaşlar. kazanılmş hak oldğundan bahsedelim. yoksa çok kişi ailesinden uzak kalır..

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi