Editörler : crops35

programers
Şef
30 Mayıs 2015 19:54

Anlaşılan bu forum da tek bilgisayarcı benim siz hepiniz ben tek size yeterim sıkıntı yok

hacercandar
Aday Memur
30 Mayıs 2015 19:57

C# (si şarp)

C++ (si plas plas)

Okunduğu gibi yazdım anla diye, sharpla plus'un ayrımını bilmiyorsun bir de kalkıp Bilgisayarcıya laf atmaya çalışıyorsun şampiyon, yapma böyle şeyler :)

topalsolucan21, 9 yıl önce

C plus :-) ve meb ya git ya gören de google da programcı sancak al Gülüm ver gülüm sisteme bilgi gircen world excel kullanican abartmmyın

fatih131210
Memur
30 Mayıs 2015 19:58

yetecek bir şey yok ki sen şunu şunu gördük biz bu dersleri aldık çok nitelikliyiz falan diyeceksin bizde gülcez yeteceğin bir şeyin yok yani sıkıntı yapma valla bak bu laflarına gülüyorum 2 yıllık bilgisayar mezunusun sen valla bunları bilgisayar mühendisi okusa sandalyeden düşer :)

programers, 9 yıl önce

Anlaşılan bu forum da tek bilgisayarcı benim siz hepiniz ben tek size yeterim sıkıntı yok

onurkiss
Aday Memur
30 Mayıs 2015 20:00

gece gündüz çalışarak mezun olduk bölümden türkiyedeki en önemli bölümlerden biri bi ton mevzuat dersi aldık vs vs ama ne oldu biliyo msns bölümden merkezi alım yok ne yapalım sen söyle senin ki emekte bizim ki ney ?

programers, 9 yıl önce

kamufle
Kapalı
30 Mayıs 2015 20:01

bi bıkmadık milletçe birbirimize niteliksiz yaftaları yapıştırmaktan :) kpss puanı denen varlığı bir dert yokluğu yara puan olmazsa devlete göre hepimiz niteliksiziz.. gerçi olsa da niteliksiziz de. ok kimse kimseden üstün falan da değil :)=

onurkiss
Aday Memur
30 Mayıs 2015 20:08

herkes emek veriyor senin benim gibi devlet ataması var yok diye ayırmaz ayırmamalı

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
30 Mayıs 2015 20:17

Nitelikli ya da niteliksiz, size ne oluyor arkadaşlar? Birbirinizin kısmetini siz mi belirliyorsunuz? Ya da bu alım hakkındaki kanunları siz mi yazıyorsunuz? Karşınızdakinin atanmasını istemiyorsanız, niteliksiz ya da gereksiz görüyorsanız, meclise mi gidersiniz yoksa bimere mi yazarsınız, naparsanız yapın. Burası bilgi paylaşım yeridir, kavga gürültü yeri değildir.

Tüm kışkırtıcı yorumlar silindi, ilgili üyeliklere yazışma cezası verildi, devamı halinde üyelikleri kapatılacaktır (isterseniz 100 kez yeni üyelik alabilirsiniz).

Sizden ricam yaşınıza uygun davranın artık.

Unutmayın ki, bedeninizin nitelikli olması önemli değil, önemli olan kişiliğinizin nitelikli olmasıdır.

elegance333
Aday Memur
30 Mayıs 2015 20:24

allaha herkesin.gönlüne.göre versin meb 2000 kadrosu en.fazla kadro 3248 3249 olur geriye kalan 1000 kadro 3001 4001 olur adeletcilere açiktan atama olur

raşnim
Kapalı
30 Mayıs 2015 20:54

Mehmet balcı

ben 3 4 yıldır takıp ederım sıteyı..

bu sıteyı bu kadar guzel yoneten baska bır edıtor gormedm

Tesekkurler kardesım

kurtadam__
Şef
30 Mayıs 2015 22:05

internete girmeyi bilecek kadar bilgin olsa google de bulamayacağın bi şey yok. vhki ne iş yapar sisteme bilgi girer. gelen yazılara cevap verir cevap gönderir.çoğunuda hazır olarak kopyala yapıştır yapar kendide yazmaz hazır vardır.

Shiva95
Şef
30 Mayıs 2015 22:10

arkadaşlar, bir süredir eşimden dolayı formunuzu takip ediyorum.forumda sürekli bilgisayar bölümleri ve diğer bölümler arasında bir kavga var.VHKİ ve Bilgisayar işletmeni kadrolarının bilgisayar bölümleri kendilerinin olduğunu iddia ediyor.diğer bölümlerde bu kadroların çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediğinden...Birinci ağızdan size VHKİ kadrosunu anlatayım.

Ben lisans mezunuyum ve yaklaşık 1.5 sene önce 4001 kodundan bir kuruma VHKİ olarak atandım ve hala çalışıyorum.Yaptığım iş: maaş işlemleri,çalışanların sgk işlemleri,personel işlemleri,ihale yapmak ve ihale ile ilgili belgeleri tanzim etmek,taşınır kayıt ile ilgili işlemleri yürütmek,her türlü ödemeyi yapmak, vs..ve emin olun bilgisayarın kablosuyla bilmem C++ mış C# miş hiç işim olmadı olmazda.ayrıca vhki,bilgisayar işletmeni ve memur kadrosuna atanacak arkadaşlar bol bol yazışma yapar yani resmi yazışma kurallarını iyi bilmeli ayrıca iyi yazışma yeteneklerinin olması gerekir.Abartıldığı gibi bir bilgisayar bilgisine gerek yoktur.çok çok dışarıdan bir bilgisayarcı çağırırsınız işinizi halleder(1.5 yılda böyle bir durum hiç olmadı)

Yani vhki kadroları devletin dinamikleridir.Yerine göre her türlü iş verilebilir.ama genel olarak yazışma yaparlar.

Allah kimsenin emeğini zayii etmesin,herkesin gönlüne göre versin

(Daha önce açtığım ve yazıştığım konulara bakarsanız hangi kuruma ne zaman atandığımıda görebilirsiniz)

30 Mayıs 2015 22:23

Fatih hani sen 3001din ne saman adalet oldun:)
30 Mayıs 2015 22:24

Madem duyumlar moda oldu o zaman bende duyumumu(?) yazayım HER bölümden Eşit alınacakmış çünkü bölümler mağdur olmasın istiyor kurumlar:)))

seymens
Memur
30 Mayıs 2015 22:55

keten de söylemiş 1800 alım olucağını, bakan bey yuvarlayıp 2000 demiş sanırsam ama bakan bilmez önlisans - lisansını

seymens
Memur
30 Mayıs 2015 22:58

lise mezunlarını eklemeyi unuttum

seymens, 9 yıl önce

keten de söylemiş 1800 alım olucağını, bakan bey yuvarlayıp 2000 demiş sanırsam ama bakan bilmez önlisans - lisansını

HALKIN ADALETİ
Yasaklı
31 Mayıs 2015 00:01

Yaw siz bu ülkenin bakanlarına hala inanıyomusunuz resmi açıklamayı görmeden hiç bişeye inanmayın..seçime 1 hafta kala çok az kişi mi alacağız diyecek adamlar..tammam adamlar kadrolarımızı çaldılarhırsızlar ama aptal değiller..bu kadar saf olmayın yaa..

ben kaybetmem, 9 yıl önce

Nereden kesinleşti derseniz Bugün Nabi Avcı kızın birine kendi ağızıyla söylemiş. Fotoğrafıda vardı .Hayırlı olsunn

fatih131210
Memur
31 Mayıs 2015 03:30

hocam her önlisans bölümü potansiyel bir 3001dir zaten o değil benim açtığım ve yazdığım konulara bakarsan adalet bölümü mezunu olduğumu anlarsın araştırmadan yazıyorsunuz tekrar yazıyorum ben adalet mezunuyum ama 3001 içinde mücadele ediyorum çünkü onlara verilecek kadrolar en az adalete verilecek kadrolar kadar önemli çünkü adalet bölümü önlisans 1.si bölümdür 3000 tane 80 üstü puan alan mezun var bunları azalması için 3001 bizim için çok önemlidir

bilgisayarcılar anlamıyor ama onlar içinde önemli.

Kpsszedelerburda, 9 yıl önce
Fatih hani sen 3001din ne saman adalet oldun:)

sabredenn
Memur
31 Mayıs 2015 10:55

Senin Gördüğün C "merhaba dünya" dan ibaret konuşturtma beni

programers, 9 yıl önce

C# gördün mü desem daha yazdığımı okuyamazsın okumayı bile beceremezsin o yüzden susmayı dene her şeye atılma kurt

2nci
Aday Memur
01 Haziran 2015 01:34

Arkadaslar kavga etmeye gerek yok. Gönül ister ki herkez atansin ama alınan puanlar ve sıralama + açıktan atamaların merkezi atamalara alınarak kpss şartı getirilmesi iyi olurdu.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi