Editörler : Lanet
02 Haziran 2015 19:47

Okul onceci aspb ye geçmek istiyor

Aspb de öğretmenlik yapan var mı ? Çalışma

şartları hakkında bilgi lütfen :)

ok.ön.br
Aday Memur
12 Ekim 2015 23:18

Ben de geçiş yapmayı düşünüyorum inşallah olursa

çaye kaçax
Aday Memur
04 Kasım 2015 15:36

okul öncesi asp de belasını bulmak istiyorsa geçsin başka bişy demem bu arada sosyal hizmet uzmanıym

ok.ön.br
Aday Memur
05 Kasım 2015 15:23

Aspb de çalışan okul önceci arkadaşlarım var ve gayet memnunlar

meltemkaya
Aday Memur
06 Kasım 2015 13:54

ben araştırdım geçiş zor biraz

fatmakturk15
Aday Memur
10 Kasım 2015 23:29

aspb de öğretmenim okul önceciyim aslında meb istemediğim için burdayım zor evet ama ben memnunm

sessiz bey
Aday Memur
11 Kasım 2015 12:40

fatmakturk15

Hocam Aspb de hangi birimdesiniz? Çalışma şartları nasıl? ek ders , maaş vs nasıl ?en önemlisi ortam nasıl? kurum havası var mı? yoksa lakait bir ortam mı? Geçmeyi düşünenlere yardımcı olursanız sevinirim.

fatmakturk15
Aday Memur
12 Kasım 2015 11:20

çoçuk yuvasi ve kız yetiştirmede yani sevgi evi diye geçiyor ne bilim ben memnunum yani ek dersi tam alıyorum 2700-2800 maaş artı nöbetçi amir olarak nöbet tutuyorsunz ordan ek bi ücretde geliyor maaş konusunda iyi..o ortamı oluşturmak size kalmış.. ben bu bakanlığı seviyorum meb tutuyordu ama yazmadım çok dediler hata yaptın diye ama öyle düşünmüyürm evet tatil yok sekiz saat çalışıyorm ama acil bi durumda nöbet iznide kullanıyorsun .

reign
Aday Memur
12 Kasım 2015 20:29

meb yarim gun ayni maas arkadaslar.ogretmenlik disi Biraz da her isi yapiiyorsunuz.

sessiz bey
Aday Memur
13 Kasım 2015 10:27

Çok sağolun hocalarım. genelde hangi branştan hocalarımız var...

fatmakturk15
Aday Memur
13 Kasım 2015 10:50

Alımlarda okul önc özel eğitim gibi branşlardaan tercih yapılıyor önceki alımlarda snıfcı mat alınmş

bizimselim
Genel Müdür
15 Kasım 2015 00:23

meb maalsef velilerin oyuncağı olmuş..mebde idareci kahrı veli kahrı çekeceğinize aspbde en azından idareci kahurı çekersiniz.

fatmakturk15
Aday Memur
16 Kasım 2015 17:03

yani katılıyorum .. aspb den memnunum

öğr_kendir
Aday Memur
21 Kasım 2015 22:12

Aile bakanlığı taşra teşkilatında öğretmen kadrosunda çalışmaktayım ,kurum çocuk yuvasını ve yetiştirme yurdunu kapattıktan sonra bizim öğretmenlik eğitim boyutu da bitti,çocuk evlerine de bekarları vermiyorlar adamı olanları da yatırmasını biliyorlar,şimdi uzman gibi çalışıyoruz ama bu işlerin sonu yok,meb öğretmenliğe geçmek için iki defa başvurdum ,meb in genel atamaların yüzde ir kadro açıyor ona da 30 kadro düşüyor en son atanan 10 yıllık öğretmen gidebiliyor,aile bakanlığında öğretmen kadrosundayım meb te de öğretmen kadrosunda olucam ,torpil buldum kılıfını nasıl olacak,dilekçe versem buradaki müdürlerin haberleri olsun istemiyorum.Yol yöntem nasl olur diye düşünüyorum ve yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi