Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Haziran 2015 04:39

2015 Ağustos Özür Grubu İl ve ilçe Emri Uygulanmalı

bunun için Bakanlık önceden açıklama yapmalı

arkadaşlar biliyorsunuz şubatta il ve ilçe emri son 3-4 gün önce kala bakanlık açıklma yaptı ve o zamana kadar yerleşmeyen öğretmenler stres yaşadı. Bunun yaşanmaması için 2015 Ağustos özür Grubu atamasında il ve ilçe emrini yapmalı ve tercih öncesi il emri olacağını klavuzda belirtmelidir. SESİMİZİ DUYURALIM VE BAKANIMIZ DAN MÜJDEYİ BEKLEYELİM. Önceden stres yaşamayalım. 2015 Şubatta il emri olduysa 2015 AĞUSTOSTA DA İL EMRİ OLMALIDIR.

BuyJuva
Daire Başkanı
20 Haziran 2015 07:22

kesinlikle gündeme gelmesi gereken bir konu.

atama zaten ağustosun sonunda okul açılmadan hemen önce yapılıyor,

iki ay boyunca stres yaşıyoruz, hiçbir plan yapamıyoruz.

nix33
Şef
20 Haziran 2015 09:20

evet bu konunun gündeme gelmesi gerekiyor

sınıf40
Aday Memur
20 Haziran 2015 09:38

önceden söyleseler zaten evimizi toplar gideriz şimdi bekliyoruz böyle eli kolu bağlı

20 Haziran 2015 11:02

Bu stresi 6 yıl önce Yaşadım.tekrar yaşamamak için uzun süredir tayin istemedik.şimdi il dışı eşime çıktı,bana bir yer gelmedi.şimdi tekrar sigaraya başlamazsam iyi.bu stres insanı yiyip bitiriyor.şimdi bir de çocuğumuz var 2 Yaşında.stres 2 kat arttı.lütfen bu Ramazan Ayında insanların Yüreğini ferahlatacak Uygulamaları hemen bizlere bildirseler.bir yol çizsek.il-ilçe emri var mı,yoksa ilişiğimizi kesmeden özür tayin isteyebilecek miyiz.arkadaş çıkmazsa en azından eşimde tayini iptal ettirebilecek mi?çok zor bir şey olmasa gerek.artık ev Taşıma işini geçtim.illaki o hallolur.tabi onunda binbir türlü derdi tasası var.ama evlattan eşten ayrı kalmak düşüncesi insanı yıkıyor.

mazıke
Şef
20 Haziran 2015 11:03

evet hocam il ve ilçe emri duyurulmalı

nix33
Şef
20 Haziran 2015 11:04

hangi ile isteyeceksiniz hocam?

sadecelavinia, 9 yıl önce

Bu stresi 6 yıl önce Yaşadım.tekrar yaşamamak için uzun süredir tayin istemedik.şimdi il dışı eşime çıktı,bana bir yer gelmedi.şimdi tekrar sigaraya başlamazsam iyi.bu stres insanı yiyip bitiriyor.şimdi bir de çocuğumuz var 2 Yaşında.stres 2 kat arttı.lütfen bu Ramazan Ayında insanların Yüreğini ferahlatacak Uygulamaları hemen bizlere bildirseler.bir yol çizsek.il-ilçe emri var mı,yoksa ilişiğimizi kesmeden özür tayin isteyebilecek miyiz.arkadaş çıkmazsa en azından eşimde tayini iptal ettirebilecek mi?çok zor bir şey olmasa gerek.artık ev Taşıma işini geçtim.illaki o hallolur.tabi onunda binbir türlü derdi tasası var.ama evlattan eşten ayrı kalmak düşüncesi insanı yıkıyor.

mazıke
Şef
20 Haziran 2015 11:05

hocam aynı konuyla ilgili 147 ye başvurdum, siz de başvurun

bu durumu anlatın ve beklentilerinizi söyleyin

20 Haziran 2015 11:05

Manisa sınıf isteyeceğim.

nix33
Şef
20 Haziran 2015 11:06

inşallah hayırlısı olur hocam aynı durumdayız

Manisa sınıf isteyeceğim.

20 Haziran 2015 11:14

Büyük Olasılık olur,ama olmama fikri ufakta olsa insanı strese sokuyor.umarım Hayırlısı olur,eğer olmayacaksa da önceden insanlarbilgilendirilmeliler.

20 Haziran 2015 11:40

Bu konu ile il dışında yaptığımız Mücadele'yi özür durumda da yapmalıyız. Twitter üzerinden Yusuf tekine isteklerimizi her gün bildirelim. Mutlaka dikkatini çekecektir.

nix33
Şef
20 Haziran 2015 12:12

evet bencede tweet yağmuruna tutmak gerekir geçen sene arkadaşlar iyi çalışıp il/ilçe emrini aldılar bu sene sıra bizde inşallah

gazili46
Aday Memur
20 Haziran 2015 12:20

il ilçe emri konusunda bi açıklama yapılmalı ve özür ataması öne çekilmelidir

gazili46
Aday Memur
20 Haziran 2015 12:21

bu konulara duyarsız kalınmaz inşallah

nix33
Şef
20 Haziran 2015 12:22

arkadaşlar ağlamayan bebeğe emzik verilmez o yüzden tweet yağmuruna başlayalım şimdiden

20 Haziran 2015 14:03

Arkadaşlar twitterdan sesimizi duyuralım. İl dışı atamalarda olduğu gibi

İnviSibl
Kapalı
20 Haziran 2015 15:37

Mecburuz aksi halde gözüm arkada nasıl derse gireyim..bıktım ya.

coğ-35
Aday Memur
20 Haziran 2015 16:10

Kseinlikle.Bizimde eşimle farklı illere çıktı.Ben kendi atamamı iptal ettireceğim.Ancak eşimin yanına gidemezsem diye korkmuyor değilim.Üstelik 2 yaşında da bir bebeğimiz var Allah yardımcımız olsun.

İnviSibl
Kapalı
20 Haziran 2015 16:23

Çok zor günler bizi bekliyor. İnşallah il/ilçe emri çıkar yoksa bittik

gazili46
Aday Memur
20 Haziran 2015 16:48

ilçe emrinin bir an önce duyurulması ve özür grubu atamalarının öne çekilmesi için bastrlm

Toplam 1234 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi