Editörler : supporters.
21 Haziran 2015 16:17

Önceki sınavlara girip başarılı olanlar sebebiyle kontenjana takılıp mülakata

çağrılmayanların bu durumunun bu kazananlar sebebiyle osym sitesinde güncelleme yapılması gerektiği inancını taşımaktayım..ve konumum silinmesine de anlam verememekteyim...hakkınızda haklı olarak şüpheye katılıyorum silmeniz halinde...taraflılığınıza kanaat getireceğim...

aaburcu
Aday Memur
21 Haziran 2015 16:18

konunun buradan silinmesi halinde biizzat bakanlığa ileteceğimden emin olabilirsiniz..

aaburcu
Aday Memur
21 Haziran 2015 16:25

düşünün ki kazanan arkadaşlar mülakata gitmiyor ve dolayısıyla mülakata çağrılması gereken yedek bir liste daha oluşturulmalı...çünkü kazananlar haliyle mülakata gitmeyecekler...bunun yanısıra barajı geçip de kontenjana takılanlar için bir güncellemede haklılık payı oldukça yüksek...

aaburcu
Aday Memur
21 Haziran 2015 17:26

Arkadaslar benzer bu durumda olanlar neredesiniz...cidden konunun üzerinde durulması halinde gelişme olacagı muhakkak...sizleri bu baslik altina bekliyorum...

aaburcu
Aday Memur
22 Haziran 2015 23:14

Arkadaslar konunun guncel kalmasini saglayalim..

Yzzyy
Aday Memur
23 Haziran 2015 01:39

Değişmesi gereken o kadar çok şey var ki bilmem buna sıra gelir mi

hakimolmakistiyor1
Aday Memur
23 Haziran 2015 01:48

ben 2 3 sırayla idariyi kacırdım adlıyı acıklamıs olsalardı emnımkı onumdekı 20 30 kısıy gecmıs olurdum ama sanmıyorumkı bunla ılgılı bır sey yapılsın.

aaburcu
Aday Memur
23 Haziran 2015 13:05

Olsun arkadaşlar..sonuc itibariyle ortada boylesi de bir sorun var gorulmesi gereken..

hakimolmakistiyor1
Aday Memur
23 Haziran 2015 22:35

yani pgm sitesinde lısteler yayınlanmıs zaten artık cok gec dıyebılırız.

aaburcu
Aday Memur
23 Haziran 2015 23:01

Neden gec olsun..belki de benim actigim konuya dikkati cekmisler gormek istemislerdir gercekligimizi

aaburcu
Aday Memur
24 Haziran 2015 23:49

Bugünkü toplantı bu konumuza dair de olabilir...bilginize..

hakimolmakistiyor1
Aday Memur
25 Haziran 2015 03:16

ben sınav acıklandıktan ıkı gun sonra durumu sormak ıcın hakim adaylıgı sube mudurlugunu aramıstım byle bır seyın cok mumkun gozukmedıgını soylemıstı.

keske dedıgınız olsa 4 sırayla mulakata kalamadım dusunun ıdarı hakımlıkte ama bakalım

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi