Editörler : "eskiyara"Pangaea
«34567891011121314»

boğarık
Aday Memur
14 Şubat 2007 16:53

bu uygulamanın acilen ilköğretimde aylık karşılığı okutacağı dersler şeklinde düzeltilmesini ve sınava müracaat yapabilmemizin sağlanmasını ısrarla bekliyoruz.

ulvimetin
Aday Memur
14 Şubat 2007 18:26

Arkadaşlar,zaman hızla ilerliyor;lakin hiçbir gelişme yok.Boğarık isimli arkadaşın belirttiği gibi genelgedeki ''atama alanı''ifadesinin ''aylıkla okutacağı ders''şeklinde değiştirilmesini bekliyoruz.Beklemek de çözüm değil galiba.Başvurular haftaya bitiyor.Sendikaların da umurunda bile değil.Sendikalara yazılar yazdık;ama hiçbir girişimde bulunmadılar galiba.Eğer girişimleri olsaydı en azından adreslerine yazdığımız e-maillere cevap verirlerdi.Temsen adlı sendikaya da teşekkürler.

fuzuli3
Aday Memur
14 Şubat 2007 20:29

güncel

boğarık
Aday Memur
15 Şubat 2007 18:55

güncel.bekliyoruz

boslaff
Kapalı
15 Şubat 2007 22:05

arkadaşlar tarih atama alanındayım,,, başvurunun ilk günlerinde atama branşınız uygun değildir yazısı vardı ,,, ama şu an bildiğim kadarıyla bu sorun ortadan kalktı ve başvurum yapılabiliyor... bilgilerinize,,,başarılar

boslaff
Kapalı
15 Şubat 2007 22:08

arkadaşlar atama branşı lise olan ama ortaoğretimde görev yapmayanlar için bir gelişme var mı balanlık müffettişliği için,,, bilgi sevgiler...

ali-ata
Aday Memur
15 Şubat 2007 22:11

Ali Baba da girsin.

Bizim okulun hizmetlisi de girsin

boslaff
Kapalı
15 Şubat 2007 22:15

orta öğretimde görev yapma mışız, başvuryu kabul etmiyorlar... ama edebiyat branşında böyle bir ayırım yok neden acaba???

ve bu konu sence düzeltilir mi?

neo33
Kapalı
15 Şubat 2007 23:03

edebiyat branşında böyle bir ayrım olmadığını nerden öğrendiniz biz ilköğretim müfettişliğine başvuramadığımız göre sanırım ortaöğretimde çalışmamış olanlarda başvuruda bulunamaz

çokyazık
Şef
15 Şubat 2007 23:07

Bakıyorumda hizmetli olarak sen de haklarını arıyorsun ali ata bak

barracuda123
Aday Memur
16 Şubat 2007 01:08

arkadaşlar tarihten basvuru hıc de dedıgınız gıbı az deıl.kusura bakmayın ama orda dusunduklerınız gıbı gıtmıyor her sey

mahmut aloğlu
Kapalı
16 Şubat 2007 10:11

Arkadaşlar, sınavda 625 sayılı kanundan değil, onun yerine yeni çıkan 5580 sayılı kanundan soru çıkacağı Teftiş Kurulu'nun sayfasında belirtilmiş. Bilginize.

boslaff
Kapalı
16 Şubat 2007 14:53

neo 33. galiba genelgeyi okumamaışsın... genelge de acık bir şekilde yazıyor. ve ortaöğretim atamaya dahilim ve sen de git ilköğretim müfettişliğine başvur. çünkü biz tarihçiler başvurabiliyoruz.

boğarık
Aday Memur
16 Şubat 2007 17:03

ali-ata bu başlığı başka amaçlar için alet etme.seviyeni gösterme.merak eden yok.

fuzuli3
Aday Memur
16 Şubat 2007 17:35

Boslaff rumuzlu hocam şu an ilköğretimde mi lisede mi çalışıyorsunuz.Atama alanı tarih demişsiniz de.Bildiğim kadarıyla atama alanı tarih olan başvuramıyor.Acaba değişiklik mi oldu?Cevaplarsanız sevineceğim.

ulvimetin
Aday Memur
16 Şubat 2007 17:49

Arkadaşlar, artık haftayı beklemekten başka çaremiz kalmadı.Ümitlerimi yavaş yavaş kaybediyorum.Bu iş olmayacak galiba.Yapılan uygulamayı anlayabilmiş değilim.Ayrıca seviyesiz yazılara da cevap vermeyelim.Kimsenin hakkını da gasbetmiyoruz.Sadece şuna itirazımız var:Lisede görev yapan resim ,müzik, beden eğitimi,ingilizce,din kültürü ahlak bilgisi branş öğretmenleri girebiliyorken tarih,edebiyat,coğrafya,fizik,kimya,biyoloji,matematik branşı öğretmenleri başvuramıyor.Eğer lisede görev yapan herkes giremiyor dense diyeceğimiz bir şey yok.

l

neo33
Kapalı
16 Şubat 2007 22:16

mahmut hocam gerçekten size minnettarım bu durumdan haberdar değildim ve ben daha sınava girmeden kaybetmiş olacaktım çok ama çok teşekkür ederim.saygılarımla

fuzuli3
Aday Memur
17 Şubat 2007 22:42

Arkadaşlar,birikimlerinizi başka alanlarda değerlendirmeyi deneyin.Anlaşılan o ki teftiş ve rehberlik konusunda bakanlık lise ile ilköğretimi birbirinden tamamen ayırmış.Çalıştık,hazırlık yaptık,ama müracaat edemedik.Nasipten fazlası olmuyor.Müracaatların bitimine bir hafta kaldı.Bu saatten sonra bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum.Ayrıca sınava giren arkadaşlara da başarılar diliyorum.Lisede çalışan arkadaşlar-ben de dahil- eğer bu işe gönül verdiyseniz siz de Bakanlık müfettiş yardımcılığı sınavının açılmasını bekleyin. Bu sene geçti.Önümüzdeki yıllarda dereceniz ve yaşınız tutarsa ve fikirlerinizde bir değişiklik olmazsa.Birde şunu söylemek istiyorum:Bir şeyi fazla istememek lazım.Ayrıca dereyi görmeden de paçayı sıvamamak.

boğarık
Aday Memur
18 Şubat 2007 22:47

güncel

fuzuli3
Aday Memur
19 Şubat 2007 16:29

güncel

Toplam 1011 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük