Editörler : supporters.
22 Haziran 2015 14:56

sonbaharda sınav olmama ihtimali

Merhaba Arkadaşlar,

mevcut siyasi atmosferden dolayı bu yıl için yeni sınav açılmama ihtimalinden söz ediliyor bilgisi,duyumu olanları paylaşmaları için davet ediyorum.Lütfen zaten 30 mayıs gibi bir sınavı kaçırdım bari yeni sınav için umudum kalsınnn.

personang
Aday Memur
22 Haziran 2015 19:07

Sonbaharda sınav açılacak diye düşünüyorum. Duyum, bilgi değil, sadece tahmin.

kuzukoala
Aday Memur
24 Haziran 2015 12:06

arkadaşım duyumum yok ama ben de sınav açılacağını düşünüyorum. mevcut siyasi atmosfer,

mevcut iktidar, ya da mevcut ne kadar şey varsa her zamankinden daha çok hakim savcıya

ihtiyaç duymaktadır kanaatimce ve bu nedenle sene ortasında yapılması sürpriz olan (30 mayıs)

bir sınav bile yapılmışken , doğal seyri içersinde yeni bir sınavın sene sonunda yapılmayacak

olmasına , planlanmamış olmasına ihtimal vermiyorum.(kaldı ki verilen sözler filan vardı, 5000 hakim savcı alınacağı şeklinde..). şimdiden sadece gezme tozma olaylarından fedakarlık yaparak

sadece hafta sonlarını bile değerlendirirseniz sınav ilanı geldiği zaman tempoyu artırarak konuları çok rahat yetiştirmiş olur ve sınav stresi yaşamazsınız.

kolay gelsin alın teri döküp sınavlara hazırlanan, kazanan ama mülakattan elenen ,azıcık sarsılan ama toparlanmasını bilip bir kez daha deneyen bir kez daha deneyen arkadaşlara..

ilk defa girecekler size de kolay gelsin ;)

İNFAZCI06
Şef
24 Haziran 2015 12:27

bende yapılacağını düşünüyorum. çalışalım arkadaşlar

nemesis_c
Aday Memur
24 Haziran 2015 13:00

Ben bu siyasi ortamda sınav açılsa da eskisi gibi kararlı ve yüksek alımlar olmayacağı kanaatindeyim

kuzukoala
Aday Memur
24 Haziran 2015 13:28

son bir 1500 lük alım daha olur sanki ama sonrası üç hanelere iner..

sirine81
Memur
24 Haziran 2015 16:07

hadi hayırlısı inşallah Türkiye de herşey mümkün göründüğü için düşünmüyor değilim ama gerçekten yavaş yavaş çalışmanın kimseye zararı olmaz.ilk hangi dersten başlayalım yada şöyle sorayım:kitap mı çalışalım yoksa dershane notlarından çalışıp tekrar mı yapalım ?

İNFAZCI06
Şef
24 Haziran 2015 16:18

bol soru çözümü

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi