Editörler : crops35
24 Haziran 2015 11:21

Atandığım okul müdürü rampayı kendin yaptır dedi

Arkadaşlar bugün görev yerim belli oldu, yürüme engelliyim, merdiven çıkamıyorum;

bugün hem biraz okulu incelemek, hemde çalışacağım kişilerle tanışmak için okula gittim, okulda rampa var ama bırakın tekerlekli sandalye ile çıkmayı o kadar dik ve kayganki parktaki kaydıraklar daha az kaygan.

Müdürle görüştüm arabanı içeriye park edemezsin dedi, dışarıda da yer yok zaten dar bir yol dedi, ve bizim anakolunda sana göre iş yok dedi sanki özel işyeride ben işe başvuruyormuşum gibi konuştu peki tamam dedim rampa ne olacak ödeneğimizz yok okuda sen yaptır dedi şok oldum, bunları diyen bir okul müdürü, uyku yok, şu ramazan gününde sinir stres içerisindeyim

erolcan007
Kapalı
24 Haziran 2015 11:33

Okulun adı Müdürün Ad soyad adres yaz bi iletişime geçelim.

24 Haziran 2015 11:42

yazamam , işyerimi kapattım atandığım için evliyim çocuğum var binaya sürünerekde girmek zorunda kalsam çalışacağım

isyankar0001
Kapalı
24 Haziran 2015 12:18

ALLAH yaşadığın hayatın aynısını o müdürün çocuklarına yaşatsın .sanki babasının özel şirket ulan madem o okulda rampa felan yok sana göre işte yok ne diye seni okula verdiler başka okula vereydi ..kardeşim kesinlikle rahat ol hiç bir bok yiyemez o müdür Hakk'ını ara sana söylediklerini direk valiliğe şikayet et .işten çıkaramaz o kadar basit degil işten Çıkarma o kadar basit olsaydı piyasada engelli kalmazdı şu anlattıklarına benim canım sıkıldı vallaha ..

tadbikci
Şef
24 Haziran 2015 12:20

sadece okula dilekce ver. Yazılı olarak. gereğini yapmak zorunda.

24 Haziran 2015 12:32

Sanki kendi cebinden verecek parayı.

O kişi amiriniz olacak maddi imkanınız varsa rampayı yaptırmak en mantıklısı gibi ama iş inada binerse yaptırmak zorunda çünkü atandığınız yerin fiziksel şartlarını size uygun hale getirmek müdürün sorumluluğundadır.

Zaten EKPSS nin amacı biz engellilere pozitif ayrıcalıkla yapabileceğimiz işlere yerleştirilmemiz.

Tabi anlayana...

ugurcvk
Şef
24 Haziran 2015 13:01

BirTekSen rica ediyorum bak bana okulun ismini ver veya okul mudurunun adini soyadini ver onu ziplatirim orda ankaradayim ben bakanliktan bi aratiyim ben onu bakalim sonra ne bok yiyecek serefsiz

hakkindanHayirlisi
Aday Memur
24 Haziran 2015 14:31

kardesim pA±sA±rA±k olma sakin..sen hakkinla puaninla azminle kazandin.. o nasil bir mudurluk ki seni seni rampasi olmayan okula vermisler veriyorsan da yaptiracaksin o rampayi kardesimmm .aldigim iki kurus parayi da rampayami vereyim
24 Haziran 2015 14:54

arkadaşlar sağolun destekleriniz için , memur oldum diye sevinmem gerekirken uğraştığım şeyler gerçekten çok üzücü, ama üzüldüğüm konu bir müdür böyle cahil, bu kişi müdür olmuş, kendi başınada gelebileceğinin farkında değil

24 Haziran 2015 16:02

Okulun adını, müdürün adını ugurcvk ya mesaj at. Gereğini yapacam diyor.

Belkide baştan böyle yapman senin için ileride daha iyi olur. Müdür sana karışmaz. Diğer türlü seni sindirip uzun yıllar başın ağrır.

Şunuda unutma kimse engellileri yapamayacağı bir işi yapmaya zorlayamaz. Zorlasa bile yapmıyorsun die hakkında işlem yapamaz.

Komik.Retikulum
Genel Müdür
24 Haziran 2015 16:47

Okul adı ile durumu belgeleyen bir resmi http://www.engellihaberleri.net/iletisim/ bölümüne gönderiniz. Konu ile ilgili özet bir bilgi de yazdığınız takdirde konuyu ana sayfada manşet haber olarak yayınlarız.

24 Haziran 2015 17:09

arkadaşlar yeni atandığım ve ihtiyacım olduğu için korkuyorum açıkçası burdan paylaşmaktan ama bu demek değil ki mücadele etmeyeceğim, allahın takdiri bu en korktuğum başıma geldi , kızımıda bu okula göndermiştim ve binaya giremediğim için veli toplantısına katılamamıştım kızım çok üzülmüştü, kaderin cilvesimi desem yani anlıyacağınız ben burda çalışmasam bile benim gibi kaç engelli veli kapıdan dönmüştür

Karargahx
Daire Başkanı
24 Haziran 2015 17:35

neyden korkuyorsun onu anlatsana bi ? korkması gereken birisi varsa oda okul müdürü sen değilsin ver isimi ayrıca bimere falanda yaz o kimki seninle öyle konuşuyor omu vericek senin maaşını ? korkarsan hep o adamın seni ezmesine zemin hazırlarsın bakanlıktan birisi onu telefonla arayıp 2 laf etse sırtında taşır seni okula korkma bukadar.

bvzxczxzcxzcx
Müsteşar Yardımcısı
24 Haziran 2015 17:54

böyle durumda fevri davranmak en sakıncalı hareket olur.haber yapmakta aynı şekilde sakıncalı.

çünkü bir devlet personelinin bir davranışı veya düşüncesi tüm devleti bağlamaz.burda müdürün işgüzarlığı şu olmuş.''kendin yaptır'' demesi.okulun ödeneğinin olmaması çok normal.okulların genel sıkıntısı bu.ama personeline durumunu anlatan bir dilekçe yaz,bizde ilçe veya il meme bildirelim demesi gerekirdi.işte bu yazıya eğer hakikaten kendisi yaptırsın manasına gelen bir cevap gelirse ödenek yetersizliğinden dolayı.işte o zaman haber yapılabilcek birçok yerde haber yapılmalı.yada uygun bir yere nakli gerçekleştirmeli arkadaşın.

24 Haziran 2015 18:23

Tamamen katılıyorum. Fevri davranmak çözüm olmayabilir.

İsim verilmeden bu durum haber yapılmalabilir. Bu sorun sadece bu arkadaşın başında olan bir sorun değil. Bu olayı genel olarak haber yapmak çok faydalı olacaktır.

Hatta okul ismi verilmeden bu okulun fotosu çekilip haber metninin yanına iliştirilirse Adana'da bir okul şeklinde umarın işe yarayacaktır.

bvzxczxzcxzcx, 9 yıl önce

böyle durumda fevri davranmak en sakıncalı hareket olur.haber yapmakta aynı şekilde sakıncalı.

çünkü bir devlet personelinin bir davranışı veya düşüncesi tüm devleti bağlamaz.burda müdürün işgüzarlığı şu olmuş.''kendin yaptır'' demesi.okulun ödeneğinin olmaması çok normal.okulların genel sıkıntısı bu.ama personeline durumunu anlatan bir dilekçe yaz,bizde ilçe veya il meme bildirelim demesi gerekirdi.işte bu yazıya eğer hakikaten kendisi yaptırsın manasına gelen bir cevap gelirse ödenek yetersizliğinden dolayı.işte o zaman haber yapılabilcek birçok yerde haber yapılmalı.yada uygun bir yere nakli gerçekleştirmeli arkadaşın.

muhammet1903
Şube Müdürü
24 Haziran 2015 19:25

Allah yardimcin olsun kardesm

hadihayirlisiyla
Aday Memur
24 Haziran 2015 19:41

Beyinsiz ukela kendini beğenmiş bi yere gelince kendini bi b.k sanan sahsiyetsiz Dangalak sahsiyetsiz.... Bu mubarek gunde

muhammet1903
Şube Müdürü
24 Haziran 2015 19:41

Hemen hemen aynisi bnm de basimda adam resmen calisacaksin diyor

Koltuk deyneksiz yuruyebiliyorum ama ayagim cok agriyo yururken .surekli oturma ihtiyaci duyuyorum.Bu ise gercekten cok ihtiyacim var forumda paylasilan dilekceyi verdim .mudur bn kanun dinlemem demeye getirdi . Ne yapacagami bilmiyorum caresizim isimden olurum diye korkuyorum lise mezunuyum ayiptr soylemesi bi isi bir kere gorsem yeter gosterenden daha iyi yaparm bunu biliyor bana evrak isi vermek yerine angarya isler yaptiriyo merdivenleri cikarken canimdan can gidiyo ama bisey diyemiyorum TEK YAPABILDIGIM DUA ETMEK YA BIDAHAKI SINAVA MEMUR OLACAM YADA ENGELLILERIN MECBUR BIRAKILDIGI

BU LANET ILLET KADRONUN KALDIRILMASINI BEKLEYECEM. COK COK IYI ANLIYORUM DURUMUNU KARDESIM

24 Haziran 2015 20:59

okul aile birliği okulun engellilere uyguln kaynaştırmalı eğitime uygun hale getirilmesi için toplanan paraları müdür kişisel olarak banka faizi yaparak haksız kazanım elde ediyor diye savcılığa suç duyurusunda bulunacağım derseniz !

bırakın rampayı altınıza araba bile çeker ! :)

24 Haziran 2015 21:01

amaç dışı kişisel harcama ve masraflar yapılıyor ve kişisel olarak faiz geliri elde ediliyor diye şikayette bulunun müdürü bile değiştirisiniz !

2019 hz mehdi yemani, 9 yıl önce

okul aile birliği okulun engellilere uyguln kaynaştırmalı eğitime uygun hale getirilmesi için toplanan paraları müdür kişisel olarak banka faizi yaparak haksız kazanım elde ediyor diye savcılığa suç duyurusunda bulunacağım derseniz !

bırakın rampayı altınıza araba bile çeker ! :)

gölge71
Aday Memur
25 Haziran 2015 00:30

yazıklar olsun boyle ınsanlara.sırf buyuzden meb yazmadım

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi