Editörler : Pangaea

hulyafen
Aday Memur
26 Temmuz 2015 23:59

Gundemde olan bu sistemde okul oncesinin tekrar zorunlu olmasi ortaya cikti bu talim terbiye kurulundan cikan bir karardi.hatta degerler egitimi kapsamainda okul oncesine bazi yuklemeler yapildi yani ben gazi mezunuyum bu yil talim terbiyede gorev yapan bir hocamiiz sohbet ederken bu konuyu bi arastirin demisti son yapilan suranin basliklarini okuyun demisti ama bu sistem suan icin zaten gundemde olan bir sistem direk kesin bi aciklama yok bu arada bransim fen bilgisi meble ilgilili olan o 4+4 mevzundada cok tedirgin olmustum osym nin resmi sitesinden yalanlama yazisini kendim bizzat okudum,

sınıfçı.06
Aday Memur
27 Temmuz 2015 01:38

5.sınıflar üniversitede eğitimini almış sınıfçılara geri verilmelidir.

djkralmali, 9 yıl önce

ayrıca geçen yıl yayınlalan 4+4+4 raporunda 5. sınıfların başarı seviyesinin ne kadar düştüğünü

gör...

%35 düşmüş..

bunu ben demiyorum hazırlanan rapora netten ulaşabilirsin...

O zaman görürsün Alanında uzmanlığı...

hulyafen
Aday Memur
27 Temmuz 2015 10:44

Hala dusen bu basarinin kotu bir sistem oldugundan kaynaklandiini yaziyorsunuz... halbuki basarinin dusmesi kadar dogal bisey yok ornegin fen bilgisinde sinifci hap bilgi vere vere bi balon iki su fen ogrettigini saniyor. Fttc kapsaminda cocuklara arastirma sorgulamanin hangi tabanda nasil saglanilacagini bilsede uygulayamiyor... yillarca hap bilgi alan cocuga bilgiyi bilmeyi bulmayi sahipcikip koklendirmeyi ve en onemlisi dusunmeyi ve sonucu bulmayi ogretmek ne kadar zor ki bu basarida bundan dolayi dusuyor... aslinda bu dusus guzel seylerin habercisi... dusunen sorgulayan bulan en onemlisi buldugunu kendisi ve dunya icin uygulayan nesillere az kaldi insallah...

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi