Editörler : supporters.
27 Haziran 2016 04:44

Themis idare hukuku konu anlatımlı yeterli olur kpss-kurumlar-hakimlik için..bayram sonrası yeni baskı yapacak

savcıkrtp, 8 yıl önce
Arkadaşlar idare hukuku alanında kaynak ne önerirsiniz. Yardımcı olur musunuz ciddi kaynak sıkıntım var lütfen

savcıkrtp
Aday Memur
27 Haziran 2016 13:55

Çok teşekkürler. Nohutçunun kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Piyasada ve yorumlarda sadece bu iki kitabın ismi geçiyor mecbur ikisinden birini tercih edicem

alemden
Aday Memur
27 Haziran 2016 21:20

savaskitap.com da murat yörünge gibi aramalar butonunda arama yap

27 Haziran 2016 23:22

rica ederim..nohutçunun kitabını da kullandım ..daha ayrıntılıdır..hakimlik için daha idealdir nohutçunun anayasa-idare-idari yargı kitapları..kpss ve kurumlar için themis yeterli..ama hakimlik için ben nohutçu derim..

savcıkrtp, 8 yıl önce
Çok teşekkürler. Nohutçunun kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Piyasada ve yorumlarda sadece bu iki kitabın ismi geçiyor mecbur ikisinden birini tercih edicem

mert77777
Şube Müdürü
28 Haziran 2016 19:16

kaynak önerisi

hahamas
Aday Memur
01 Temmuz 2016 13:27

merhaba arkadaşlar. tecrübeli arkadaşlara benim için önemli bir şey sormak istiyorum. bu sene işletme fakültesi uluslararası ticaret bölümünden mezun oldum ve idari hakim olmak istiyorum. bir kursa gitmeyip eve kapanarak ders çalışmayı düşünüyorum. sınavın kasım gibi yapılacağını düşünürsek kitaplardan çalışarak kazanmak için süre yeterli mi? okulda hukuk derslerim genelde başarılıydı ve 3 ortalama ile mezun oldum.!!!!!eğer sürenin yeterli olacağını düşünüyorsanız hangi kaynaklardan sınava çalışmam doğru olur. hangi kaynakları önerirsiniz evde çalışmak için. hakimlik kampı yeterlimi. yada başka bir kaynağa mı çalışmalıyım!!!!cevap veren herkese çok çok teşekkür ederim.

Toplam 267 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi