Editörler : "eskiyara"Pangaea
01 Temmuz 2015 10:48

2. İl dışı talebine cevap vermeyen sendikadan istifa

arkadaşlar medem sendikalarımız bizi savunamıyor bizde istifa edelim bizim aidatlarımızla toplantılar yapmak güzel ama hakkımızı savunmaya gelince iş eğer hiç bir çaba göstermeyeceklerse istifa edelim bugün herkes sendikasını arayıp istifasını yapsın

01 Temmuz 2015 11:14

arkadaşlar bize sahip çıkmayan sendikaya tepkimizi gösteremiyecek miyiz

herkes sendikasından memnun mu arkadaşlar

eray79125
Şef
01 Temmuz 2015 13:07

hocam 2.ildışı ve 2. iliçi haksızlıktır

mustafa yldz
Aday Memur
01 Temmuz 2015 13:12

Neden haksızlık olsun hocam
01 Temmuz 2015 13:13

eş durumundan 30 puanla merkeze hakim kaymakam polis asker eşi olarak atanmak haksızlık değil yani

eray79125
Şef
01 Temmuz 2015 13:14

en baştan 2.ildışı yapılcak diye belirtsinler o zaman. insanlar da 2.ildışından iyi bir yere gitmeyi beklesin. geçen sene bize açılmayan yerlere, 2.ildışında bizden çok daha düşük puanlı kişiler girdi.

mustafa yldz, 9 yıl önce
Neden haksızlık olsun hocam

eray79125
Şef
01 Temmuz 2015 13:15

herkes doğuya gidecek hocam. yazdıklarıma dikkat ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız. ben de çalıştım doğuda merak etmeyin.

serdar202020, 9 yıl önce

eş durumundan 30 puanla merkeze hakim kaymakam polis asker eşi olarak atanmak haksızlık değil yani

01 Temmuz 2015 13:19

sistem yanlış hocam 4 lü sisteme geçerken zihinsel engellilere geçenlerden birçok kişi geri sınıf öğretmenliğine dönüleceğini biliyordu ve geri dönüş yaptıktan sonra rabbim hakkımızda böyle istemiş gibi yorumlar yapanlar oldu şu mübarek ramazan gününde ne demek lazım bilmem ama ALLAH herşeyi görüyor biliyor

eray79125
Şef
01 Temmuz 2015 13:25

meb'de her şeyin bi standartı olmalı hocam. 4+4+4' geçerken hiçbir sınıf öğrt. mağdur olmayacak diyenler bugün arkamızda durmayanlardır. toplu sözleşmede bizi satanlar bugün bizim arkamızda durmayanlardır. herkesin biraz taşın altına elini koyması gerek. devir kendisini düşününlerin devri. insanlar ''bana dokunmayan yılan bin yaşasın'' mantığında olduğu sürece hiçbir gelişme sağlayamayız.

serdar202020, 9 yıl önce

sistem yanlış hocam 4 lü sisteme geçerken zihinsel engellilere geçenlerden birçok kişi geri sınıf öğretmenliğine dönüleceğini biliyordu ve geri dönüş yaptıktan sonra rabbim hakkımızda böyle istemiş gibi yorumlar yapanlar oldu şu mübarek ramazan gününde ne demek lazım bilmem ama ALLAH herşeyi görüyor biliyor

vakum
Genel Müdür
01 Temmuz 2015 13:48

eğer mağduriyetinize sessiz kalan bir sendikaya üye iseniz bir dakika durmayın istifa edin.

01 Temmuz 2015 13:50

hocama katılıyorum resmen bizimle alay eder gibi yapılan açıklama ben vicdanıma yediremedim şahsen

vakum, 9 yıl önce

eğer mağduriyetinize sessiz kalan bir sendikaya üye iseniz bir dakika durmayın istifa edin.

01 Temmuz 2015 16:49

sendikası ile görüşen var mı

lalinela
Aday Memur
02 Temmuz 2015 17:07

Arkadaşlar, TES,EBS,ES ve AES sendikalarına baskı yapalım, mail,faks ve tweet atalım.EBS nin başvurusu çok komikti düzelttiklerini söylediler. yinede baskı

03 Temmuz 2015 03:16

Bence senin bu forumda yorum yapman çok büyük haksızlık. Polis,asker, hakim eşleri 30 puanla atanınca haksızlık olmuyor.Ben dbakırdan memleketim elazığa 290 puanla atanamıyorsam haksızlığın en büyüğü budur.

15 yıllık öğretmenim.100 km ötede şehir merkezinde bir okulda görev yapamıyorsam birçok kişi bana haksızlık yapmıştır.Hakkımı helal etmiyorum.

Hep tayinler özür grunbuna polise subaya hakime savcıya..

eray79125, 9 yıl önce

""M-_E-_R-_T-__"
Daire Başkanı
03 Temmuz 2015 08:04

ikinci ildışı kararının haksızlık olmaması için ilk atamada 80.000 öğretmen alımı gereklidir. Çünkü doğu-güneyddoğu illlerinden ortalama 40-50 bin öğretmen olası bir ikinci il dışı atama ile batıya gidecektir. Eğer hükümet, ikinci il dışını düşünüyorsa güneydoğu anadolu bölgesindeki okulların boş kalmaması için böyle bir önlem almalıdır. Önlem almadan ikinci il dışı yapılırsa haber kanallarında "öğretmensiz köy", "çocuklar öğrencilerini kaydedicek görevli bulamıyor" türünden haberlere rastlarız. Her amanki gibi madur olan bölge çocukları olacaktır.

eray79125, 9 yıl önce

newşehir
Memur
03 Temmuz 2015 19:07

ERAY79145 kesinlikle haklısın 2. il dışı ve 2. il içi adaletsizliktir.

04 Temmuz 2015 05:21

.....

Editör; başka sitelere yönelik link paylaşımı yapmayınız!

mat6327
Aday Memur
04 Temmuz 2015 12:57

2. il dışı ve 2. il içi yapılmalı destek

12 Temmuz 2015 07:23

Gordugum kadarıyla sendikalar bizden aidat alıp yöneticilerin tatil masraflarina harcıyor p.tesi sendikami arayip eger talebimize destek yoksa tum arkadaşlarımı sendikadan istifa etmesini isteyecegim hakkımızı savunamiyorsaniz aidatimida almayin haram olsun diyeceğim

gameofmeb
Aday Memur
12 Temmuz 2015 13:29

EBS milletvekili olmak isteyen yöneticilerin basamağıdır. Öğretmenle bir işleri yoktur. Göstermelik bir takım işler yaparlar hepsi bu, devlet zaten güçlü, sendikacılık güçsüzün yanında olma işi değil midir?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi