Editörler : oto-danisman-expert
02 Temmuz 2015 19:36

Clio 0.9 icon mu ibiza 1.4 style mi?

Merhabalar. Nasip olursa sifir arabam olsun istiyorum. Cok da param yok malesef. Arastirmalarim sonucu ibiza 1.4 style ile clio 0.9 aklimda kalan iki araba. Acaba kullananlar performans vb. konularda yardimci olabilir mi.

aydınkentli-92
Genel Müdür
03 Temmuz 2015 01:30

daha geçen gün ibiza style inceledim. donanım olarak clio ya çok fark atar.

sefa-67/
Aday Memur
03 Temmuz 2015 13:36

İbiza 1.4 style daha iyi gibi geliyor. Kismet hayirlisi insallah

Hukuk10
Genel Müdür
04 Temmuz 2015 15:16

ibiza çok yakar

!ulaş!
Aday Memur
01 Ağustos 2015 23:52

1.2 clio 4 aracımı satıp 1.4 ibiza referance aldim. Her ikiside 2013 model.

Clio 0.9 değildi ama kullananları biliyorum yakıtı cok ekonomik değil.clio 4 segmentine göre çok geniş bir araba c segmenti gibi koltuklari çok rahat. Kasası çok şık.Donanım adına bir araçtan ne ararsanız var.

Şanzımanı berbat motor olarak 1.2 de 0.9 da çok verimsiz ve yakıtı internette kullananlarıda araştırırsanız tam bir facia. Yol tutuşu idare eder. Yani tatmin eder.Müzik sistemi berbat. Hatta uzun yolda 90 ile giderseniz dahi motor ve rüzgar sesinden ne müzik dinleyebilirsiniz nede arkadaki yolcuları duyabilirsiniz.

İbiza bendeki model en boşodeli yol bilgisayarı bile yok. Motorunu çok beğendim. Dik rampaları 120 ile rahat çıkıyor. Yakıt clio ya gore çok az yakiyor 100 km de 1.5 litre az yakiyor.(uzun yol için söylüyorum) aracın kitapçığında lpg ye 1.4 motorun uyumlu olduğu belirtilmiş. Kaputu açin veya arabanın alrina bakın tüm malzemelerde vw ve audi blemi var. Yol tutuşu clio 4 ten kesinlille daha iyi vitesin kullanımı o kadar rahat ki hatta zevkli.direksiyon hissiyatı mükemmel. Müzik sistemi clio ya bin basar. Ne rüzgar sesi ne yol sesi nede motor sesi uzun yolda rahatssızlık vermiyor. Çok memnun kaldım güven veriyor.

Yanlız clio 4 ün en baz modeli joy ibizanin en dolu modelinden donanım olarak daha çok özellik barındırıyor. Bunuda dikkate al. Koltukları ibizadan sanki daha rahat ve büyük. Uzun boylu isen bunu dikkate al.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi