Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Temmuz 2015 18:15

Eşimin tayini çıkmazsa

Arkadaşlar benim yayınım çıktı esimi bekliyorum eğer onun tayini çıkmazsa tayinimi iptal etme hakkım varmı bilgisi olan arkadaşlar yazar sa sevinirim

fenci erdal
Memur
03 Temmuz 2015 18:48

Kimsenin bilgisi yokmu

ab.i.bade.reng
Daire Başkanı
03 Temmuz 2015 20:35

İlişik kesmediyseniz iptal ettirebilirsiniz hocam.

fenci erdal
Memur
03 Temmuz 2015 21:09

Peki hocam her yeri yazmanız gerwkiyormu mesala çok uzak yerleri yapmayacağım ben her yeri yazmadin diye iptal hakkı vermezler diye korkuyoru m

tubaş
Şube Müdürü
03 Temmuz 2015 23:53

Hocam her yeri yazmak zorunda değilsiniz.tecrube ettik biz

ab.i.bade.reng
Daire Başkanı
04 Temmuz 2015 00:14

Bir tane yazsanız da olur, kimse size niye her yeri yazmadın diyemez. Sonuçta aynı ilde olacaksınız ama biriniz anyada biriniz konyada olun denemez.

elifogretmen
Aday Memur
04 Temmuz 2015 00:28

hocalarım emin misiniz bu "her yeri yazma "hususunda?? Bize il milli eğitim; özür atamasında her yeri yazdıktan sonra tayinin çıkmazsa, eşin il dışı atamasını iptal edebilir dediler. Kimin dediğine göre hareket edeceğimizi şaşırdık.

"tubaş" hocam tecrübe ettik derken neyi kastettiniz? özür grubundan her yeri seçmediğiniz halde eşiniz il dışını iptal mi etti???

Umarım sizin dediğiniz doğrudur...

tubaş
Şube Müdürü
04 Temmuz 2015 08:00

ever hocam bize bakanliktan demislerdi iptal olmaz diye ama oldu

fenci erdal
Memur
04 Temmuz 2015 09:51

Editörler ne düşünüyor bu konuda aceba

tubaş
Şube Müdürü
04 Temmuz 2015 10:34

fenci erdal hocam editrlerin ne düşündüğünün bir öenmi yok. biz tecrube ile öğrendik.

"eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeye gerek yok" diye bir söz v ardır. fazla kurcalmayın bence.istediğiniz yeri yazın istemedğinizi yazmayın.biz de aynı dönemden geçmiştik.kaldı ki o zöan iptal hakkı yoktu şimdi zatren gerekçesiz iptal hakkı var.

zira editörler bu konudaki o küçük detayın da milli eğitimin ciddiyetine halel getirdiğini düşünebilirler.

tubaş
Şube Müdürü
04 Temmuz 2015 10:35

şu başlığı bir okuyun isterseniz 2 yıl önce sizinle aynı durumu yaşamıştık.

http://forum.memurlar.net/konu/1865489/

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi