Editörler : Pangaea
05 Temmuz 2015 12:51

Tercihlerimi yorumlar mısınız?

hemşirelik lisans mezunuyum 70 puanım var .sıralamam 5672 .lütfen yoruımlar mısınız?

trabzon

kocaeli

sakarya

sinop

bolu

adana

sivas

gaziantep

ege üniversitesi

dokuz eylül üniversitesi

konya

erzurum

erzincan

yozgat

kars

gümüşhane

mardin

batman

ığdır

şanlıurfa

van

istanbul anadolu

istanbul avrupa

çanakkale üniversite

kjocaeli üniversite

düzce üniversite

giresun üniversite

tekirdağ üniversite

zonguldak üniversite

edirne üniversite

ismail9696
Daire Başkanı
05 Temmuz 2015 12:52

buralar karışır gibi duruyor aga...

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2015 12:52

o sıralamayla gelmez sen bidaha gir kpssye

05 Temmuz 2015 13:03

Urfa hayırlı olsun

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 13:11

:D arkadaşım kasımda en kötü yerleşirim ben :D ben bu atamadan bahsetmiştim.zaten haziranda 4000 alım var hemşirelikte .ama yine de yorumun için teşekkür ederim

Civil.Müh, 9 yıl önce

o sıralamayla gelmez sen bidaha gir kpssye

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 13:12

buralar karışır gibi derken ?

ismail9696, 9 yıl önce

buralar karışır gibi duruyor aga...

Muayene Memnunu
Aday Memur
05 Temmuz 2015 13:36

Hani 2 Türkçe 2 matematik netiyle 70 puan alıp atanacaksın ya. Millet 85-90 puanla atanmak için yırtınıyor ya o açıdan.

semih44360, 9 yıl önce

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 13:45

dostum haklısın ama yapılabiecek bişey yok.ben de isterim bütün kardeşlerim atansın.herkes o kadar netle atansın .ama yapılabilecek bişey yok düzen bu.

Muayene Memnunu, 9 yıl önce

Hani 2 Türkçe 2 matematik netiyle 70 puan alıp atanacaksın ya. Millet 85-90 puanla atanmak için yırtınıyor ya o açıdan.

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2015 14:00

Bende zaten 4000 alıma istinaden yerleşemezsin dedim. Hem kasıma bel bağlama geçen kasımda da alım olmadı. Sen en iyisi yazıl bir dersaneye başla ders çalışmaya.

semih44360, 9 yıl önce

:D arkadaşım kasımda en kötü yerleşirim ben :D ben bu atamadan bahsetmiştim.zaten haziranda 4000 alım var hemşirelikte .ama yine de yorumun için teşekkür ederim

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 14:18

kasım olmazsa haziran var :) her türlü ben bu puanla atanırım 2016da da olsa atanırım. Belli ki pek bilginiz yok bizim atamalar hakkında

Civil.Müh, 9 yıl önce

Bende zaten 4000 alıma istinaden yerleşemezsin dedim. Hem kasıma bel bağlama geçen kasımda da alım olmadı. Sen en iyisi yazıl bir dersaneye başla ders çalışmaya.

ismail9696
Daire Başkanı
05 Temmuz 2015 14:28

artık kpss ye girenler başta öğretmen olmak üzere sağlıkçılara karşı fena kuruldular. ha bunda sizin suçunuz günahınız belki minumum düzeyde ya da hiç yok ama öğretmene 35bin sağlıkçıya 10bin kadro verip geri kalan 3milyon adaya 3 bin kadro verilince ister istemez insanlar öğretmen ve sağlıkçılara karşı anlayışlı yaklaşamıyor....

semih44360, 9 yıl önce

ysfckr
Şef
05 Temmuz 2015 15:27

Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum 70 puanla atansam utancımdan işbaşı yapamazdım. Yapsam aldığım para hakkım mı diye sorgulardım. Bunu gerçekten vicdanlı insanlar anlayabilir o yüzden anlamanızı beklemiyorum :)

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2015 15:32

Eşim sağlıkçı tam tersi bildiğim için atanamazsın diyorum. Hem sen 2015 kasım olur olmadı haziran olur o da olmadı 2016 olur demeye başlamışsın bile :) sen en iyisi yazıl dersaneye şimdiden.

Burası Türkiye kesin diye bişey yok yarın ne olacağını kimse bilemez. Puanın altı üstü 70. Yani benim gibi 92 alsan anlarım da o puanla kesin diye bişey yok be kardeşim. Eşşeğini sağlam kazığa bağla yazıl dersaneye bana dua edersin sonra :)

semih44360, 9 yıl önce

kasım olmazsa haziran var :) her türlü ben bu puanla atanırım 2016da da olsa atanırım. Belli ki pek bilginiz yok bizim atamalar hakkında

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 15:51

saçma sapan konuşma . siz de ygsde çalışın bizim aldığımız puanları alın.gelin sağlığa böyle saçma

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 15:55

siz de çalışın alın 430 puan ygs 2 den gelin sağlığa .bunun vicdanla ne alakası var. 70le atanıyoruz ama sizin gibi boş boş şeylerle uğraşmıyoruz.insan sağlığıyla uğraşıyoruz.Ayrıca siz şimdi 90 almış olabilirsiniz ama zamanında kaç puan aldınız. Gereksiz gereksiz konuşup da canımı sıkmayın.ben dde istiyorum herkes atansın ama atamaları ben yapmıyorum. devlet yapıyor.bir sorununuz varsa devlete itiraz edin bana değil.

ufukozcucecik2
Kapalı
05 Temmuz 2015 16:01

Hemşirelere kızmanın bir faydası olmaz,sistem boktan adam haklı.

semih44360, 9 yıl önce

siz de çalışın alın 430 puan ygs 2 den gelin sağlığa .bunun vicdanla ne alakası var. 70le atanıyoruz ama sizin gibi boş boş şeylerle uğraşmıyoruz.insan sağlığıyla uğraşıyoruz.Ayrıca siz şimdi 90 almış olabilirsiniz ama zamanında kaç puan aldınız. Gereksiz gereksiz konuşup da canımı sıkmayın.ben dde istiyorum herkes atansın ama atamaları ben yapmıyorum. devlet yapıyor.bir sorununuz varsa devlete itiraz edin bana değil.

Civil.Müh
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2015 16:10

Ygs puanlarından bahsetmişsin de bana yönelik söylediysen bi cevaplayayım dedim :) hemşireliğe ortalama 150.000inci sıradan adam bile girebiliyor şu an. ben girdiğimde 21.000küsür sıralamadaydım niye hemşirelik seçeyim ki taş gibi meslek dururken. Hem illa kamu olsun garanti olsun diye düşünecek olursak össde ilk 21.000e giren adam 92yi rahatça alır atanır şekil-A da görüldüğü gibi :)

semih44360, 9 yıl önce

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 16:27

sen bazı şeyleri anlayamıyorsun galiba.hemşire açığı var ki alım oluyıor.ilerde bi gün hastaneye yatarsan görürsün.hemşire başına 16-20 hasta düşüyuor .ondan sonra hemşire benimle ilgilenmiyor der yaygarayı koparırsınız.arkadaşım biraz mantıklı konuş allah aşkına ya.ayrıca 92 almışın halinden memnunsun .sıkıntın ne arkadaş.çivi gibi mesleğin var. daha ne istiyorsun işte .hayatında başarılar:....................................................................

Civil.Müh, 9 yıl önce

Ygs puanlarından bahsetmişsin de bana yönelik söylediysen bi cevaplayayım dedim :) hemşireliğe ortalama 150.000inci sıradan adam bile girebiliyor şu an. ben girdiğimde 21.000küsür sıralamadaydım niye hemşirelik seçeyim ki taş gibi meslek dururken. Hem illa kamu olsun garanti olsun diye düşünecek olursak össde ilk 21.000e giren adam 92yi rahatça alır atanır şekil-A da görüldüğü gibi :)

ysfckr
Şef
05 Temmuz 2015 16:27

Senle ne sorunum olacak benim zaten devlete isyan ediyorum. temel matematik, türkçe ve gknın yarısını zor çözen adamı ben olsam memur yapmam. Sistem bana bu hakkı verse utancımdan tercih yapmam diyorum. Zoruna gidebilir gitsin de. 60 net ya 60 :D

kesen66
Kapalı
05 Temmuz 2015 16:41

ziyaaaaaaa :)

ysfckr, 9 yıl önce
Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum 70 puanla atansam utancımdan işbaşı yapamazdım. Yapsam aldığım para hakkım mı diye sorgulardım. Bunu gerçekten vicdanlı insanlar anlayabilir o yüzden anlamanızı beklemiyorum :)

semih44360
Aday Memur
05 Temmuz 2015 16:46

sistemm sana atanma hakkı verecek de sen de tercih yapmayacaksın öyle mi :D ya bi git işine ya :D

ysfckr, 9 yıl önce
Senle ne sorunum olacak benim zaten devlete isyan ediyorum. temel matematik, türkçe ve gknın yarısını zor çözen adamı ben olsam memur yapmam. Sistem bana bu hakkı verse utancımdan tercih yapmam diyorum. Zoruna gidebilir gitsin de. 60 net ya 60 :D
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi