Editörler : ayşegül bgm

yenimezun2015
Aday Memur
06 Temmuz 2015 20:05

17-25 aralıkta yalandı, sıfırla babacımlar, gemicikler,örtülü ödeneğin seçimde kullanılması,vip torpiller hepsi yalan anıl tek gerçek sizin söyledikleriniz, tüm dünya akp ye düşman en birinci devletiz herkes bizi kıskanıyor.bizler nankörüz kıymetini bilmiyoruz akepenin affet bizi anıl

hemsiranıl, 9 yıl önce

ne olduda senin hakkına girdiler,6 ay eğitim verip ebe hemşire yetiştirmedikleri için mi,zirrat fakültesi mezunlarını 2 ay eğitimle öğreetmen yapmadıkları için mi,atama sayılarını 2 katının üzerine çıkardıkları için mi,ulan sizin dünyadan haberiniz yok,belli bazı gazetelerin iftiralarını inanıp gelip burda bişey yaptığını zannediyosunuz,yenimuzunsun çalışmaya başlarsan,inşallah başlarsın devlette anlarsın bişeyleri

hemsiranıl
Aday Memur
07 Temmuz 2015 00:09

yav he he,halen bunlara inanan varmı,ibretliksin

yenimezun2015, 9 yıl önce

17-25 aralıkta yalandı, sıfırla babacımlar, gemicikler,örtülü ödeneğin seçimde kullanılması,vip torpiller hepsi yalan anıl tek gerçek sizin söyledikleriniz, tüm dünya akp ye düşman en birinci devletiz herkes bizi kıskanıyor.bizler nankörüz kıymetini bilmiyoruz akepenin affet bizi anıl

07 Temmuz 2015 02:37

bana ekmek mi verdin su mu içirdin. bana torpil yapıp işe mi koydun ? ne hakkın geçti bana da kul hakkını helal etmiyorsun ?

hemsiranıl, 9 yıl önce

kimin günahkar olduğunu Allah bilir,ben sana günahkar demiyorum,ha eğer ben haklıysamda kul hakkım sana haram olsun.hem bu dünyada hem diğer dünyada kul hakkımdan çekesin,hep böyle sürün buralarda.çok biliyosun sen bu günah işlerini,kul hakkının önemini,sadece Allah ın bildiği konulara biliyomuş gibi açıklık getirmeyide biliyosundur.

ramcohemsir
Aday Memur
07 Temmuz 2015 07:10

arkadaslar hemsirelerin is yukune kizabilirsiniz ama hemsirelikden atanamiyorum deyip devlete kizmak gorgusuzluktur,60 a kadar dusuyor hep,calismazsan atanamazsin

Punisher3402
Aday Memur
07 Temmuz 2015 11:30

arkadaş yazdıklarını okudum da size ne yedirip içiriyorlar yav sana da homo sapiens diyorlar değil mi :D gram akıl yok la size koyun gibisiniz diyoruz da gibi değil direk koyunsunuz bir insan bu kadar aptal olamaz

hemsiranıl, 9 yıl önce

yav he he,halen bunlara inanan varmı,ibretliksin

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi