Editörler : supporters.
07 Temmuz 2015 11:05

Tecrübe belgesi

arkadaşlar merhaba, size bir sorum olacaktı; bazı üniversiteler arş.gör alımlarında başvuru belgelerinde tecrübe belgesi de istiyorlar. ben yaklaşık iki ay ücretli öğretmenlik yaptım bu da sayılır mı?

vay marsu
Kapalı
07 Temmuz 2015 13:30

hocam basvurularda MYO icin ogretim elemani alimlarinda soyle bir durum var ya yuksek lisans mezunu olmak du?mundasin ya da yuksek lisans suresi karsiliginda 2 senelik ssg dan belge gotureceksin deneyim olarak kabul edecekler

rayiha22
Memur
07 Temmuz 2015 15:04

hocam sizin dediğiniz öğretim görevlisi onda yüksek lisans mezunu olmak şartı veya iki yıllık tecrübe arıyorlar ama benim bu dediğim araştırma görevlisi alımı bunda aranan "yüksek lisans yapıyor olmak" şartını taşıyorum yani yüksek lisansım devam ediyor ama bu tecrübe belgesi olayını anlayamadım doğrusu..

vay marsu
Kapalı
07 Temmuz 2015 22:20

valla deginizi durumu ben ilk kez sizden duydum hocam.acaba MYO daki durumu mu diyorsunuz diye aciklamak istedim ama durumu bildiginiz gore o da degil.bir de su var takip ettiginiz ilan aciktan alim cari usul ise malum torpil olaylari dondugu icin kisiye ozel bi ilan da olabilir aradiklari deneyim durumu da diger basvurulari totmatik olarak eleme sebepleri olabilir baska da bisey gelmedi valla aklima

rayiha22
Memur
08 Temmuz 2015 18:34

evet doğru sizin dediğiniz gibi olabilir o zaman hocam..peki hocam normal şartlarda ücretli öğretmenlik başka iş başvurularında vb.nde tecrübe olarak sayılmaz mı sizce?

vay marsu
Kapalı
09 Temmuz 2015 16:34

sure olarak cok kisa bi donem oldugu icin cok da isine yarayacagini sanma hocam amma hic belli olmaz kreslere hoca alirlarken kesinlikle deneyime bakiyorlar yani durum basvurulan ise gore degisiklik gosterebilir

rayiha22
Memur
09 Temmuz 2015 18:55

anladım hocam teşekkür ederim cevaplar için

vay marsu
Kapalı
10 Temmuz 2015 02:12

.) Allah kolaylik versin cumlemize de

rayiha22
Memur
10 Temmuz 2015 15:38

amin inşallah