Editörler : crops35
09 Temmuz 2015 11:08

Branş Bazında Sıralama Kabusu

Selam Dostlar...

Tercihler aşamasında AİS ÖSYM sayfasından özel bilgilerimize girip 2014 KPSS ORTAÖĞRETİM ÖNLİSANS kısmında BRANŞ BAZINDA SIRALAMA linkine tıkladığımda Aldığım puan kısmında KPSSP94 - 69,35693 yazıyor. Alt kısımda ise Sırala yapmak istediğiniz Alanlar Programlar var. Buraya kadar herşey normal. Ortaöğretim Diplomamda yazılı bulunan Alan Programın aynısını seçtim. 6006 (02) Bilişim Teknolojileri / Web Programcılığı'nı işaretledim ve alt kısımda Hesapla tuşuna tıkladığımda "KPSSP94 puan türünde 69,35693 puan ile BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ / WEB PROGRAMCILIĞI alan(lar)ında 1. sıradasınız" yazısının gördüm ve bu bilgiye inanarak kılavuzda ilan edilen kadrolardan 110010009 Kodlu Abant İzzet Baysal Üniversitesi / Teknisyen (Bolu Merkez) kadrosuna 2011 Nitelik kodlu Bilişim Teknolojileri ve 7283 nitelik kodlu web tasarımı konusunda belge sahibi olmak nitelikleri istenen kadroyu yazdım. Ve hüsran. Ben atanmadım. Şimdi yetkililere haklı olarak sorayım. Branş bazında sıralamada yazıldığı gibi 1. sıradaysam neden atanmadım. yok değilsem bu 1. sırada gösterilme durumu 15 liramızı almak içinmiydi. Bu yazı ilgililere bilgi, görevlilere hatırlatma ve yetkililere talep niteliğindedir, mensubu bulunduğum milletimizin bu tür haksızlıklar karşısında susmasının bize yakışmadığını beyan ediyor, Kabili mümkün ise hakkımın iadesi, değil ise iki cihanda hakkımı haram ediyorum. [Not: İlgili ekranların çıktısı belge niteliği arzettiğinden elimdedir.]

feremek
Müsteşar
09 Temmuz 2015 16:58

110010009 Kodlu Abant İzzet Baysal Üniversitesi / Teknisyen (Bolu Merkez) kadrosuna 2011 Nitelik kodlu Bilişim Teknolojileri ve 7283 nitelik kodlu web tasarımı konusunda belge sahibi olmak nitelikleri istenen kadroda başka branş şartları da var mı?

emresakarya
Aday Memur
10 Temmuz 2015 21:29

Karde?im ?imdi benim bölümün kodu 2111 ama bu koda uyan bir kaç bölüm dal? var yani ?öyle bir bölümün birden fazla dal? oldu?u için ösym hepsini bir kabul ediyor senin ma?duriyetin o bölümün ba?ka dallar?n? t?klamam?? olman bir bölümün bütün dallar?n? seçip öyle s?ralama listeleteceksin yoksa bu konuda yanl?? kesinlikle yap?lamaz

EYMETBAA
Aday Memur
10 Temmuz 2015 23:21

yok

feremek, 9 yıl önce

110010009 Kodlu Abant İzzet Baysal Üniversitesi / Teknisyen (Bolu Merkez) kadrosuna 2011 Nitelik kodlu Bilişim Teknolojileri ve 7283 nitelik kodlu web tasarımı konusunda belge sahibi olmak nitelikleri istenen kadroda başka branş şartları da var mı?

kanbertuzcu
Şube Müdürü
13 Temmuz 2015 04:23

Branş sıralamanıza bakarken 6006 ya ait tüm kutucukları işaretleyin

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi