Editörler : "eskiyara"Pangaea
17 Temmuz 2015 04:58

Aday ogretmenlik sinavi

sevgili arkadaslar malumunuz aday ogretmenler icin eylul ayinda sinav yapilacak.hazirlanan var mi bu sinavda basarisiz oldugumiz takdirde memuriyet bitecek mi yoksa bir sene daha hak verilecek mi

mrvgny
Aday Memur
17 Temmuz 2015 07:24

1 yıl sonra tekrar sınava gireceksin. Başarısız olursan yine memuriyete son, ama öğretmenliğe memurluktan geçtiysen o zaman Meb içinde bir memurluğa geçeceksin diye biliyorum. yanlışsa düzeltin

ssylblglr37
Aday Memur
22 Temmuz 2015 16:34

Hocam bende aday öğretmenim. Ama daha hiç çalismadim. Henüz calismayi da dusunmuyorum. Daha sinavin olup olmayacagi bile belli degil. B belki secim olacak yeniden. secim yatirimi olarak bu olayi kaldiracaklar. Cunku adaylik durumu cok tepki aldi. Su an calismakta mantiksiz bence. Sinav zMani net belli olunca bir iki hafta calismak yeterli olur diye dusunuyirum

ugurandu
Şef
24 Temmuz 2015 19:28

onu da kaldırdılar. direk memurlukla ilişiğin kesiliyor.

mrvgny, 9 yıl önce

1 yıl sonra tekrar sınava gireceksin. Başarısız olursan yine memuriyete son, ama öğretmenliğe memurluktan geçtiysen o zaman Meb içinde bir memurluğa geçeceksin diye biliyorum. yanlışsa düzeltin

mrtdsdn
Aday Memur
28 Temmuz 2015 15:08

olur mu öyle şey kafana göre kaldırdılar diyosun...arkadaş doğru söylüyor... önceden memursan

öğretmenlikle ilişiğin kesilse bile memuriyetin devam eder uygun derece kademene göre meb te memur olursun ... konu kapanmıştır vesselam...+

ugurandu, 9 yıl önce

onu da kaldırdılar. direk memurlukla ilişiğin kesiliyor.

karagülle
Daire Başkanı
28 Temmuz 2015 16:08

İlk ataması yapılan herkese memurlara verilen en son ihtimal meb'de görevlendirilme hakkı verilmelidir. Memurların ne gibi garantisi var da memur olmayanlara ayrı bir statü veriliyor. Bunun derhal değişmesi veya memurlara öğretmenlik yolunun kapanması gerekiyor.

fenciyem
Daire Başkanı
28 Temmuz 2015 17:36

yine mi sen

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi