Editörler : E.Kayı Han

a 1981
Yasaklı
29 Temmuz 2015 19:49

Komisyon konusunda da bugün AKPARTİ yi desteklemişler.

MHP ye bak, ne kadar sert muhalefet yapıyor :)

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Temmuz 2015 19:54

MHP -Ak partinin toplam oyu da, milletvekili de düştü maalesef bir önceki seçime göre.

Amma, arttireceğiz ";)

a 1981, 9 yıl önce

Komisyon konusunda da bugün AKPARTİ yi desteklemişler.

MHP ye bak, ne kadar sert muhalefet yapıyor :)

29 Temmuz 2015 20:29

Ülkeyi Akparti yönetiyor.

Yaşananların sorumlusu Akpartidir.

Mhp'liler ne yapıyor? Sokaklara çıkıp adam mı öldürüyor.

Konuşmalarından da rahatsız oluyorsanız ne diyelim.

nuh-barutcu, 9 yıl önce

mhp ve faşist zihniyetteki ülkücü faşistler ile milliyetçi kürtlerin hiçbir farkını göremiyorum.bu iki parti zihniyeti ülkeye kan gözyaşından başka hiçbir şey getirmiyor.

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
29 Temmuz 2015 20:36

Konuyu bilmiyorum henüz bakmadım ama terör komisyonuysa mantıken karşı çıkmaları doğru.

hakan karagöz 01, 9 yıl önce

Ona aldırmayın.

Mecliste bir komisyon kurulsun deniyor. Mhp buna neden karşı çıkıyor?

Bunu anlayamıyorum.

29 Temmuz 2015 20:52

Terör olayları neden bu kadar çoğaldı? Devletin ihmali var mı? Konusu buydu.

BEYZADE2, 9 yıl önce

Konuyu bilmiyorum henüz bakmadım ama terör komisyonuysa mantıken karşı çıkmaları doğru.

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
29 Temmuz 2015 21:01

hdp nin çözülme sürecinde istemiş olduğu araştırma.Mhp doğru yapmış.

Terör olayları neden bu kadar çoğaldı? Devletin ihmali var mı? Konusu buydu.

29 Temmuz 2015 21:15

Mhp ne yaptıysa doğrudur. Böyle mi düşünüyorsun?

Hdp'nin tersine bir şey yapınca doğru yapmış mı oluyor?

Akparti, Tayyip Erdoğan'ın aklıyla istediği gibi davranıyor. Bunlar sorgulansın.

BEYZADE2, 9 yıl önce

hdp nin çözülme sürecinde istemiş olduğu araştırma.Mhp doğru yapmış.

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
29 Temmuz 2015 22:46

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/234221/Ocalan_in_istegi_Meclis_te_bekliyor.html

Mhp nin önergeyi adı değişmiş şekilde olmasından dolayı reddettiğini düşünüyorum.

Mhp ne yaptıysa doğrudur. Böyle mi düşünüyorsun?

Hdp'nin tersine bir şey yapınca doğru yapmış mı oluyor?

Akparti, Tayyip Erdoğan'ın aklıyla istediği gibi davranıyor. Bunlar sorgulansın.

29 Temmuz 2015 22:57

Bir önerge verilmiş. Bu önergenin içeriği nedir? Amacı nedir? Bunlara bakılmaz mı? İncelenmezmi?

Terör örgütü doğu ve güneydoğu anadolu da faaliyetler yürütüyor diyorsunuz. Komisyon buradadevletin ihmali var mı diye ortaya çıkartabilirdi.

Diyelim ki kürt sorunu ile ilgili komisyon olsun. Mhp'liler de bu komisyonda yer alsalar neler döndüğünü görürdü. Fikirlerini, itirazlarını söylerdi. Böyle olmaz derlerdi.

Bu sorunlar mecliste konuşulmayacsksa nerde konuşacaklar?

BEYZADE2, 9 yıl önce

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/234221/Ocalan_in_istegi_Meclis_te_bekliyor.html

Mhp nin önergeyi adı değişmiş şekilde olmasından dolayı reddettiğini düşünüyorum.

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
29 Temmuz 2015 23:06

ÜLKE PERİŞAN DURUMDA HDP NİN İSTEĞİNE EVET Mİ DİYECEĞİZ.NİYETLERİ BELLİ.

BURADAN AKP Yİ SAVUNDUĞUMUZ ORTAYA ÇIKMASIN.BİZİM ONLARLA ORTAK YÖNÜMÜZ OLMAZ.

Bir önerge verilmiş. Bu önergenin içeriği nedir? Amacı nedir? Bunlara bakılmaz mı? İncelenmezmi?

Terör örgütü doğu ve güneydoğu anadolu da faaliyetler yürütüyor diyorsunuz. Komisyon buradadevletin ihmali var mı diye ortaya çıkartabilirdi.

Diyelim ki kürt sorunu ile ilgili komisyon olsun. Mhp'liler de bu komisyonda yer alsalar neler döndüğünü görürdü. Fikirlerini, itirazlarını söylerdi. Böyle olmaz derlerdi.

nuh-barutcu
Yasaklı
30 Temmuz 2015 21:43

Mhp nin üst kadrosu acilen yenilenmelidir.bahçeli mhp ye zarardır bunu hâlâ göremiyorsunuz.mhp adamakıllı yeni bir kadrolaşmaya giderse eminim ki oyları katlayacaktır.bu şekilde ise oy kaybı kesinlikle olacaktır.

31 Temmuz 2015 08:33

ille mhpye şekil vermeye çalışmanız lazım değil mi? hayırdır mhpde lider değişimi olunca mhp ye mi oy vereceksin. mhpyi ne kadar sever mişsiniz akplisi chplisi pkklısı milli görüşcüsü hepsi kendi siyasetini bırakmış mhpyi dizayn peşinde. ARKADAŞIM ÜLKÜCÜLER YERLERİNDE SİZİN MHPYİ DİZAYN ETMENİZE İHTİYACIMIZ YOK...

nuh-barutcu, 9 yıl önce

Mhp nin üst kadrosu acilen yenilenmelidir.bahçeli mhp ye zarardır bunu hâlâ göremiyorsunuz.mhp adamakıllı yeni bir kadrolaşmaya giderse eminim ki oyları katlayacaktır.bu şekilde ise oy kaybı kesinlikle olacaktır.

31 Temmuz 2015 08:44

""TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin "toplumsal barışı tehdit eden, artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına" ilişkin önergesi kabul edilmedi.""

bu devlet 30 yıldır bu terörle uğraşıyor. polisi,askeri,siyasetcisi,sosyologu,psikologu,öğretmeni,doktoru,korucusu,köylüsü vs. vs. hepsinden 30 yıldır toparlanmış bilgi var. bu 30 yıllık birikimi sen çöpe at pkklılarla birlikte araştıralım de sonrada mhp niye reddetti. kusura bakmayında sırf siz akp düşmanlığı yapacaksınız diye mhp sizin gibi pkknın kucağına oturmaz. artık araştırılacak durum kalmamıştır. her yapılan isteklerinin sonrasında başka istekleri ortaya çıktı. taviz verildiği sürece devam edecek. devletin bu vakitten sonra yapacağı vatandaşının isteğini yerine getirip özgürlüklerini çoğaltmak ama terörede demir yumruğunu dağda ve şehirde vurmaktır. chpli vekiller mecliste terörü meşrulaştırmaya çalışmak yerine devlet neden teröriste bu kadar müsamaha gösteriyor diye tepki versin. pkknın değil ATATÜRKÜN PARTİSİ OLUN ARTIK.

Caiz Lobisi
Kapalı
31 Temmuz 2015 08:53

bak dostum

size oy verende bu ülkede yaşayan insanlar

hdp ye de oy veren bu ülkede yaşayan insanlar

chp dün diyor ki ülkede bir kaos var ve bu kaosu yok edelim

ama siz diyorsunuz ki hdp nin olduğu yerde biz olmayız

sen hala bu terör olaylarının tayyipin emrinde ki mit tarafından yapıldığını anlıyamıyormusun ?

hiç mi mhp içinde aklı selim davranarak sarayın komplo harekatını bertaraf edelim diyen insan yok ?

kendinize gelin kendinize !

buhesapsorulacak, 9 yıl önce

""TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin "toplumsal barışı tehdit eden, artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına" ilişkin önergesi kabul edilmedi.""

bu devlet 30 yıldır bu terörle uğraşıyor. polisi,askeri,siyasetcisi,sosyologu,psikologu,öğretmeni,doktoru,korucusu,köylüsü vs. vs. hepsinden 30 yıldır toparlanmış bilgi var. bu 30 yıllık birikimi sen çöpe at pkklılarla birlikte araştıralım de sonrada mhp niye reddetti. kusura bakmayında sırf siz akp düşmanlığı yapacaksınız diye mhp sizin gibi pkknın kucağına oturmaz. artık araştırılacak durum kalmamıştır. her yapılan isteklerinin sonrasında başka istekleri ortaya çıktı. taviz verildiği sürece devam edecek. devletin bu vakitten sonra yapacağı vatandaşının isteğini yerine getirip özgürlüklerini çoğaltmak ama terörede demir yumruğunu dağda ve şehirde vurmaktır. chpli vekiller mecliste terörü meşrulaştırmaya çalışmak yerine devlet neden teröriste bu kadar müsamaha gösteriyor diye tepki versin. pkknın değil ATATÜRKÜN PARTİSİ OLUN ARTIK.

31 Temmuz 2015 09:31

20 sene öncedemi tayyibin emriyle bu terör oluyordu. bırakın artık şu tayyip fobisini yargıyı ele geçirdi eyvallah, bürokrasinin içine etti, eyvallah, polisi çömezleştirdi eyvallah ama kusura bakmayın terörün sebebi olarak sadece musamaha gösterdiği için tayyip olabilir. terörü yapanların yanında durmayı bırakın artık.

Caiz Lobisi, 9 yıl önce

bak dostum

size oy verende bu ülkede yaşayan insanlar

hdp ye de oy veren bu ülkede yaşayan insanlar

chp dün diyor ki ülkede bir kaos var ve bu kaosu yok edelim

ama siz diyorsunuz ki hdp nin olduğu yerde biz olmayız

sen hala bu terör olaylarının tayyipin emrinde ki mit tarafından yapıldığını anlıyamıyormusun ?

hiç mi mhp içinde aklı selim davranarak sarayın komplo harekatını bertaraf edelim diyen insan yok ?

kendinize gelin kendinize !

Caiz Lobisi
Kapalı
31 Temmuz 2015 16:41

8 hazirandan beri erken seçim diye birileri kendisini yırtıyor

8 hazirandan beri birileri erken seçimde bana % 4 lük oy lazım diye bir yerlerini yırtıyor

ciddi manada soruyorum siz hiç bunları düşünüyormusunuz ?

20 sene öncedemi tayyibin emriyle bu terör oluyordu. bırakın artık şu tayyip fobisini yargıyı ele geçirdi eyvallah, bürokrasinin içine etti, eyvallah, polisi çömezleştirdi eyvallah ama kusura bakmayın terörün sebebi olarak sadece musamaha gösterdiği için tayyip olabilir. terörü yapanların yanında durmayı bırakın artık.

31 Temmuz 2015 17:09

Atatürk'ün bu ülkeye getirdiği en önemli kurum Meclistir. Ülkemizde bir sorun varsa bu sorun mecliste konuşulur, çözülür. Chp bunu istiyor.

Size göre Atatürkçülük ne mutlu türküm diyene sözünden başka bir şey değil. Ülkede yaşayan herkes türk olsun istiyorsunuz. Bu zihniyet yüzünden terör ortaya çıktı.

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
07 Ağustos 2015 12:48

İitirafınızı bekliyorum.Devlet BEY haklı demek bu kadar zor olmasa gerek:)))

07 Ağustos 2015 14:00

kimsenin Türk olmasını istediğimiz falan yok sadece terör yapmalarını istemiyoruz, terör yapmayı geçtim kendilerinin terör hakkı olduğunu düşünmelerini istemiyorum,barış adı altında teröristlerle aynı yatağa girmek istemiyorum, terörle mücadele ama vatandaşla müzakere istiyorum, ayrılıkçı kürt partisinin muhatap alınmasını istemiyorum, velhasılı kelam herkesin adam gibi davranıp israil köpeği olmadan vatanına sahip çıkmasını istiyoruz. fazla bişey değil yani.

Atatürk'ün bu ülkeye getirdiği en önemli kurum Meclistir. Ülkemizde bir sorun varsa bu sorun mecliste konuşulur, çözülür. Chp bunu istiyor.

Size göre Atatürkçülük ne mutlu türküm diyene sözünden başka bir şey değil. Ülkede yaşayan herkes türk olsun istiyorsunuz. Bu zihniyet yüzünden terör ortaya çıktı.

07 Ağustos 2015 19:23

Mecliste seçilmiş milletvekilleriyle konuşmayacaksanız kiminle konuşacaksınız?

kimsenin Türk olmasını istediğimiz falan yok sadece terör yapmalarını istemiyoruz, terör yapmayı geçtim kendilerinin terör hakkı olduğunu düşünmelerini istemiyorum,barış adı altında teröristlerle aynı yatağa girmek istemiyorum, terörle mücadele ama vatandaşla müzakere istiyorum, ayrılıkçı kürt partisinin muhatap alınmasını istemiyorum, velhasılı kelam herkesin adam gibi davranıp israil köpeği olmadan vatanına sahip çıkmasını istiyoruz. fazla bişey değil yani.

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi