Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Ağustos 2015 15:48

Diyelim eş durumuyla atandım ve norm fazlası oldum

ondan sonra neler bekliyor beni..belirli bir okulum olmıcak mı..semineri nerde alıcam..beni re'sen mi bir yere atarlar?

goktoure
Aday Memur
03 Ağustos 2015 16:39

aynı durumu bende yaşadım.

semineri evine en yakın okulda alıyorsun

sene içinde görevlendirme olarak çalışıyorsun.

norm fazlası atamalarında atanmayı bekliyorsun.

atanana kadar görevlendirme çalışmaya devam

honda07
Memur
03 Ağustos 2015 16:44

atanıp ta norm fazlası nasıl oluyo il emri ile mi

03 Ağustos 2015 23:05

anladım goktoure hocam..peki şöyle bir durum var..şuan bulunduğum yerden başka bir yere taşınma ihtimalimiz var..ikisi farklı ilçelerde..tayin isterken tek bir ilçe mi belirtiyoruz..ben tercih yaparken bir ilçe yazıp sonra taşındığım ilçeden alabilirmiyim semineri..1 ay içinde taşınma ihtimali var daa..

03 Ağustos 2015 23:07

evet il emri ile honda hocamm

honda07
Memur
03 Ağustos 2015 23:13

il emri olacak mı ki

KİMSE BİLMEZZ, 9 yıl önce

evet il emri ile honda hocamm

03 Ağustos 2015 23:15

bilmiyoruz hocam..olursa eğer diye sordum..umarım olur..geçen sene hem ağustos hem şubatta yaptılar il emri..

honda07
Memur
03 Ağustos 2015 23:21

anladım dostum inşallah olur il emri için bayağı uğrştık ama

bilmiyoruz hocam..olursa eğer diye sordum..umarım olur..geçen sene hem ağustos hem şubatta yaptılar il emri..

goktoure
Aday Memur
06 Ağustos 2015 15:39

hocam il dışı olunca farklı ilçedeki okulları yazabilirsin.

ama diyelim bir ilçeye atandın (ilçe emri) bu durumda o ilçedeki okullarda seminer alabilirsin.

evinin olduğu ilçe atandığın ilçeden farklıysa evinin oradaki ilçeden alamazsın. çünkü sen farklı

bir ilçenin öğretmenisin.

ama il emrine atanırsan muhtemelen seni evine en yakına okula verirler. son dönem başlayınca bir ilçe kadrosuna verirler(ilçe emri) sonra o ilçede seni bir okula görevlendirme yapar.

süreç böyle işler

anladım goktoure hocam..peki şöyle bir durum var..şuan bulunduğum yerden başka bir yere taşınma ihtimalimiz var..ikisi farklı ilçelerde..tayin isterken tek bir ilçe mi belirtiyoruz..ben tercih yaparken bir ilçe yazıp sonra taşındığım ilçeden alabilirmiyim semineri..1 ay içinde taşınma ihtimali var daa..

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi