Editörler : E.Kayı Han

ben+1
Aday Memur
07 Ağustos 2015 10:25

pttde şubesinde çalışmadığın çok belli huzur ve pttyi yanyana kullanmak beni çok şaşırttı nasıl böyle düşünüyor bu insanlar anlamıyorum ya gerçekten

aShtRay, 9 yıl önce

Ben tercihen PTT derdim. Her ne kadar da infaz koruma memurluğu iyi dense de, bilinmesi gereken cezaevinde suçlularla aynı çatı altında çalışmaktasınız. İnfaz koruma memuru olmak için en son tercih olmalıdır diye düşünüyorum. Bu tercih meselesi. Herkesin bir yerlerde nasibi vardır. PTT girebiliyorsan ve kazanırsan hiç düşünme. En azından işe giderken huzurlu gider gelirsin.

blsmfade
Şef
07 Ağustos 2015 15:33

ptt ye yerleşmişim ama içimi karartı forumdaki yorumlar. mulakatlara gitmesem mi diye bile dusunur oldum.

Miralay.
Kapalı
07 Ağustos 2015 15:51

simdi ptt az cok tahmin ediyorumda.bir cezaevine gidip ikm. ne yapar arada kaliyorum

jackdanıel35
Kapalı
07 Ağustos 2015 16:25

kendi işinizi yapmak isterseniz ptt ancak garanti iş için bence ikm ama ögrencilik ve 269 yi 5 ay göz önüne alıveriniz

TheShark
Memur
07 Ağustos 2015 21:05

arkadaşlar bu ptt gişe görevlisi kaçla kapattı ya bilen var mı?

enamus
Aday Memur
08 Ağustos 2015 15:02

ikm olmak demek psikolojinin arada bozulması demek.buna dayanabilcekmisin. tabi şansın yaver gider vede referansın varsa iyi yerlerde de olursun bazılarını hakını yemeyi içine sindirirsen..artıları var lojman hakkın var ,görevde yükselme olanağın fazla,garanti iş, yıpranmada konuşuluyor bi süredir. silahlara meraklıysan kolay alırsın..

karayılan86
Aday Memur
08 Ağustos 2015 16:22

balıklama atlayın infaz korumaya ..

1.Zabit katipliği

2.Ptt yanından geçmeyin sakın ..

hubcik
Memur
10 Ağustos 2015 10:43

kesimlikle ikm diyorum yatış

Orionstars
Aday Memur
10 Ağustos 2015 18:44

Sizin soru şuna benzemiş ptt mi ikm mi? sorusu aşağıya tükürsem sakal yukarıya tükürsem bıyık misali

pınar-88
Aday Memur
10 Ağustos 2015 23:50

başvuru::1)nereye başvuru yapmak istiyosanız cezaevlerigenelmüdürlüğünün internet sayfasından ek2 formununun cıktısını alıp siyah dolma kalemle doldurup öğrenim belgesi fotokopisi, kpss sonuç belgesinin cıktısı ve 2tane vesikalık fotoğrafı bulunduğunuz ilçe ve ilin cumhuriyet savcılığına başvuruyorsunuz.mesela diyelim siz rizede yaşiyorsunuz istanbula başvuru yapicaksınız.rizedeki cumhuriyet savcılığına evraklarınızı götürüyorsunuz görevli memur evraklarınızı zarfa koyuyor ve size veriyor postaneden aps ile istanbuldaki başvuru yapicağiniz adrese gönderiyosunuz.aps ile cok hızlı gidiyor.sakın yetişmez diye düşünmeyin.2)mesela zonguldakta yaşiyorsunuz,zonguldak cezaevine başvuracaksınız apsye gerek kalmadan evraklarınızla birlikte zonguldak adliyesine gidip 2 dakikada başvuru yapabiliyosunuz.

aShtRay
Şube Müdürü
14 Ağustos 2015 13:14

Ben kendi fikrimi söyledim. Evet PTT de çalıştım geçici olarak. Bende zaten yorumumu ona göre yazdım. Ceza infaz kurumunda çalışmak işsiz kalmaktan iyidir derler doğrudur. Buna asla lafım olmaz. Ama imkan varsa elbelt başka bir kurumu düşünmekte fayda vardır.

ben+1, 9 yıl önce

pttde şubesinde çalışmadığın çok belli huzur ve pttyi yanyana kullanmak beni çok şaşırttı nasıl böyle düşünüyor bu insanlar anlamıyorum ya gerçekten

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
20 Ağustos 2015 11:45

Benim yorumlarımı kim siliyor lan

aShtRay
Şube Müdürü
23 Ağustos 2015 15:14

öncelikle şunu dile getirmek istiyorum. Benim cümleme karşılık yanlış anlamış gibisin. ben tercih meselesi diyorum. kendi düşüncemi ortaya attım. Evet PTT zor şartlarla çalışılıyor olabilsede sen cezaevlirini biliyor musun. Ben seninkini sende benimkini bilmiyorsun. Ama ikisini karşılaştırma yapmak gerekirse tercihim elbeltte PTT olur. Neden diye soracak olursan. Soluduğun atmosfer dışarıyle içerideki farklı. bunun bilinmesi gerekir

ben+1, 9 yıl önce

haritacı23
Aday Memur
25 Ağustos 2015 11:08

Arkadaşlar CTE bilgisayar teknisyenliği hakkında sizden bilgi almak istiyorum VHKİ diyemi geçiyor kadrosu,9/1 den başlıyacağım mülakatı geçersem maaş durumu nedir,iş nasıldır nelerle uğraşırlar vb.sağolun şimdiden

boras06
Şube Müdürü
04 Eylül 2015 21:50

ben f tipindeyim..ptt nasıldır bilmem ama en en en son çareniz ikm olsn o kadar

TheShark
Memur
07 Eylül 2015 17:14

neden boras06?

zorsevda
Daire Başkanı
05 Ekim 2015 10:42

yaşamak mı ölmek mi gibi olmuş.. birinde stres var, tehdit var, dayak var. huzursuzluk var diğerinde fazla mesai ve huzur.. karar senin. yıpranmak mı yaşamak mı istiyorsun..

TheShark, 9 yıl önce

neden boras06?

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi