Editörler : Lanet
12 Ağustos 2015 16:41

ASPB Görevde Yükselme Sınavı Belirsizliği

Arkadaşlar 2 seneye yakındır ASPB'de görevde yükselme sınavı yapıldı yapılacak gibi gereksiz ve uzadıkça uzayan bir sınav belirsizliği var. Ama işin en garip ve vahim tarafı malum sendika yetkililerinin tutarsız ve birbirlerinden habersiz söylemleri.sağlık sen genel merkezini aradığımızda farklı, aspb şubesini aradığımızda da daha farklı ve tutarsız cevap vermeleri.

Üstelik ASPB şubesi yetkilisi ben mecburmuyum size cevap vermeye, vakit ayırmaya gibi garip cevaplar vermesi insanı dahada üzüyor. Yetkili sendika üyelerinin kendisine verdiği yetkiyi kullanmak bir tarafa, üyelerini azarlamak gibi vahim bir tutum ve davranış sergilemekte. Gerisini siz düşünün...

hakan4606
Aday Memur
13 Ağustos 2015 11:25

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Beş yıldan beri bu kurumda çalışıyorum malesef hala sınav açılmadı.Sendikalarda kendi yandaşlarının makam ve mevkisi ile uğraşmaktan sanırım pek fırsat bulamıyorlar bu tip konularla uğraşmaya. onlar için bizler sadece rakamlardan ibaretiz öle görünüyor.

mustcome
Memur
21 Ağustos 2015 16:10

Liyakatsızlık bunların en çok sevdiği yemek :))))))

ahmetzeki
Şube Müdürü
26 Ağustos 2015 10:12

mühendis, teknisyen veya tekniker unvan değişikliği oluyor mu

KamudaMemur
Genel Müdür
06 Eylül 2015 14:14

memurluktan hangi podizyonlara yükselebiliyorsunuz sınav açılırsa ?

56mehmet56
Aday Memur
29 Eylül 2015 11:36

aile bakanlığı çalışanları internet sitesinde sınavın şubata olacağı sölüyor doğrumu acaba

mevsimsiz_6613
Aday Memur
30 Eylül 2015 17:13

bende bakanlığı aradım şubat ayı gibi sınav açılacak görünüyor haziran sonu gibi ünvanla

mevsimsiz_6613
Aday Memur
30 Eylül 2015 17:14

ra ünvan değişikliği birde müdür yardımcısı ve müdürlük sınavı yaparlar

mustcome
Memur
02 Ekim 2015 14:04

onlar çoktan müdürü müdür yardımcısını seçmişlerdir görev de yükselme bekleyen arkadaşlar siz anca avcunuzu yalarsınız

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi